Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 347
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 909
Айде бе, идвайте всички - и слънцето се появи вече, и морето ще проработи... ако бяхме хванали Бранжелина за клиенти съвсем щяхме да сме се уредили, ама на! Успокоих се временно обаче с това, че не били купили шато-то, ами само били на нещо като под наем за 3 години. Може пък междувременно да пообиколят и да си харесат нещо, ще продължавам да ги дебна.

Роцич, все се каня да те питам, а ти какво отговори на Камбанката за борсовия крах? Grinning

Май само аз ще се окажа пълен профан за "Сексът и градът" - опитах на няколко пъти да го загледам, но все не успявах, май вече ми е късно Confused

# 76
  • Мнения: 2 907
Ами ето, събрахме се за купон, Чумбе, имате ли къща за гости  Laughing

СИДС е супер, пробвай да гледаш пак. Но сериала, не филма. Аз също не очаквам кой знае какво на кино, ама нали съм верен фен, хайде от мен да мине.

Бранджелинени нали платили 60мил. , това цената за 3 години ли е?

Жалана, четох в друга тема, че не ти се нрави френския градец където живееш. Добре дошла в клуба драга.
Ние скоро започваме постъпки за местене, уф дано до края на годината успеем, че край не се вижда.

# 77
  • Мнения: X
В Рио било много хубаво, казва половинката. Да съм си помислила. Напоследък ми сервира все такива екзотични идеи, съвсем претръпнах.
Ако някой още не знае - до края на годината сменяме местожителството, край на френското ни приключение. Най-после! Вярно че посвикнахме и си понаместихме някак живота на френска територия, но продължаваме да сме анти-фенове на страната и се радвам че приключваме тук. Само дето още не се знае къде отиваме. Луди авантюристи, а? Не правете като нас Simple Smile
Аз май ще гледам Индиана тая седмица. Секса и града ще оставя за БГ. Още се чудя да взема ли Бобо с мен на Индиана, голям фен е на поредицата. Май е малък още, ще размислям.
Свиркайте за купона, навита съм. Пък и баба имаме на разположение още малко, трябва да се използва положението на мах.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 846
Привет и от мен,

от вчера съм на БГ земя и не мога да се нарадвам, въпреки че съм яко недоспала  Tired
Пропуснала съм много празници, честито на всички с огромно закъснение   bouquet

Виждам сте се разговорили за филми, музика... Тоя уикенд смятам да се размажа ще изгледам къде какво има - Джоунс, Моунс, Секс, от всичко искам по много  Mr. Green, ще си направя и шопинг терапия, че имам нужда  Crazy

Мистик, ти ме излови  Laughing, не исках да развалям хубавата темичка с моите депресии, ама четири дни бях във Франция и ми се сториха 4 месеца. Ужас направо, завиждам благородно на Сбъдваща мечти че се местите, дано да намерите по нормален град или държава  Hug

Аз моя мъж с тая негова професия не мога да мръдна докато не се пенсионира значи, дано поне успея да го придумам да живеем в Марсилия. чувам добри отзиви за този град, ще се разровя малко в нета за снимки. Момичета помагайте с впечатления love001 smile3525

# 79
  • Мнения: X
Мъж ми е с много добри впечатления от Марсилия.

Иначе аз от града в който живеем не мога да се оплача - развива се бързо, има всичко необходимо, млади хора бол - Университети тук дал Господ. Алпите ми надничат през прозореца, климата е екстра. Големи паркове за децата, спокойно е , не е пренаселено, но пък в центъра на града кипи живот. Изобщо - майка ми пита - какво толкова не ви харесва на вас във Франция. А де...   newsm78

# 80
  • Мнения: 846
Алпите ми надничат през прозореца, климата е екстра. Големи паркове за децата, спокойно е , не е пренаселено, но пък в центъра на града кипи живот.

Идвам при вас край.  Laughing
Сбъдваща, вие в кой точно град бяхте, не помня извинявай  Embarassed

# 81
  • FRANCE
  • Мнения: 2 251
Здравейте и от нас,

Благодаря за пожеланията.

Гледам си говорите за филми. Аз на кино не съм ходила повече от година. Знаете ли сита на Mininova за сваляне на филмчета.

айде приятен ден зверчето бързо спа днес Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 82
  • Мнения: 1 909
Ние тук май ще обявим състезание кой по-отдавна не е ходил на кино Laughing

Jalana, не разбрах какво се жалваш от бъдещото си местожителство - не съм ходила точно там, но градчето е известно като "Провансалската Венеция". Чу ли обаче как езерото където ще се жениш било толкова препълнено, че се опасяваха стената да не прелее...

Мише, ще ни пращаш ли картички от Рио? Ако се засилите натам де Grinning Големи сте авантюристи вярно, значи не знаеш даже бебето къде ще се роди?!

Мистик, 70 милиона си струва имението, но доколкото разбрах, не са го купили: "Le week-end dernier, le quotidien régional Var Matin avait évoqué la venue prochaine d'Angelina Jolie et de Brad Pitt au Château Miraval, écrivant : «Le couple ne va pas acquérir la belle bâtisse du XVIIe enchâssée entre 400 ha de forêts et vignobles mais va en jouir durant trois ans, au terme d'un bail à courir dans les prochaines semaines»."  "

# 83
  • Мнения: X
Jalana, Гренобъл , ама то си пише в профила ми.

 chumbi, картички ще пращам и тука ще пиша, само да се установим някъде. Честно казано предпочитам по-малко екзотика, повече цивилизация.  Да видим. И си права - изобщо не е ясно къде ще се роди бебето. Ама хич. Добре че са хормоните, та съм спокойна и щастлива. Ако бях в нормална кондиция да съм луднала до сега.

# 84
  • Мнения: 846
Сбъдваща мечти, в профила ти виждам само кода  Embarassed не знам дали това имаш предвид?

Jalana, не разбрах какво се жалваш от бъдещото си местожителство - не съм ходила точно там, но градчето е известно като "Провансалската Венеция". Чу ли обаче как езерото където ще се жениш било толкова препълнено, че се опасяваха стената да не прелее...

Да знам, че е така известно, но това не пречи да е пуст град  Wink А езерото и да прелее, кво пък ще ми върви по вода  Laughing

Като съм в БГ тегля филми от този сайт www.avatarbg.info, бяха ми казали, че мога да тегля и от чужбина, обаче нещо не ми даде  Thinking

# 85
  • Мнения: 3 241
Аууу пиратствате а Wink

jalana,спокойно, в първия момент всички се стресираме, но е нормално новото ти място за живеене да е по-различно от София. Концентрирай се върху хубавите неща - природа, чистота, храна Simple Smile Аз си знаех, че ще е трудно в началото, ама то си е нормално иначе щеше да е странно!

И ние гледахме Индиана и то още по-миналата седмица и какво да кажа - приятен приключенски филм Simple Smile (Мен на моменти си ме беше страх да си призная, плашлИВА съм какво да правя)


# 86
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 815
Кой пиратства? Ние участваме в свобoдния обмен на информационен поток  Whistling.

Мише, стига бе! Не знаех, че ще сменяте страната! Какви екзотични дестинации ти е приготвил мъжът ти? (то и Рио си е достатъчно екзотичен Simple Smile).

Чумби, на Камбанката отогворих, че борсов крах е, когато много хора изведнъж загубят много пари. Тя ме погледна и каза "А, ясно!" и дотука бяхме... реших да й спестя Черния Четвъртък от 1929-та Wink.

Jalana, заради коментара на Мистик цялата друга тема изчетох  Laughing. Да ти кажа, аз така бях когато преди 2 години от Париж се изнесохме "на село" - далече, забутано, няма магазини, няма ресторанти  ooooh! ...що мрънкане измрънках, не е за разправяне. Миналия уикенд бяхме до Париж да си поръчаме хладилника и фурната в един магазин на 200 м от стария ни апартамент и си казахме "Добре, че вече не живеем в този хаос!"  Laughing. Хубав е големият град за разходка и излизане от време на време, но за живот вече си предпочитам предградието Wink. Станах "paysanne sans vaches" в душата си  Laughing

# 87
  • Мнения: 85
Хайде сега, ще се оплакваме ли кой къде живее; да се включа и аз  Rolling Eyes
Мъжа ми също имаше периоди, в които примираше по Дубай; после пък към България искаше да се връщаме...засега удържам положението, ама докога ли?!?
 
Jalana,, споко бе, то в началото винаги е така, ти с какви впечатления си тръгнала? Пък и нали ще си с любимия!

# 88
  • Мнения: 846
Момичета благодаря на всички за подкрепата newsm51 

Вече си имам едно наум, нали съм едно малко дяволче, Twisted Evilще разрешим проблема, милото все пак наистина е до мен и геройски ме издържа пък и ме подкрепа да си ходя често до БГ като ме стегне шапката Heart Eyes 

# 89
  • Мнения: 1 909
Жалана, я се вземи в ръце! Аз навремето бях готова и в Албания да живея с любимия. И да ти кажа, до последно не бях много наясно къде ще живеем (нали не разбирах много френски, нямаше кой знае колко достъп до Интернет и т.н.) Чак като дойдох тук и като видях какво е и къде се намираме, си казах, че, какво пък, ще се прежаля да живея и до Лазурния бряг. Grinning  Я виж Бранжелина къде са се забутали - зле ли им е?
Преди известно време ходихме до Марсилия и тогава установих колко окончателно съм отвикнала от големия град - за нищо на света не бих отишла да живея в тая мръсотия, шум, смрад, жега... (за справка - и аз живеех и работех в София преди да дойда и водех страшно бурен живот) До скоро си мечтаех да се заселим в Ница, но вече ми мина - там е хубаво, ако си студент, без ангажименти, или пък ако си богата стара англичанка Mr. Green

Никой ли няма новини за Мамбата? Дали пък не е родила вече? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт