Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 321
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 241
Честит рожден ден на Мария! Само хубави неща с хубави  хора да ти се случват Wink

Ротса, добър подпис си сложила, само дето ми липсва предният със слабата жена Simple Smile Как изкарахте празника? Като става така с лимита на картата, явно трябва повишение - било то от работа или от мъжа;)

Мистик, обърнах внимание на Браян Фери, като мъж не ме е грабвал никога, ама и аз се кефя да го слушам.

Гледахме с половинката "Сексът и градът" в петък, на него много му хареса, на мен принципно също, само дето ми беше доста сълзлив Simple Smile Някоя от вас да изкаже мнение?

Приятна неделя на всички!

# 61
  • Мнения: X
Мария - честит ден ден ! И да пуснеш снимки от мини-екскурзията. Дано сте си починали малко поне.

Роца, аз съм заклет Queen фен. Драго ми е да срещна подобни на моите музикални вкусове и тук.

Иве, аз се бях замислила да се черпя едно самотно кино тая седмица, баш с тоя филм. Мъж ми е в Рио цялата седмица уж служебно, аз не успях да замина с него по разбираеми причини и още ми е криво. Та сега се чудя с какво да се изглезя само за мен си, за компенсация.

# 62
  • Мнения: 1 325
Честит рожден ден Мария  bouquet Честит първи юни и на малките ви човечета  bouquet

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 19:43 от mari_rus

# 63
  • Мнения: 1 194
Благодаря ви за пожеланията! Изкарахме чудесно, времето беше приемливо, доволна съм!

# 64
  • Мнения: 2 907
Мария, с леко закъснение, ти пожелавам само хубави неща! Честито и наздраве!   bouquet

Лека вечер, не съм ви чела, утре ще писателствам.

# 65
  • Мнения: 1 909
Мария, честито и от мен!  Само слънчево настроение оттук-нататък ти желая, сега започва най-хубавия период, слушай старото Grinning  smile3525

Честито и на малката Алекс на Madame!

И на всички деца! Организирахте ли нещо за първи юни?
Ние ги водихме на зоопарка, от който се оказа, че най-много са им харесали... козичките. Joy

# 66
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Мария, Честит Рожден Ден  bouquet (прости ми за патериците Embarassed), желая ти много семейно щастие и професионални успехи  bouquet

# 67
  • Мнения: 6
Честит юбилей със закъснение, Мариакара!
Здраве, любов и много късмет ти желая! nbirthday

Честит първи рожден ден на Алекс на Мадам!
С пожелания да и е послушна мамина гордост!   ura newsm38

Аз също ходих в петък с половинката на "Сексът и градът"  Popcorn . Сериалът ми харесваше много и главно заради това отидох макар и да очаквах да е сладникава глупост, с която да съберат много милиони накуп. Така и се оказа. Имаше много смешни моменти и не съжалявам, че го гледах, но истината е, че си беше типична бозичка  blahblah . Предпочитам сериала. Половинката ми, който дойде само заради мен едва издържа да свърши филмът  Laughing Е, какво да се прави? Нали и аз ходя с него на всичките 007, които са още по-измислени ...   Smile

# 68
  • Мнения: 353
Мариякара-Честит Рожден Ден.Желая ти да си все такава чаровно-усмихната  и много щастлива!


Много празнични целувки и за Алекс на Мадам.



Малинда,Ивенце-случили сте на половинки.Моят ще трябва да го вържа за стола,за да изгледа "Сексът и градът"  .Мелинда-и ние така.Преди да станем родители ходехме всяка седмица на кино- екшъни и фантастики предимно.Последно(малко преди да родя) гледахме "Апокалипто" на Мел Гибсън.Бива го филмът,ама толкова фокусирано насилие ми дойде в повече...
И как да е друга програмата.Ние с моят мъж се запознахме на филма "SAW".Е,от този филм по-гнусен не съм гледала-много безсмислено насилие и кръв...бррр .Аз дето обожавам "Мълчанието на агнетата"(цялата трилогия всъщност),едвам издържах до краят...
А отзиви за "Индиана Джоунс"???И това ми е любима ...логия.


# 69
  • Мнения: 1 909
Като сте се разговорили за филми.... абе, Мари Рус, къде я видя тая информация че била родила Анжелина Жоли? Прерових нета, нищо такова, само за да установя, че Бранжелина са си купили "къщичка" и са се заселили в едно селце съвсем близо до нас.....ех, изпуснах ги като клиенти smile3511

Мария, вече се вижда мейла Embarassed

# 70
  • Мнения: 2 907
Хаха, да, "къщичката" в прованса струвала 60 милиона и щели да карат там две седмици в годината. Ама това с раждането ще е блъф, тя е в 6ти месец.

И ние този УЕ сме на кино. Ще идем заедно и аз държа да се разделим после, всеки да гледа друго, като излезем след прожекцията да седнем на по едно суши и да раздуваме. Аз моят мъж никога няма да го взема на СИДС, това е един от култовите ми сериали, той и представа няма за персонажите, от години го врънкам да гледа поне един епизод с мен, сега хич да не ми се предлага за кино.

Шоме, филмите на Мел Гибсън са винаги някакви претенциозни перверзии. Нито Христос можа да ме разнъвлнува, нито Апокалипто.
A първият SAW не е гнусен, то почти няма насилие в него. Но по-късно в следващите става кървав бълвоч, пробвах да гледам втория и се отказах. А и този хорор ( не говоря за психо, а за "гор" стила ) е последният кино-жанр, който ме интересува.
Ами последният Джоунс отвори Кан и критиката беше малко слаба. Но това не е филм за Кан, все пак влиза в графата divertissement, предполагам си заслужава да се види, ако не и заради Харисън Форд ( много ме кефи ).

Роце, Роце, хайде да ходим при Чумбата на гости и да слушаме музика, чувствам, че ще се получи.

# 71
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 717
Чумби, ако Бранджелина ви бяха клиенти, то само с комисионната от къшичката, щяхте да сте за пенсия Wink
Мистик, що пък да не се разходим до Чумби, тъкмо малко на слънце, че ми писна от дъжд Wink. По пътя ще заберем и Мишето, тамън още един Queen фен Simple Smile Но първо ще трябва да си оттренирам алкохолдехидрогеназата, че иначе не само пия, но и пея Wink.

"Секса" ме грабна, когато прочетох книгата някъде преди 8-9 години, още преди да излезе сериала. После гледах няколко сезона, докато не родих, но напоследък му изпуснах нишката... Обещавам да се поправя!  Щеше ми се да ида да видя филма (любимият щедро предложи да гледа Камбанка Simple Smile), но съм точно с опасенията на Мелинда, да не се окаже, че са го направили "politiquement correct"...

Шоме, ходихме да видим Доктор Джоунс миналия уикенд. Какво да ти кажа - 20 години (почти) трепетно очакване бяха погубени от 15 минути неадекватен край. Ако се абстрахираме от това, си беше Инди в най-добрата традиция - Харисън Форд бяга пред племе туземци, но пък как бягааааа  smile3521 (защо нямa емотикон с течащи лиги?)...  Ако ми падне, аз не бих бягала  Wink.

Иве, стария подпис ще го върна, нека малко ми се поуталожат емоциите покрай преминаването на един pic... cap... peninsule  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 1 194
Ейййй, медам, мерси за пожеланията! HugТрогната съм!
Честито на малката рожденика Алекс!

Агитката, ще ме вземете ли на музикалното парти! WinkПо-рано и аз бях известен меломан и киноман, бях просто в подходяща компания.После изпаднах в самотна черна дупка тук във Франция..но вие събуждате заспали интереси Wink
Много сте изписали, нямам време за четене сега!
лека нощ

# 73
  • Мнения: 353
Мариякара-само набързо да ти кажа,че видях чудни тортички с Дора,Уи-Уи и Мики Маус  в У(О)шан преди малко-ще хвърлят рожденничката в екстаз.

# 74
  • Мнения: 1 194
Мерси, и там ще погледна, има един наблизо, на  Дефанс Hug

Общи условия

Активация на акаунт