Френски га(р)джета и ма(дa)ми - 14

  • 17 308
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 194
Мистик снимките на мейл, ако искаш да ми споделиш тази информация на лични, разбира се WinkИначе историята  #Crazy
Шомоне, той РД вече почти е дошъл  Rolling EyesОткрих сайт , на който се поръчват торти с декорация -Дора, Спидер ман и тн....Дано не струват скъпо, че аз не мога да правя торти, дори и елементарни. Но свеки може, ако се навие -ще търся помощ!

# 46
  • Мнения: 353
само набързичко-www.ikariam.bg-специални поздрави за геймърките  Laughing.Аз съм на остров Адиос- елате да врътнем далаверата  Laughing,че трудно намирам мрамор на моят остров  Wink


Мелинда   bouquet-ясно е,че това е опашата лъжа.Тая явно е решила да се прави на интересна ,пък ако мине...Но това е последно,когато мъжът ми ходи у комшиите.

Мишееее,а у нас не искаш ли да дойдеш  Cry...Добре дееее,вече няма да ти крада снахитеее... BlushНо,ако само за секс ти се слуша,наистина по-добре иди у мистикова  Laughing
Корабът ще го измислим някак.Аз по-скоро имах идея за торта украсена с готови фигурки.В Лидл имат едни бонбони-фигурки...В случая бях взела раци,миди...няк'ви морски гадове...И направих имитация на морско дъно...и вълнички със сметана  Wink

 Hug

# 47
  • Мнения: 1 909
Ех, Мистик, тъкмо се наканих да отговарям за Брайън Фери в клюка и взеха че хлопнаха кепенците Sad  Интересно, че тъкмо преди два дни установих че той е изпълнителя на любима песен от далееечните ми детски години (Love is the drug) Ама виж за секс... въпрос на вкус (както казала лисицата и се облизала под опашката) Mr. Green  

Иначе стига завижда за юга, че и тук вали безпросветно от сума време и слънцето е само в аватара ми.

Мария, дай малко снимки, стп!  Praynig Мейла ми е в профила

# 48
  • Мнения: 2 907
Да бе, защо ми затвориха темата!
Другите петъчни са абсолютно елементарни, аз веднъж се постарах за такава, еми без явна причина ме заключиха.

Брайън Фери , Чумби, е за мен СТРАХОТЕН. Има в него нещо уникално и толкова еротично. За мен той Е олицетворение на сластното, на искащото, на бруталното животинско...и т.н. Той е загадка за мен...

# 49
  • Мнения: 1 909
Мистик, а Дейвид Бауи заряза ли го?

Явно и аз си падам по Брайън Фери, щом от преди толкова много години си я спомням таз музика - ама тогава кой да ми каже, че бил той! Сега ще го разгледам по-подробно.

# 50
  • Мнения: 2 907
Чумбо, не казвай такива жестоки неща като " Боуи, заряза ли го?"  Laughing Аз имам богата музикална култура, мога да ти говоря дни и нощи за разни певци и музиканти и певци и музиканти.

Обичам Боуи много, ама и много други неща. А точно на Love Is A Drug танцувах сама на моята сватба. Никой не пожела да стане, щото явно не им беше познато.

Аз мога да съм музикален журналист. Точка. Познавам повече отколкото показвам.

# 51
  • Мнения: 1 909
Говори ми, говори ми...  Ама вземи отвори тема с някакво не толкова възбуждащо духовете заглавие  Grinning
С риск да досадя на аудиторията, само да споделя за последно още едно скорошно  музикално "преоткритие" на нещо което бях чувала пак преди 100 години цък


# 52
  • Варна
  • Мнения: 12
Моля ви помогнете,спешно търся откъде мога да си изтегля разговорник или речник за GSM (интересува ме българо-френски). Казаха ми че трябва да е някакъв формат JAWA ,но не съм сигурна

# 53
  • Мнения: 353
Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш
(истински случай)

Действието се развива в град Шарлот, Нова Каролина. Адвокат си поръчва кутия пури (24 броя). Много рядък вид и много скъпи ($15,000 кутията). След като кутията пристига, адвоката бърза да ги застрахова. Направил застраховка на пурите против кражба, всякакъв вид природни бедствия включително пожар. За около месец време, преди още да е направил и първата вноска към застрахователната полица, адвоката изпушил пурите и завел иск срещу застрахователната компания. В иска, той обяснил, че пурите били безвъзвратно загубени “в серия от малки пожари” и настоява застрахователната компания да му изплати загубата. Застрахователната компания отказва да плати,
основавайки се на очевидните причини, че адвоката е изконсумирал пурите по най-популярния начин – изпушил ги е.
 

Адвоката ги съди ... и спечелва делото!

Произнасяйки се, съдията се съгласява със застрахователната компания, че иска е маловажен и безмислен. Въпреки това, съдията казва, че адвоката държи полица от застрахователната компания, която застрахова пурите против пожар,
без да се казва в полицата точно какъв пожар не е приемлив. Следователно застрахователната компания е длъжна да изплати застраховката. Вместо да губи време и пари в дълги процедури и апели, застрахователната компания приема
решението на съда и изплаща на адвоката $15,000 за да покрие “загубата” на толкова ценните пури в серията от малки “пожари”.

Сега, дръжте се за стола, защото идва най-готината част.

След като адвоката осребрява чека, застрахователната компания пуска оплакване в полицията, искайки ареста на
адвоката. Обвиняват го в причиняването на 24 пожара. Арестуват го! В съда, застрахователната компания вади на показ застрахователната полица и адвокатското свидетелство от предишното дело. Адвоката бива обвинен за причиняването на 24 умишлени пожара на застраховано имущество и бива осъден на 24 месеца затвор и $24,000 глоба.

САМО В АМЕРИКА!

 

# 54
  • Мнения: 1 194
Казвам ви лек уикенд! Аз утре забягвам в Етрета без децата да повдигам настроението , което е малко разклатено от кръглата годишнина! Wink
ПС: чумби, няма мейл в профила ти, скрит е! Sunglasses

# 55
  • Мнения: 1 325
Ха така и ние този месец май сме прекарани от ЕДФ дойде ни някаква сметка която смятам , че не е реална, ама и ние ще видим тази работа Naughty
Приятен и слънчев уикенд Hug

# 56
  • Мнения: X
Мария , весело посрещане на юбилея утре. желая ти здраве, спокойствие, щастливи емоции и любов.

Моя син вече има идея какво иска на тортата си - муха кацнала на конец, отровно цвете което яде буболечки, паяче, гъбки. Оттъвах се от кораба от Star Wars, ама на какво се натресох ... Сега ще трябва да мисля как да моделирам желанията му.

Хубав уикенд на всички!

# 57
  • FRANCE
  • Мнения: 2 227
Здравейте и от нас,

Ние малко се поизубихме, но таткото е отпуска и човек не може да се пласира на компа Simple SmileSimple SmileSimple Smile
честит любилей на Мария утре!!!!
: mariakarа как беше we?
Roca, честит ден ден на патерици, мноого шастие и любов.

Иначе да почерпя от името на малката голяма девойка Алекс дето духна първа свещичка Simple Smile

целувки и приятен уикенд

# 58
  • Мнения: 1 325
Мадам, честита ти рожденничка  bouquet  bouquet  bouquet
Сбъдващи Мечти, знае какво да поиска малкият само че нямам идея как ще го измайсториш Laughing
Преди малко четох че Анджелина Джоли е родила в понеделник- близначки  в Южна Франция, много рано newsm78 терминът и беше за август.Дано да са добре малките принцеси Praynig

# 59
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 654
Мариакара, весело посрещане и честит "юбилей" утре! Да си много щастлива и обичана! Ще видиш, не е страшно от другата страна Wink

Мише, тъкмо щях да ти предложа кораба с трансфер да го опиташ Simple Smile. Сега отровни цветя ще трябва да измисляш... после нали ще покажеш снимка? Grinning.

Madame, честита първа годинка на Алекс, много щастливо детство пожелавам!
А за татковците и компютъра - ние вкъщи се решихме проблема, като всеки е със свой  Laughing

Mari_rus, и аз мернах новината за сем. Джоли-Пит, ама не беше официално потвърдена, май само слух...

Мелинда, тортата, която правих е по тази рецепта - не е лоша, но става много плътна и количеството е убийствено. Следващия път ще намаля дозата два пъти. Но пък крема е страхотен!

Мистикова, след Брел и Боуи, откривам други сходства в музикалните ни вкусове Wink. Остава да кажеш, че харесваш и Queen Simple Smile. Онзи ден слушах едно 45-минутно интервю на Grand Jacques от 1971-ва и се размазвах от кеф на бюрото....

Шоме, тази история ми я бяха пратили преди около година по мейла, ама ако не се лъжа, после намерих опровержение в Хоаксбъстъра....  newsm78

Аз пък днес си надхвърлих лимита на синята карта, добре, че утре е нов месец Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт