Анкета

  • 2 809
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 391
Гласувах за Peg Perego-то....

Aз защо не виждам такава  newsm78

Избрах 1 ви и 4 ти вариант - харесвам триколките  Peace
Play ни е столчето за кола - много удобно, комфортно и стабилно  Peace
Вариант 5 Peace

# 16
  • Мнения: 4 292
Избрах първи и втори вариант. Дано не са твърде тежки, все пак. Честно казано, аз не бих се спряла на нито една от предложените.

# 17
  • Мнения: 1 674
вариант 1 -аз имам такава/.мн е удобна/ Peace

# 18
  • Мнения: 11 004
Гласувах за варианти 1 и 4 - харесвам маневрени триколки с големи гуми.

# 19
  • Мнения: 1 168
Струва ми се, че вариант 1 и 3 се повтарят. Честно казано не бих купила толкова скъпа количка, по добре за тези 600 или 1000 лева да го заведа на почивка. Всъщност аз и нищо не съм купувала. И за количка и за легло ошушках роднини и приятелки. Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 10 331
Не гласувах, защото не съм ползвала такива.
Моите изисквания бяха:
- да е лека;
- да е маневрена;
- да не е от тия, при които коша за бебто се слага върху седящата част;
- да е с високи дръжки, защото и аз, и бащата сме високи;
- и още едно изискване, което само ние си го имахме - да има кош за новородено бебе, пригоден за кола. Не черупките от 0-13 kg, такъв, в който бебето се вози легнало, за да издържа дъ-ъ-ълго време в колата.
Само Jane изпълни изискванията ни. И май Чико имаше опция за такъв кош, но пък не можеха да ни доставят държачите за коланите...

# 21
  • Мнения: 174
Избрах първи и втори вариант. Дано не са твърде тежки, все пак. Честно казано, аз не бих се спряла на нито една от предложените.

Клото, приемам всякакви предложения за количка  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 294
Втория вариант  Peace
На 4,5, и 6 вариант не се отварят линковете

# 23
  • Мнения: 4 111
Втория вариант  Peace
На 4,5, и 6 вариант не се отварят линковете

И аз не отварям тези линкове. От 1, 2 и 3 бих избрала 2. Не съм ги ползвала.

# 24
  • Мнения: 1 967
Въпреки че нямам лични впечатления - триколките са много стабилни  Peace

# 25
  • Попово
  • Мнения: 687
аз съм с АБЦ дизайн, подобна е на Чико Дуо, опция 2

# 26
  • Мнения: 27 524
Вариант 1, разбира се, от предложените  Hug
Колички, върху чийто летен вариант се слага отгоре кошчето за кола, не струват Stop  От вариант 3 натам не можах да отворя нито един линк, предполагам, защото съм в чужбина и сайтът на фирмата не струва   Rolling Eyes
Имам опит в тази сфера. За едно бебе/дете сме сменили вече 7 колички. Оставам вече на мнение, че скъпото и функционалното си заслужава парите от раз  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 4 588
Вариант 2 най-много ми допада. Peace

# 28
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Отговорих ти вариант 2 и 3. Но не съм използвала нито една от посочените колички.

# 29
  • Мнения: 498
Гласувах за Play S4, аз имам такава, още в началото, като я видях и се влюбих в нея.
Ако имаш възможност, вземи си и кошницата за кола, много е практична, има четири степени на повдигане, като се започне от напълно легнало, дъщеря ми още се вози в нея, тя е до 9 килограма. Слагаш си я на рамата, не будиш бебока, когато е още много малък, абе екстра си е, има и дъждобран и количката изглежда много яко като извънземна, поне за мен и си е широчко на бебето има и зимен чувал. А към така наречения летен вариант, има дъждобран, зимен чувал и летен. Всичко се пере, голям сенник, чантата също е удобна, само че мисля се продава отделно. Дръжката на рамата има 3 положения за повдигане и е снабдена със спирачка за инерцията, предното колело е двойно и се върти на 360 градуса, което я прави маневрена.
Еми това, за мен съчетава всичките ми изисквания.
А да гумите се помпат, отдолу в коша за багаж има джобче с помпа, също включена в комплекта.
Успех в търсенето.

Общи условия

Активация на акаунт