142 ОУ в кв.Борово

  • 79 178
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 819
 Здравей Бавна,плавна!Учителите,които ще поемат чак догодина 2011 първи клас са-    Стефка Андреева ,Емилия Новакова и Светлана Жулева
 Доколкото знам най-прекрасният педагог от тях е Стефка Андреева.За нея има огромен наплив от желаещи.Училището вече си има и собствен сайт и оттам също можеш да ги разгледаш.Има качени и техни снимки!Успех при избора догодина!Питай за нещо друго,което те интересува,а иначе училището не предлага ЦФО в истинския смисъл!Сутрин до обяд са им занятията, а следобед ако желаеш имат занималня!Това е

# 46
  • Мнения: 58
Мои близки не са доволни от Андреева. Детето им беше при нея. Преместиха го в 5 у-ще при Елена Заркова и са много по-доволни от нея.

# 47
  • Мнения: 260
Благодаря Mnogodetna mama  bouquet, имаш ли представа паралелките с руски и с английски по какво се различават в програмата?
И след основното образование продължава ли това разделяне по езици или учат еднакво?


Ако други имат отзиви от изредените имена, ще съм благодарна за коментари.

Сега виждам, че Емилия Новакова е ръководител на кръжока по актьорско майсторство:)
"В" паралелка, която тя води мисля, че е с руски език.
Това разпределение, дали се запазва и за новия прием?

При кандидатстването избираш при кого желаеш да бъде записано детето или се разпределят механично по реда на кандидатстването?




Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 15:56 от Бавна,плавна

# 48
  • Мнения: 819
При подаването на молба имаш право да си избереш преподавател.Мисля,че всеки преподавател си е с определен език и не се променя това,тоест Новакова е с руски език.Между другото на мои познати детето им сега ще е 4 клас при Новакова.Тя наистина е много артистична и подхода и към децата също е такъв,но от вътрешни източници знам (имам предвид учители в 142 ро),че най-добрата преподавателка на този випуск е Андреева.Моите познати не успяха да запишат детето си при Андреева и затова отидоха при Новакова.Аз също имам наблюдения от това училище,големият ми син учеше в предучилищна група при Неферова,но после отидохме да учим на друго място,така че имам впечатления от училището!

# 49
  • Мнения: 260
Много благодаря за отговора.Ако се сетя нещо друго ще питам тук или на лични.  bouquet  bouquet  bouquet

# 50
  • Мнения: 150
Интересуват ме евентуално имена на учители, които ще поемат за следващата учебна година първи клас и някакви отзиви за тях.
Целодневно ли е обучението за първокласниците и има ли алтернатива за следобедна подготовка в рамките на училището?
Благодаря!

Твоето дете е набор 2004 г., като моята дъщеря.
Първо искам да те попитам къде си решила да запишеш детето си предучилищна?
Моята дъщеря я записах в 142 у-ще при г-жа Неферова -невероятен педагог (синът ми беше при нея).
Сега за г-жа Андреева -на всички съседи децата са при нея. С две думи -МНОГО ДОВОЛНИ.
Има обаче един тънък момент - за наше съжаление догодина г-жа Андреева се пенсионира.
Дори и веднага да не я пенсионират няма да изкара целия следващ набор до финала. Така беше при синът ми -учителката невероята но вече пенсионерка държаха я до края на втори клас и след това смяна на учители до края на четврти клас.
Ако събереш допълнителна информация ще чакам отговор от теб и от всички които биха могли да ми бъдат полезни за учители, които ще водят догодина първи клас в 142 у-ще.

# 51
  • Мнения: 819
Може и да не се пенсионира г-жа Андреева или пък има вариант да работи като пенсионер.Ако има огромен наплив за нея със сигурност ще я оставят да изкара още един випуск.Поне такава е практиката в другите училища.Проучете добре този казус,а най-добре поговорете с директорката!

# 52
  • Мнения: 2 037
Може и да не се пенсионира г-жа Андреева или пък има вариант да работи като пенсионер.Ако има огромен наплив за нея със сигурност ще я оставят да изкара още един випуск.Поне такава е практиката в другите училища.Проучете добре този казус,а най-добре поговорете с директорката!

142-ро не е такова училище. Там практиката е търсените учителки да бъдат изгонвани. Това се случи с двете последователни преподавателки на детето ми, за това и ние вече не сме там.  Peace

# 53
  • Мнения: 152
Мами, ще има ли първолаци в това училище тази година? Разучихте ли нещо по въпроса с г-жите , които ще поемат малките ... аз немога да се спра на у-ще, защото все чувам противоречиви мнения.. хубаво било .. лошо било. Всъщност мен самото у-ще не ме вълнува много искам да знам дали г-жите ги бива.Май това е по-важното. А и още нещо да попитам- някой знае ли от кога ще се приемат молби за записване? В сайта пише да очакваме информация, но нищо повече ... дано да не съм закъсняла де Simple Smile

# 54
  • Мнения: 150
Мами, ще има ли първолаци в това училище тази година? Разучихте ли нещо по въпроса с г-жите , които ще поемат малките ... аз немога да се спра на у-ще, защото все чувам противоречиви мнения.. хубаво било .. лошо било. Всъщност мен самото у-ще не ме вълнува много искам да знам дали г-жите ги бива.Май това е по-важното. А и още нещо да попитам- някой знае ли от кога ще се приемат молби за записване? В сайта пише да очакваме информация, но нищо повече ... дано да не съм закъсняла де Simple Smile
Ние ще бъдем първолаци тази година в 142 оу. В момента сме в предучилищна в същото училище при г-жа Неферова. Очарована съм от тази учителка. Просто педагог с призвание. За учителките, които ще поемат първи клас, все още нищо не мога да кажа. Добри отзиви бях чувала за г-жа Андреева, но тази година тя се пенсионира. Ще продължа да проучвам нещата. А що се отнася до подаването на молбите срокът започва от 01.03.2011 г. Всяка година е така. Аз имам и по-голямо дете, което учи в същото училище. Спокойно, има още време. Ако научиш нещо допълнително
за учителките, които ще водят първи клас ми пиши, моля!

# 55
  • Мнения: 819
Ние сме били също при г-жа Неферова преди 3 години.Наистина е невероятен педагог,много загрижена за децата.Мои познати сега са 4-ти клас при г-жа Новакова и са много доволни.Тя ще поеме първи клас от 15.09.2011г.

# 56
  • Мнения: 150
Ние сме били също при г-жа Неферова преди 3 години.Наистина е невероятен педагог,много загрижена за децата.Мои познати сега са 4-ти клас при г-жа Новакова и са много доволни.Тя ще поеме първи клас от 15.09.2011г.
Благодаря ти за информация. Можеш ли да попиташ твоите познати - паралелката която досега води г-жа Новакова с какъв първи език е - английски или руски?
Моят син в момента е шести клас в това училище. От миналата година започнаха като втори език да изучават руски и в момента му е много трудно, защото г-жа Гергинова ги сравнява със съседната паралелка, която от първи клас учи руски.

# 57
  • Мнения: 819
Попитах моите познати и те ми казаха,че паралелката на г-жа Новакова е с английски език!Тя много обичала да води децата по театри,музеи и други културни мероприятия!Най-добре да се поговори с нея!
Успех от мен

# 58
  • Мнения: 150
Попитах моите познати и те ми казаха,че паралелката на г-жа Новакова е с английски език!Тя много обичала да води децата по театри,музеи и други културни мероприятия!Най-добре да се поговори с нея!
Успех от мен
Благодаря ти много!

# 59
  • Мнения: 150
Мами, ще има ли първолаци в това училище тази година? Разучихте ли нещо по въпроса с г-жите , които ще поемат малките ... аз немога да се спра на у-ще, защото все чувам противоречиви мнения.. хубаво било .. лошо било. Всъщност мен самото у-ще не ме вълнува много искам да знам дали г-жите ги бива.Май това е по-важното. А и още нещо да попитам- някой знае ли от кога ще се приемат молби за записване? В сайта пише да очакваме информация, но нищо повече ... дано да не съм закъсняла де Simple Smile
Iva, какъв първи език предпочиташ да изучава детето ти - руски или английски? От това зависи при коя госпожа ще се падне. Паралелките със сигурност ще бъдат три - Андреева, както вече ти писах отпади остова Новакова, а третата учителка не я познавам. Въпросът е коя учителка ще дойде на местото на г-жа Андреева. Може пък новата госпожа да се окаже най- сполучливия избор. Но знае ли човек.

Общи условия

Активация на акаунт