ЮЛСКИ бебчета 08 (тема 56)

  • 14 347
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 902
Лелеее,гадно
добре,че сте добре и най-вече бебчо Hug

# 226
  • Мнения: 219
Пърли, наистина от цялата стресова ситуация, най-хубавото е, че сте добре - и тримата! Praynig Аз още карам колата и винаги съм се страхувала точно от такъв непредвиден удар, изненадващ, от който най-страшното е образуването на адреналин от стреса. Може би не е зле ден-два да пиеш някакви билкови успокоителни - мента, глог, валериан.
Покрай ядовете с баткото, често ми се наложи да ги приемам.

# 227
Обсъждахме и коритата Mr. Green
Всеки е на различно мнение, както обикновено Laughing

Значи е ясна работата!  #Crazy  newsm78

# 228
  • Мнения: 326
Кой беше питал за тестуването за упойки? Мисля, че е много важно да се направи, защото е опасно. Няма значение нормално или секцио, тъй като в хода на нормалното може да се наложи секцио и е хубаво човек да е наясно Peace

А дали тестовете за упойка от преди година и половина важат или пак наново ще се наложи да ги правя??? newsm78 То от тогава може и да съм придобила някаква алергия, знам ли и аз?!??!?

# 229
  • Мнения: 591
Добре дошла, ir85  Hug

Пърли, това е много гадно, добре че всичко е наред   bouquet

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:33 от Whitewitch

# 230
  • Мнения: 223
Мерси ви. Почивам си и като знам, че бебето е добре съм още по-спокойна. След няколко дни съм на преглед (за тонове и предродилна консултация) пак ще ме прегледат и вярвам, че няма да има проблеми.

Изчетох каквото сте писали, но запомних само 2 неща да добавя...

Катинче, за твоята приятелка: д-р Камелия Павлова. По стечение на обстоятелствата е гинеколог на 3 поколения от семейството ми - на мен, на майка ми и на баба ми. Млада е, но е страшно добър лекар и много човечна. Напливът при нея е голям, но пък никога не е претупала или върнала никой, при каквото и да е положение. Препоръчвам я силно.

Две неща, ама второто го забравих Laughing Нищо, като се сетя...

Сетих се Simple Smile За онази кошарка (дето пита Кетито) от магазин Пакостник. Тези господа имат 2 легла в магазина си (каквито има и навсякъде)  и другите всички трябва да си ги поръчаш по каталог. Но не може да го поръчаш и да не го купиш. Е как да го поръчам без да съм го видяла на живо?! Та, разходихме се до там (в един магазин буквално на майната си) и си тръгнахме без свършена работа.

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 14:23 от Pea®ly

# 231
  • Мнения: 62
Здравейте!

Днес ще идва ли някой на лекцията в Окръжна?

# 232
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Вече съм си в къщи и ще бъда по-свободна. Ще мога да се включвам по-честичко. Няма да ходя вече на работа newsm44 newsm68

# 233
  • Мнения: 1 584
ПърлиHug

Ралка, аз съм ползвала анатомично корито на ОК Baby - Onda evolution. С вграден термометър. Ползва се до след 1г, така че не е вярно, че бързо омаляват. Има 2 страни - едната полегнала, докато бебето е малко и другата - да седне след 6-7м.





На мен лично ми беше много удобно Peace

# 234
  • Мнения: 22
Благодаря ви за топлото посрещане.Пърли леле,(егати)колко ми стана гадно,като прочетох.Добре,че ви няма нищо и сте супре сега.
А пък ние все още не сме купували нищо.Просто не ми позволяват да си взема нищо преди да се е родило бебето,но пък съм си набелязала абсолютно всичко необходимо и като ми мине раждането моята майка,тате и мъжлето ще отидат да вземат всичко.

# 235
  • Мнения: 195
Здравейте, мамчета  Hug снощи имаше токов удар и оттогава нямам интернет  #Cussing out Не издържах и звънях на доставчика да му се накарам - ами от токовия удар било, наново трябвало да се конфигурира системата  #Cussing out
Вчера бях на последна ФМ при доц. Балев и още докато ме преглеждаше усетих нещо, че не е доволен. Оказа се, че легенчето  на лявото бъбрече е по-голямо от нормата и ме вика на консулт ЖЗ като се роди бебката  Sad Вероятността да има увреждане била 5%. Дано не сме в тези проценти  Praynig Иначе всичко друго си е наред, тежим 1900 гр., имаме голямо тумбаче, плацентата ми била огромна, не знам дали няма да е проблем при раждането.
Саксофонче, Ине гласувах и за двете ви. Успех!
Ир85 включих те в списъка и те добавих към бройката на мамчетата и бебенцата  Simple Smile
Пумичка чак пък пепелянка в Морската! Толкова я застроиха и "облагородиха", че скоро освен паркоместа, заведения, асфалт и игрища и трева няма да остане.
Пърли и аз от такава ситуация се притеснявам! Все още карам и доста често ми вземат предимството или ме изпреварват такива шумахеровци, понеже сега карам по-бавно.
Шмилианка честита дата!
Сисони на лекция в Окръжна за кърменето ходихме с Инка и Купа и въобще не останахме доволни. Освен че залата е мизерна и нямаше къде да седнат всички бременни, главната акушерка говореше стари неща и не се беше постарала да се подготви по темата. Аз лично смятам, че не си стува ходенето. В нета има доста повече и по-актуална информация.
Жалко че не се организирахме поне за среща. Аз днес не отидох на работа, защото много ме боли кръста от вчера, утре ще трябва да отида, но в събота следобед съм свободна ако искате да се разходим  Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 15:26 от Kisa05

# 236
  • Мнения: 152
Вчера бях на последна ФМ при доц. Балев и още докато ме преглеждаше усетих нещо, че не е доволен. Оказа се, че легенчето  на лявото бъбрече е по-голямо от нормата и ме вика на консулт ЖЗ като се роди бебката  Sad вероятността да има увреждане била 5%. Дано не сме в тези проценти  Praynig
Не се стряскай, на мен миналата седмица ми каза същото за едното бебче, но било само с 1,5мм извън нормата и в повечето случаи се регулирало след раждането на бебко!  Hug
За змиите, нали преди 2 седмици даваха случая с ухапаното детенце от пепелянка в нашия любим квартал (Владиславово  #2gunfire , само не разбрах къде точно... ), та днес от 8 часа са вдигнали врява да косят тревата между блоковете с косачка и ме събудиха! Трябваше ли да има подобни инциденти, та да се сетят да се погрижат за квартала!?!  Crazy
Благодаря на всички за поздравите за датата!  Hug
Пърли, много неприятно!  Hug Добре, че няма пострадали и бебо е добре !  Praynig

# 237
  • Мнения: 2 070
Шмилианка, Яна ми се роди на 19 юни, хубава  е датата да знаеш!!!
Дано устискаш дотогава.  Praynig

# 238
  • Мнения: 195
Шмилианка дано не ни ни говори тези неща само да си събира пациенти, теб вика ли те да види бебенцето? И при нас косят от 8 сутринта, но оставят тревата натръшкана и е голяма кочина - суха трева и болкуци! Ако не минат да я съберат не виждам голям смисъл от цялото занимание освен усвояване на общински средства.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 289
Здрасти пак от мен...Ходих да си фризирам дружката - много хубава стана...Гаджето и ще припадне като я види довечера.. Mr. Green
Вълнува се тя като ученичка...ново гадже ,че и 2 месеца го няма вече..само по тел. говорят с часове.Купила си ново бельо, парфюм, дрехи.. Mr. Green
Помислих си как ми липсват на моменти тези емоции...ново гадже и аз се контя в къщи да изляза- оххх както едно време... Mr. Green Heart Eyes Blush
Ама сега пък имам други- много различни и много истински.. Всяко нещо с времето си  Flutter Grinning . Тя пък на мен завижда - аз на нея..Женски работи..
Пърли, ужас, идиоти гадни по пътищата  #Cussing out Мразя ги, добре , че вече не карам и не попадам в такива ситуации.А и съм на такова място в града че всичко ми е близо и пеша.. Важното е ,че си ок, и че бебо е ок  Hug Много е хубаво скринчето..И аз си избирам кошарката и скрина за бебчо по спалнята..  Blush
Кошницата ти е супер обачееее  Heart Eyes, не ми е позната тази марка..дали във варна ги има??? Thinking Колко струва?
Дуци шишета имам вече 6 бр, май...жалко че не си ми наблизо да ти подаря 1-2...хаха..то всеки ми подарява шишета..ще ме откажат от кърменето с толкова бутилки.. Joy
Мацките от Варна ,дайте утре след обяд да ходим на кафе,а,аа? ей така -за 1-2 часа...аз в 11 съм на зъбар да ми слагат коронката и после съм фриии Hug

Общи условия

Активация на акаунт