Бебета ЮНИ 41

  • 13 282
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
ААА няма такова нещо на нас ни се излиза и то обикновенно в най-голямата жега Laughing, като взема каката от предучилищна винаги има нещо за вършене точно в най-горещите часове между 12.00 -14.30ч. направо се чудя как бебката в мен не протестира Laughing

И въпреки,че корема толкова ми се е смъкнал, че приличам на етиопче от плакат за хуманитарни помощи, мойта принцеса се укроти и както се борехме да не родя преждевременно така сега май ще пренося Crazy

По-късно ще чуя Маргарет, че раждали в момента около нея и ако разреши ще напиша подробности покрай раждането Wink

Сладък сладоледен ден   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 404
Честито на мама Маргарет!Да е жива и здрава малката принцеса!
Орхид,моля се всичко при вас да се нареди по най-благоприятния начин и скоро да забравиш неприятните преживявания с въпросната докторка!Благодаря ти,че сподели за раждането,аз лично ценя всеки разказ от вече родилите мами!
Вчера бях на преглед при Марков,бебето е доста голямо-около 3300,но аз много не вярвам на подобни ехографски прогнози.Дано само да не ми е сбъркан термина и да тръгне да излиза по-рано,че Ния е с варицела от два дни и ще стане една....страх ме е да си го помисля!Та в тая връзка-Катенце,и аз вече съм на Магнерич и но-шпа,да устискаме до края на карантината и да се доберем до София.
Оффиоли,ти откъде си взе направление за раждане?От ЖК или от личния лекар?Аз тотално бях изключила за това направление Embarassed

# 17
  • Мнения: 67
margarete честита дъщеричка!
Аз да ви се оплача имам около 10 вида чехли и сандалки ама нищо не ми става олкова съм подута  ooooh! И от вчера срам не срам ходя с едни джапанки (не се смейте) за плаж  Mr. Green ама са ми много удобни.
Катенце на мен магнезия ми го спряха преди седмица, но мисля че при теб е по различли заради секциото.
Аз вчера ходих на лекар и след 2 дни контракции се оказа че имам само 1 см разкритие. Така че имам явно още да се мъча.
Ох и на мен ми е много топло едвам издържам.  Sad От утре го дават захлаждане - направо нямам търпение.

# 18
  • Мнения: 256
А, може ли и аз да се запиша, или Офиоли, ще ме изгони вече? smile3532

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 395
 ЧЕСТИТО НА МАРГАРЕТЕ ЗА ХУБАВОТО БЕБЧЕ РАДИНА!  bouquet
 Благодаря на всички за подкрепата.Наистина хич не ми е лесно, особено след като гледах три дни как другите майки си гледат дечицата в болницата, и се изписват тържествено.
Само да уточня,че лошо отношение имаше само една единствена лекарка-тази,която прегледа бебето след раждането. Всички останали лекари  и акушерки се държаха много любезно, дори ми казваха да не я слушам. Благодарна съм, че ме оставиха да родя, както ми беше удобно, почти без намеса от тях. Особено съм благодарна на д-р Славчев и на всички неонатолози в АГ болница, които толкова бързо откриха проблема на бебето.
 Правя уточнението, защото знам, че и други майки ще раждат в Окръжна, да не помислят, че целият персонал е враждебен. Тази лекарка беше по-скоро изключение.

# 20
  • Мнения: 148
 Hug Запис и от мен.
Маргарете, честито! Да ви е жива и здрава малката Радина и много да ви радва !
Хубав ден момичета  bouquet, макар че жегата от сега е  ooooh!

# 21
  • Мнения: 15
4естито на мама Маргарет,да им е жива и здрава принцесата и много много да ги радва   bouquet
Самимами благоидаря за теми4ката   bouquet
Орхид,пожелавам ти да бъде6 много силна и да вярва6 4е много скоро малкото ти беб4е 6те е с теб и 6те си го гу6ка6 Hug,стискам палци  bouquet
Много е топлп ьпри нас моми4ета направо не се ди6а от сутринта е някакув ад и температурите тези дни бяха 37 градуса ooooh!
и аз по цял ден си седа в къ6ти,за6тото от топлото ми се врътка главата ( пак се оплаках  Crazy)
Хайде лек и усмихнат ден тумбаланки  bouquet

# 22
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте и от мен  Simple Smile Едвам се събудих в 10 и нещо и влизам да ви проверя и кво да видяяяяя  Grinning

ЧЕСТИТО НА MARGARETE! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА РАДИНА И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ!   bouquet
чакаме подробности за раждането  Mr. Green

И на мен ми е подут повече десния крак, аз там имам и разширени вени  Sad Днес наистина е адска жега и до вечерта съм затворник в апартамента  Sad Ще изкукам направо  #Silly

Ееее In4oka добре дошла и днес при нас  Joy Ти ходи ли на лекар, какво стана, кога ще раждаш?

  bouquet за samimami за темичката  и на mimchence за колажчето  Grinning

# 23
  • Мнения: 3 743
Ето ме и мен,

Честито на Маргарете за прекрасната госпожица. Бързо възстановяване и много щастие!

Генева, добре дошла отново Hug

Аз сега се връщам от ЖК. Бебка си е заела изходна позиция, вече доста по-надолу, та тръпнем в очакване. Все още съм за нормално с въпрос, т.е. с готовност за спешно секцио, ако не успеем да се справим заедно с бебка.
Между другото, докито ми изписа някакъв шампоан срещу косопад Дефлувал /не, че имам проблеми с косата, те започвали след раждането/, някой да е ползвал или да са му предписали newsm78

Нашият тати вече е в отпуска и ми вика "ти няма ли да раждаш вече, аз за какво си я взех тази отпуска" Joy Joy Joy

Следобед, пак съм на преглед този път при доктора, който искам да ме изражда и пак ще докладвам Wink.

# 24
  • Мнения: 13
Честито бебче Радина на Маргарете! Всичко най, най-хубаво на бебче и на мама!
Генева, много се радвам че те чуваме отново и всичко е ОК при теб Peace
Аз да не се хваля много, че обикновено като кажа нещо и то веднага на пук става обратно, ама не ми се подуват засега ни крака, ни ръце. Много съм щастлива
Гали80, ами да какво е това безобразие... Човека си взел отпуск да гледа бебе ти се моташ още hahaha Аз да не приказвам много много че съм ден след теб Crazy

# 25
  • Мнения: 33
Добре дошла на малката Радина! Да расте жива и здрава и да радва мама!

Днес се очертава един доста жежък ден! Иначе бих дошла на срещичката, но сега ще чакам само    отзиви  Simple Smile

# 26
  • варна
  • Мнения: 256
Честито на мама Маргарете   bouquet

Между другото, докито ми изписа някакъв шампоан срещу косопад Дефлувал /не, че имам проблеми с косата, те започвали след раждането/, някой да е ползвал или да са му предписали newsm78

На мен също...и пак Славова ми го предписа...ама незнам дали да си го купувам newsm78.....Мен ми се видя толкова разсеяна онзи ден и изобщо не останах доволна от нея като за послена консултация Naughty...затова стачкувам срещу шампоана й Joy

А аз още се нося с коремчето, а имах уж някакво усещане че може да родя на 27ми Thinking...Момичета какво е това усещане че се разпарям отдолу...това ли е разширяването на тазовите кости newsm78....вече се вслушвам във всяко нещо - нали незнам какво е  раждане Laughing

# 27
  • Мнения: 13
Честито на Мargarete! Да е здрава и щастлива малката Радина! Бързо възстановяване на мама!

И аз пия все още магнезий и гинипрал. В петък съм на консултация и тогава ще започна постепенно спиране на таблетките.

Вчера се разходих малко повече по жегите и като се прибрах не можах да се помръдна от умора. Затова днес вкъщи, на хладничко.

# 28
  • Мнения: 3 743
Майченце, аз знаеш ли какво съм забелязала при Славова, когато сме заедно с мъжа ми, е супер любезна и внимателна. Аз всъщност само веднъж съм ходила сама при нея и тогава ми направи впечатление. Според мъжа ми, може да има лоши спомени от някой татко Joy.

За шампоана, аз си го взех, защото пише, че двумесечна употреба е достатъчна. Така че ще се прежаля за 2 месеца. Харесвам си косата, макар че не се е променила, откакто забременях Blush.

Моите тазови кости също са се разширили, но чак това драстични усещания не съм имала. Явно е било постепенно. Сигурно по време на разходките Wink

Хайде, който излиза да търси сенчицата, че днес наистина ще се стопим, май Sunglasses

# 29
  • Мнения: 13
GALI80,мъжо ти добре е излязъл в отпуск,но днес от една приятелка разбрах,че Скочев също излиза за 2 седмици от понеделник newsm78Ти доколкото си спомням него си беше пожелала.
Дано да успеете да се разберете нещо.

Общи условия

Активация на акаунт