Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 322
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
ама винаги ми вдигаш настроението.мерси за салфетките..  mrstraetz
БЛАГОДАРЯ ТИ
Я да ви питам какви са тендециите за бански тая година,цветове,модели?Дали и при банските като дрехите вече е модерно всичко   newsm12

# 226
  • Мнения: 17
предимно на цветя. може да е цял. ако е бикини, гащите да са с връзки...
естествено черното и бялото и тук са модерни

# 227
  • Мнения: 903
Бреееейййй, ПДД, ти направо супер ме изненада с това екстрено вкючване в стил "Прет а порте" Mr. Green


blondy-mamma
не съм искала така да ти подейства..небеше преднамерено.
 

Гуги, душко,  хич няма нужда да ми се извиняваш... То аз си рева и без да ми дава някой "начална скорост" Laughing

# 228
  • Мнения: 353
Ей,браво,вие ме изумихте направо  #Crazy .Стига сте плакали,нали знаете,че и след най-лошото пак идва доброто.И в най тъмния и студен тунел пак се вижда малка светлинка.та така.Горе главите,защото самия живот и без това е много динамичен и труден и ако сами не си даваме кураж,то тогава накъде?Всеки от нас има някакви проблеми или изпитания.Обаче нали има една вярна приказка,че "това,което не ни убива,ни прави по-силни".Така,че всички да се вземем в ръце и горе главите,няма да се предаваме я!                                                                                                            pdd,ти просто ме разби тотално,толкова бързо и адекватно си се включил,чак ти се възхитих.Браво на таткото в темата ни момичета,нали    bouquet   .Определено си в крак с модата,а и по вкус едно към едно с моя съпруг(може би се повтарям,извинете ме  Embarassed ).Къде сте всички,аз се включих за малко,а то няма никой  newsm78 .

# 229
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз съм тук, ма вече ме няма щото отивам на "соли"! Ха познайте какво е това? Mr. Green

Приятна вечер!

# 230
  • Мнения: 353
АААААААА,Муце,ще далдисваш във ваната налии  Joy  Joy  Joy

# 231
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
ще почерняваш ли, Муцка

# 232
  • Мнения: 0
pdd
мерси за бързия отговор..
Хубаво е да се че мъжка гледна точка по въпроса Wink
Муце и аз така мисля че ще релаксираш в вана,ммммммм благородно завиждам.

# 233
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,то аз с мойте си тревоги,но серизно ми се струва,че малката не се наяжда от мен,някой борил ли се е за повече кърма,да каже няква идея да я увелича,че не искам да спирам да я кърма..инъче дупето го оправих и вече е по-спокойна,поспиваме до сутринта..А моя мъж като се е тръшнал за кабелна-Булсатком в Кипър,че сега кара сестр му или майка му да тръгнат с мен да носят,а че сме разделени от сумати време и че може би искам някво време на саме с него хич не му минава през главата,отгоре на това се оправдава с мен,"да не си сама,аз като съм на работа",та аз съм сама от непомня вече...Много се дразня така,трябва ли да му кажа очи в очи,че не ми трябват роднини,поне в началото..дет са вика,забравих кво значи думата секс,поне тва да направим.. smile3515

# 234
  • Мнения: 0
gera_nasko
Аз нямах карма,като родих малкия и в болницата го храниха с шише.В деня които ни изписаха ми текна кармата,ама малкия отказва.почнах  да ям много ядки,течности и млечни храни.и  докторката ми каза дане се тревожа ако неплаче и заспива на гърдата значи му стига,а и ние не сме на режим когато иска му давам да яде.
Знай че с разтея на детето се овиличава и кармата необходима да го засища,ето че ние вече от 1 месец сме само на карма ,без дохранване.
Бъди търпелива,спокойна и немисли че нямаш карма.Доказано е че психическото състояние на майката е много важно за лактацията.
 smile3521

# 235
  • Мнения: 0
gera_nasko
Аз нали сам мара-подробната вземиси,чайчето на ХИП за колики(лайка,копър и анасон)хем детето через кармата ще му облекчава коликите хем и ще се засили лактацията.Пробвай ако искаш,при мен се получи. newsm03

# 236
муце аз се сетих мила... newsm78.... отиваш на СОЛАРИУМ.......gera_nasko Аз когато кърмех имах  такъв проблем.....аз постоянно я кърмех а на нея въобще не и стигаше и все си плачеше,като казах на педиатара как стоят нещата тои ми каза че кармата ми рядка и тя си остава гладна.Тогава започнах да я дохранвам с хумана.......

# 237
  • Мнения: 0
Добро утро...
Започвам по ред на нещата..
Първо с това Coffee Coffee kaffeetrmker_2
Следва   food002
И деня ви вече е на 6
Бъдете много усмихнати днес.
Целувки
 smile3502

# 238
  • Мнения: 903
       Добро ви утро и от мен! Nature Sunny

Днес рано от зарана е напекло едно слънчицеееее - бижучка е работата! Та смятам вече ще успея да ида на плаж   grinning039  - Лорка се оправи и ще я пратя на дневния център. Явно това вчерашното  е било от храна някаква /предполагам/ newsm78  защото след сутришните инциденти нищо повече нямаше... Аз все пак я подържах гладна до вечерта и чак към 18ч. й дадох препечена филия с масло и обезсолено сирене, които хапна с апетит... Та и този път беше "малкият дявол".

По въпроса за кърмата няма да се задълбочавам, щото то при мен беше толкова отдавна, че баба ви Блонди едва си го спомня Joy  Всъщност споменът по ред причини е много неприятен..., затова само ще се съглася напълно с казаното от Гугича, като дебело ще подчертая важността на спокойствието и емоционалната стабилност за това да имаш кърма.

Геринце, миличка, по другия въпрос за БУЛСАТКОМ и прочие..., какво да ти кажа... Всичко идва от фундаментално различния начин, по който възприемаме нещата ние - ЖЕНИТЕ и те - МЪЖЕТЕ... Аз много добре разбирам чувствата ти и приемам за напълно логични и естествени доводите ти, но мога да ти гарантирам със 100% сигурност, че тия неща дето ги казваш, на него изобщо и през ум не са му минали... Има един лаф, който много харесвам и ПДД ще ме извини за сексизма, ама: "Кажи му мъж и не го обиждай повече!" Mr. Green  Сега сериозно --- мъжете и жените наистина се различаваме по начина на усещане на нещата... Да кажем образно, че ако един мъж и една жена гледат един и същи предмет /примерно кутия/, по едно и също време, под един и същи ъгъл, те виждат различни неща ---> мъжът вижда размерът на кутията, формата, големината, материалът от който е изработена; жената освен че  вижда всички тези неща, които са на повърхността, тя се опитва и да вникне какво има вътре в кутията, с какво то би й било полезно, какво ще се случи ако я отвори сега или по-късно... и т.н.  Дано си ме разбрала какво имам предвид.  Та съветът ми е кажи си му точно какво те притеснява, без да изпадаш в злостност, за да не добиват нещата характеристиките на чиста проба заяждане. Ти си го познаваш човека и би трябвало да знаеш как да разговаряш с него. Възможно е той действително да си мисли, че едва ли не ти прави услуга като вика майка си и сестра си - хем ще домъкнат булсатком-а, хем ще ти помагат известно време с бебка... Мъжете много ги бива за измислят такива прагматични комбинации, но до там - те виждат /както вече казах/ нещата на повърхността, а ние във вътрешността...
---------------------- Пък по въпроса за секса, слънце златно, Геринце, питай кака си Блонди от кога е на пости..., Mr. Green или по-добре не питай, че е направо срамно да си призная... Joy Joy

Айде, лек и усмихнат ден на всички! Kissing Heart

# 239
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро!

Да отбележа, че  Хелена и Мими познаха верния отговор.
"Соли" е  галеното на солариумчето. Mr. Green
Иначе и предположенията на Тихери и Гугуна за ароматна ваничка доста ми допадат,
но за съжаление нямаме вана. Flutter

Гуги, благодаря за кафенцето и за палачинките. Аз в неделята правих за пръв път сладко
от череши и от ягоди и двата плода директно набрани от градината.
Мисля, добре ще им дойде, ма няма как да ви го набутам през компа и затова:


Гери, за кърмата наистина спокойствието и правилната поза при кърмене е от голямо значение.
Също и гъстотата на кърмата е определяща за хранителната й стойност.
Както Гугуна ти е казала, освен това чайче има и друго пак на ХИП, точно за повишаване на лактацията.
Обърни внимание на сутиена също. Не трябва да е стегнат и с банели. Най-добре, ако нямаш си вземи от тези
специално за кърмене. Така също казват, че редовното изцеждане след храна спомага за увеличаване на
кърмата. Лично аз не съм много съгласна с това твърдение, но това си мое мнение.

Погледни в Кърмене и захранване на бебетата Тук
Има много инфо и идеи.

И едно суеверие - докато кърмиш не трябва да има други хора при теб. А когато ти идват гости не ги изпращай до външната врата и не им казвай довиждане.

А, на мъжа ти изобщо не му се връзвай!
Ако нямаш много багаж и ти можеш да я вземеш с теб.
Не е тежка. А, баба Руми май каза, че ще пътува техен човек на 24.06.
Може пък да има начин да я вземе със себе си?! newsm78

Блонди, хайде бе жена! То лятото свърши дорде го облечеш тоя бански!
Хубаво е , че се е разминало на Лорка бързичко и леко. Laughing


ПДД, за пореден път се убеждавам, че си истинско съкровище!

Приятен и усмихнат ден на всички!

Между другото пак нещо празнуваме в България,
че сума роти са строени пред президенството и барабани песни.. химни...Ураааааа!


Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 12:27 от muzka

Общи условия

Активация на акаунт