СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 87 624
  • 1 858
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 990
Чак на ИСТОРИЯ НА КЛАСИРАНИЯТА си пише: /най-долу под списъка с градините, в които си кандидатсвал и преди бутоните за размествания/

Класирания
Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г.    
Не сте участвали в класирането.


Този текст не е коректен, предвид , че на страница Начало има изброени 3 приема-1/2/3 с дати...и този първи прием с такава дата не е упоменат.

# 61
  • Мнения: 1 479
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!

# 62
  • Мнения: 37
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78

# 63
  • Мнения: 1 479
Чак на ИСТОРИЯ НА КЛАСИРАНИЯТА си пише: /най-долу под списъка с градините, в които си кандидатсвал и преди бутоните за размествания/

Класирания
Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г.    
Не сте участвали в класирането.

Е това ми пише при малкият ми си набор 2006-та Thinking

# 64
  • Мнения: 9 990
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78

зависи къде го четеш....я погледни на страница-Кандидатствания, в колоната статус какво ти пише???

# 65
  • Мнения: 37
точно там го пише

# 66
  • Мнения: 9 990
значи е приет-срещу градината, на която го пише-там е класиран.я сега сподели-кой набор и коя градина  Hug
Току-що качиха и Новина за това, хайде-гледайте

# 67
  • Мнения: 37
Мерси за отговора!Не е за моето детенце ,а за племенника 2004 набор е ,а градината е Патиланско царство в Хаджи Димитър

# 68
  • София
  • Мнения: 2 708
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!

Защото септември ще е 2-ра група, но текущия прием означава че детето може да тръгне на градина сега, тъй като има свободни места, а до септември все още ще е 1-ва група. Дали го обясних разбираемо  newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 2 708
Имам една питанка-класиран-значи ли че детето е прието? newsm78

Да, прието е, честито на племенника. Ето тук е описано всеки статус какво значи

# 70
  • Мнения: 1 479
Привет на набор 2004-та с текущ прием!Синьт ми е класиран за 3бр. ДГ,като чакащ под №2,3 и 4.Не разбирам защо изведньж от 2-ра група/2004-та/го сложиха в 1-ва група 2004-та newsm78 ooooh!

Защото септември ще е 2-ра група, но текущия прием означава че детето може да тръгне на градина сега, тъй като има свободни места, а до септември все още ще е 1-ва група. Дали го обясних разбираемо  newsm78
Ясно,разбрах мерси много!
Мерси за отговора!Не е за моето детенце ,а за племенника 2004 набор е ,а градината е Патиланско царство в Хаджи Димитър
Честито на племенника ти Peace

# 71
  • Мнения: 3 740
куки, благодаря, че се намеси с разясненията!   bouquet

Честито на приетите!
Надявам се в събота да има много за честитене!

# 72
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Моля за линк на сайта Peace

Намерих

# 73
  • София
  • Мнения: 2 708
Моля за линк на сайта Peace

Този ли http://kg.sofia.bg/

# 74
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мерси.  bouquet
Успех на всички.
Аз не се притеснявам много ,защото имаме баба и дядо на разположение.
Но си е хубаво да ходи на детска Flutter

Общи условия

Активация на акаунт