СТРАСТИ - класиране, записване, ГРАДИНИТЕ В СОФИЯ

  • 87 560
  • 1 858
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 529
Честито на Eiphnh!
Успех на всички останали!

На двете ми питания в сайта имам отговори, които се точно наопаки на това, което пише сега в Алгоритъма за класиране!  Thinking
Някъде по сайта пише ли, че между двете класирания могат да се правят размествания по желанията?

Ако ще могат, това им твърдение остава загадка за мен

осигурява възможност за второ класиране по по-добро желание, ако детето не е записано на първото класиране, като запазва мястото от първото класиране


А ако не могат така нареченото "запазване на мястото" всъщност ще е ново класиране на общо основание, в което всеки ще се класира в най-лошия случай на старото си място (понеже часа и желанията са същите).  А в идеалния - ще се качи напред в желанията си.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 671
Нашата кандидатура е на кантар, така че - ще се вълнуваме  Crazy
Успех!

# 47
  • Мнения: 2 807
Eiphnh,  а за кое ОДЗ става въпрос?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 524
пльок и от мен Peace

# 49
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Успех на всички!   bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 2 708
В профила на детето ми има нова графа Класиран, отнасяща се за групите с текущ прием. Имам пореден номер в статуса, който съм в листа на чакащите. Но е само за текущите групи, яслените и първа още няма. Тоест има класиране за групите с текущ прием
Друго си е като имаш пореден номер, знаеш къде си на опашката  Peace
И ето какво пише "Промяната на кандидатстванията ще се вземе впредвид за следващото класиране на 31.05.2008г" че това следващо класиране ли е  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 885
Това как ще го тълкувате? Излиза при "Кандидатствания"
"Промяната на кандидатстванията ще се вземе впредвид за следващото класиране на 31.05.2008г."
Нали първото е всъщност на 31.05.?! Какво означава "за следващото"? Уф, обърквация......... #2gunfire

# 52
  • София
  • Мнения: 2 708
Това как ще го тълкувате? Излиза при "Кандидатствания"
"Промяната на кандидатстванията ще се вземе впредвид за следващото класиране на 31.05.2008г."
Нали първото е всъщност на 31.05.?! Какво означава "за следващото"? Уф, обърквация......... #2gunfire

И аз това се чудех, но ето какво е "Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г."

# 53
  • Мнения: 199
и при нас е така какъв е тоя текущ прием,на него не сме приети...нещо се обърках #Crazy newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 2 708
и при нас е така какъв е тоя текущ прием,на него не сме приети...нещо се обърках #Crazy newsm78

Текущия прием сеотнася за 2-ра, 3-та и подготвителна група, тоест деца, родени 2004/3/2 г.

# 55
  • Мнения: 2 885
Ми да вземат да пояснят, не да се чудя..........
Всеки ден някаква нова приумица, втръсна ми. #Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 2 708
Ми да вземат да пояснят, не да се чудя..........
Всеки ден някаква нова приумица, втръсна ми. #Crazy

Това за текущия прием не е нищо ново, много пъти се писа за това, просто не се знаеше точно кога ще стане
Наистина обаче трябваше да пояснят, никои не е длъжен да чете тук и да се информира. Предполагам ще го напишат скоро и в сайта

# 57
  • Мнения: 199
мерси за бързия отговор Hug

# 58
  • Мнения: 2 885
Чак на ИСТОРИЯ НА КЛАСИРАНИЯТА си пише: /най-долу под списъка с градините, в които си кандидатсвал и преди бутоните за размествания/

Класирания
Класиране за групи с текущ прием на 27.05.2008 г.    
Не сте участвали в класирането.

# 59
  • София
  • Мнения: 10 379
Айде и аз у темата, досега само четях нередовно, но сега и мен ме затресе треска. Мисля, че имам шанс и това още повече ме побърква, защото ако увиснем навън...

Общи условия

Активация на акаунт