Мнения за комбинирана количка Chicco Ct 0.2

  • 3 440
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
От самото раждане сме с такава количка, вече  1г. и 8м. я ползвам. Има напълно легнало положение, подходяща е за новородено. Зимата съм я ползвала с чувалчето. Лесна е за управление, много е лека и маневрена. Доста е здрава, досега не сме имали никакви проблеми.
Недостатъка е, че не може да се обърне коша и да се гледа бебето (ако изобщо може да се нарече недостатък  Grinning)

# 16
  • София
  • Мнения: 1 524
Ако знаете колко търсих миналата година червена такава  ooooh!
Но по темата - тази количка не е 15кг,
страшно е лека за управление,
малката ми кукла много и харесва,
гумите не са се изтъркали, а я експлоатирам яко.
И накрая за тези пари е перфектна.
Излиза 330лв - преди да я купя, питах почти всяка мама с такава количка за недостатъците - отговорът беше - детето е с гръб към теб, но пък като стане малко по-голямо му е гот така.

# 17
  • Мнения: 3 457
Количката с кашона както е 15.100 кг.,без кашон е и столче,значи със сигурност количката е 12-13кг. това е не само шаси а и тапицерия и аксесоари,но това не я прави по-малко маневрена ,дори напротив малкоса толкова лесноуправляемите колички.А 9кг. беше някога Пик ъп Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
Относно теглото - 10,500 кг. без столчето.

# 19
  • Мнения: 3 457
Ами незнам ,но преди няколко дена пред мен един татко я получи в Еконт и я мериха щото им се стори много килограми с кашона ,количка без столче тежи 15,100кг. :peace:4 кг са е кашона и чувалчето newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Напълно възможно е да са 4 кг. кашона и чувалчето.  Кашонирането беше част от работата ми, един голям кашон от трипластово велпапе тежи минимум 2,5 кг., ако е била опакована в петпластово велпапе спокойно кашона може да тежи 4 кг.  Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Каква ти лятна ,как 15 кг са летни newsm78Това си е комбинирана стандартна количка и според мен много успешен модел Peace
Peace

# 22
  • Мнения: 3 457
Ей ,да знаеш ,че досега не бяхме наясно какво коментираме Mr. GreenНе бе реклама ,не бе чудо Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
 Joy Joy Joy
Разбирам да я предлагате с 100лв по-евтинка, а вие......
Коте, добре че ния показаха  Mr. Green Ама днес мъжо ме обяви за откачена - нарамих количката и се качих на кантара -  около 11кг е, ама имах в багажника одеалце, шише и чадър - не ми стигна мозъка да ги извадя предварително, но виж кошницата е много тежка - едвам се справям с нея и бебе вътре.

# 24
  • София
  • Мнения: 545
Благодаря ви за отговорите  Hug
Тази ще бъде, нямам търпение да отидем да я вземем.

Общи условия

Активация на акаунт