Юлските хлапета вече не са бебета.

  • 15 236
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 298
Здр на писко!
Тиция ако беше мъж някой,то щеше да е или скрит или гост  Thinking

Горкият Венци  ooooh! Има ли Т?

Жоржи няма ли кой да те отменя в грижите за малкият? Това ще ти се отрази мн добре емоционално и най-вече ще можеш да му се зарадваш после.  Hug

Чак сега заспа нашият сладур и то на дивана,иначе не иска да запива.Напоследък лъже че е гладен за да не го приспивам  Joy

# 31
  • Мнения: 324
Здравейте и от мен по нощите. Нямам  време за писане, но редовно ви чета и ви отговарям на ум.  Sunglasses
Да се включа и аз малко по темите.
За къпането - къпем се в душ-кабината от момента в който почна да си стъпва на краката. На мъжо му беше голям чанч да пренася всеки ден коритото в стаята и бързо го научхме с душа.За миенето на главата - май само Калоян обича.  newsm78 Аз непрекъснато пазех очите, ушите, но мъжо го научи, че е много забавно да му се мокри главата и като му каже "Дай да измиеме главата", сам се навежда, даже застава под такъв ъгъл, че да му се стича струйка от челото и си гледа как тече и се опитва да я хване.  Laughing
За количката - вече не я ползваме. Ходи си за ръчичка, но когато се измори вечер и аз като Анет го нося и много ми тежи, но добре, че е рядко.  Confused
Анет - беше питала какво мислим за 1-ви юни. Преди това в събота мисля да отидем на Куклен театър, на Трите прасенца. Бета каза, че било готино, защото в неделя, ще е лудница. То къде ли няма да е, де. И който иска може да се видим. Постановката е от 12 ч. в салон Янко Сакъзов.
За 1-ви юни се чудя между зоологическата градина, Парка Заимов, Южния парк, още не знам. Ето тук има една програма http://deteto.info/pages/01.06.08.htm  Кажете и вие какво мислите да правите?
Браво на Дюканките - Amerie - изглеждаш чудесно  4470
Джоржито и Ронката напредват  Peace   Hands Thumbsup
Диди, успех и на теб  thumbsup  fingerscrossed Hug
Ронка - все забравям да ти пожелая: всичко да ви е на 6 във Франсето. Избяга ни ти, без да се съберем и сега на гости трябва да ти идваме.  Wink
Нани - успех с махането на пампито, ама то ясно, щом си се хванала.  Party И аз съм решила да е скоро, ама знам ли, кога ще е.
Ели - много е готина систърса, вярно много си приличате  yes
Ети, Иси - бързо да оздравяват Венцито и Валерката  Flowers Four Leaf Clover
Пискоwelcome
 lovekiss

# 32
  • Мнения: 2 481
Я пуснете малко гювеч, да позяпаме и ние Дюкански мъже,къде е тая тема? newsm78

И аз незнам за 1 Юни къде,но на куклен театър мисля че няма да седи,знам ли докато не пробвам newsm78

Ети да оздравява бързо! Praynig

Я на отчет работещите мами къде забегнаха всичкиии Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 512
Добро утро,
Напоследък не ми остава време да пиша, но ви чета постоянно. Някакви месечни отчети, командировки, главата не мога да си вдигна  #Crazy
А тръгнах и на спорт, да отслабвам  Flutter Много е забавно, ходим с колеги, цяла група в едно училище и подскачаме там с децата, като мечки сме сред тях  Joy Тренера ни е иранец, учи децата на някакво карате, а ние тренираме таебо. Него го дават в предаването на Слави за слава, ако сте гледали, участват той, брат му и малката му дъщеря, чупят някакви тухли.
Та така с мен. Цеце отива тази седмица при баба за лятото. Започнал е да говори, като голям човек вече, направо ми скрива шапката понякога. Сглобява изречения от по 3-4 думи. Сутрин, като тръгвам за работа и тича да ме изпраща и ми казва : Цеце цунка мама, тао, ек ден  Laughing Или пък : Мамо, ла, Цеце ита гол, айдееее (когато ме вика да ритаме гол)  Heart Eyes
Иска да прави всичко сам, да яде сам седнал на голямата маса, на големия стол, с голяма вилица. Пие вода от чаша и бутилка сам. Само с обличането още не може да се справя, но опитва.
И ние ще сваляме памперса от другата седмица (оставих тази чест на баба му Simple Smile). Няколко сутрини подред става с напълно сух памперс и ми вика "мамо, ако ", слагаме на гърнето и пишка доста. Сигурно си порастна детенце и от самосебе си вече спира да пиша в памперса.
Ели, сестричката ти е прекрасна  Peace
Ети  Hug на Венци от нас и бързо оздравяване
Рени, радвам се че Галко е здравичък вече  Hug
Ронка  Hug
Хайде лек ден, аз се захващам с отчета
  typeuu

# 34
  • Мнения: 433
Добро утро Hug
Писко,добре дошла  bouquet
Ренка,помислих си,че може да е нечий тати,защото нали и Кредор така се появяваше Laughing
Имаме ново гадже/Емата ни заряза нещастни Cry/,защото предната много го бие и е ужаснааааааааа.Сега влиза в стаята само ако чуе,че Валя е вътре иначе се дърпа като магаре на плет.Много са готини как се държат за рка и си говорят нещо на бебешки и си се хилят един на друг.
Момичета,кажете нещо за кашлица.Направо съм в чудо,защото уж му няма нищо,а вечер кашля като дърт пушач.Давам сироп на Д-р Тайс,но нещо май няма ефект. Thinking

# 35
  • Мнения: 1 341
Момичетаааа, днес моята малка-голяма Ема има имен ден.
Черпя по случая. Да ми е жива и здрава.

# 36
  • София
  • Мнения: 512
  bouquet Hug ЧЕСТИТО НА ЕМАТА, МНОГО ЗДРАВЕ, УСМИВКИ ДА ГРЕЯТ НА УСНИТЕ  И РАДОСТ В ОЧИЧКИТЕ Hug  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Честит празник мила Емка! Да растеш здраво, щастливо и много обичано дете!  ura

# 38
  • Мнения: 1 193
Ронка, да ви е жива и здрава именничката!

# 39
  • Мнения: 326
Привет на сладките майчета и на още по сладките юлчета   bouquet

Ронка, много щастие и здраве на малката принцеса Ема. Със гордост да си носи красивото име.    bouquet

По темите да се включа малко - ние се къпим в банята в коритото със 1000 играчки, общо взето къпането ни е една голяма игра. Като реши, че вече не иска (това е някъде след час) вика Мама аз тавам и съответно тогава се къпем набързо.  Wink Само докато си играе му измивам зъбките.

Ели и трите сте страхотни, но абитюрентката заслужава най-големите овации.  Wink

Ивка аз ги гледах а таебо-то е страхотно, преди го играех у дома, но мъжо каза, че ще съборя къщата  Joy

Ети много лошо с този пронхит, дано да са го хванали в началото и да мине за 3 дни.  Hug Силно гуш и на теб и на малкия сладур Гоги.  Heart Eyes

А за първи юни и идея си нямам, но ще измислим нещо  bowuu

# 40
  • Мнения: 1 341
Момичета, благодаря ви за поздравите. Имате голяма прегръдка от Ема. Hug

Дани, липсваш. Включвай се по-честичо.

Ети, бързо да се оправя малкия сладур. Hug

За гърнето...Ема от няколко дни си казва, че има ако, носи ми гърнето,сяда и пишка. Акането още е в памперса, но и това е напредък.
Вече мием зъбките успешно сутрин и вечер. Много й харесва, докато с къпането е голяма драма. Но предполагам, че и това ще отшуми.

Тук пак вали, но вече свикнах. Confused

# 41
  • Мнения: 1 240
Честит имен ден на Емка! Щастливо детство и много слънчеви усмивки!!!

Ели, явно си ме издала на шефа, че вися в бг-мама и той ни отряза нета  Mr. Green И сега имам много малко време от нас, но не мога да смогна да пиша.

Тиция, на два пъти прилагах на Гергана следния лек за кашлица: 1 средно голяма глава стар кромид лук, 4 супени лъжици захар и 125 мл. вода. Нарязваш лука, слагаш захарта и заливаш с водата. Ври 10 минути с капак и оставяш да престои 3-4 часа. Сиропчето става много сладко и Гергана го пие с удоволствие - иска си даже още. Дава се по 1-2 с.л. 3-4 пъти на ден. Аз измивам лука хубаво и го нарязвам даже с външните люспи.

Болните да оздравявт бързо!
 Hug Hug Hug

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит Имен ден на Емката.Много здраве и радост в красивите и очички!


Венци бързо да оздравява.На Иси сладура също Hug Hug Hug

Рени,няма кой да ме отменя.отвреме на време аз работя,а Мъжът ми гледа малкия Tired

# 43
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЕМА! ДА РАСТЕ МНОГО ЗДРАВА,ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!  bouquet  bouquet  bouquet


Зоя пък е със сополи.Онзи ден я изкъпах в басейна.Ама си мисля,че не е от това,ами после привечер,като се разваляше времето,беше доста леко облечена.И аз си викам,че то на мен като не ми е студено и на нея не е, и ето резултата.Много съм зле. Rolling Eyes ooooh!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 22:45 от arllina

# 44
  • Мнения: 1 341
Отново благодаря на всички за поздравите. Много мило! Hug

Момичета, утре се местим в новата квартира. Не знам кога ще ни включат нет. Та затова ви пожелавам всчко най-хубаво,болничките бързо да оздравявт. И много ще ми липсвате!!! Cry Hug Heart Eyes

И да не ни забравитеее. Wink

Общи условия

Активация на акаунт