Спешен въпрос за бременност

  • 3 805
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 840
клонке стига се бъзика... а то хубаво се разкъсва ципата амаааааааа то не тече кръв като го правихме  Rolling Eyes

О.К.
Сега слушай!
Сериозна съм.
Не е бременна от ТЕБ.
Сега тичай да си пишеш домашните!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 946
nesquik plus, първо ви поздравям за това, че сте се отнесли отговорно и сте взели необходимите предпазни мерки. Убедена съм, че момичето ти не е бременно. Повярвай ми, при ситуацията, която описваш просто няма как да е станало.
Цикълът се влияе от много неща - климатичните промени във времето, храненето, умората, дори стреса.  Peace
Успокойте се и двамата!  Laughing

# 62
пуф дано да не е бременна... аз вчера и купих шуърчек ама тя не го направи като хората (сложи само 1 капчица урина) и утре ще и купя нов тест даже два  Whistling

# 63
  • София
  • Мнения: 1 946
Ама те тестовете се правят след закъснение на месечния цикъл. При вас такова няма...  Излишно се тревожите. Я си се наслаждавайте на чувствата Simple Smile

# 64
  • Мнения: 9 973
а тест правихте ли лил 3 лв. са много

# 65
  • София
  • Мнения: 2 227
Да бе, вие ще кажете, че не е бременна Mr. Green. Може да е кривнала девойката Laughing.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 840
пуф дано да не е бременна... аз вчера и купих шуърчек ама тя не го направи като хората (сложи само 1 капчица урина) и утре ще и купя нов тест даже два  Whistling

Не се харчи напразно.
Направо купувай памперси.

# 67
клонке стига де тъпо е....

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 576
клонке стига де тъпо е....

Въобще не е тъпо.Заради Клонка чета темата и се веселя искрено Laughing Laughing.Тъпи са въпросите ти, но те разбирам, защото и аз съм била на 15. Grinning Ти се притесняваш, ясно, но защо си задаваш един и същ въпрос 1000 пъти, като всички ти казаха, че няма как да е бременна.Поне от теб. Ако ти е скроила номер, това е друга тема.А на мене на това ми замирисва вече. Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 2 840
Я, кажи, нескуик, името си го избра, защото това е любимата ти закуска или защото вече се подготвяш за отглеждането на бебе?

И, я ми припомни кой точно презерватив на Дюрекс ползвахте, че да зная, като реша пак да зачевам.

P.S. Младеж, много си сладък. Като се разбра, че мацката не е бременна от ТЕБ, имаш поглед върху презервативите, тестовете за бременност, менструалния цикъл и детските храни, най-накрая няма ли да споделиш дали девицата получи оргазъм?

# 70
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Направихте момчето разногледо... започна да не ви вярва...  hahaha  Joy
ми като не ни слуша какво му говорим и "Едно си баба знае, едно си баба бае"....как няма да стане разногледо Crazy

# 71
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Я, кажи, нескуик, името си го избра, защото това е любимата ти закуска или защото вече се подготвяш за отглеждането на бебе?
hahaha Joy Joy Joy

# 72
  • Мнения: 518
Нескуик, още сте много малки.

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Нескуик, още сте много малки.
newsm78 за кое за секс или за бебе Mr. Green
Малки, големи поне еднота са успели да го направят Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 2 840
Мацката е на 17.
Таман си е.
Вярно, нескуик е на 15, ама явно е обаятелен, защото 17-годишните момичета вече са се ориентирали към 20-30+ годишни мъже, та, браво на момчето. НЕ бива да се обезкуражава. Да купува тестове на кипрата и да прави секс, докато може, че не се знае докога Whistling

Общи условия

Активация на акаунт