ВРАЦА - 17

  • 18 518
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 301
Пуснете ми тел на лични ,че Суми ми е далече ,та после да ви намеря

# 16
  • Мнения: 57
Red Sonya,благодаря,че си ме включила на 1-ва страничка  bouquet!А темата е невероятна,браво!
Приятно изкарване на срещата,много да слушкат бебоците !

# 17
  • Враца
  • Мнения: 871
Е това е тема!  Peace няма втора като нашата...   bouquet
Супер е.....

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 27
Едва сега влизам, след срещата и ако знаех, щях да си оставя телефона..ето го за утре, ако искате- 0887733298, засега с Бубето 85 имаме уговорка да се видим. Следобяд. След 14ч примерно.
 Бубе79, ам това, което е в корема вероятно за секунди е станало Laughing, та камо ли за половин час..ша са ожена примерно:)
Гледахме комплекти за изписването с Бубето, 28 и нещо струват, бяла рокличка и шашка, терлички, ръкавички даже..добре ли е като цена?

# 19
  • Мнения: 556
Ох такъв хубав душ разхлаждащ си взех  bath

# 20
  • Мнения: 117
Браво за темата- много хубава е станала.
И мерси за отговорите ви. Напишкваме и наакваме памперсите. Никога нямаме сух и даже май чака като й го сменя веднага да го сефтоса  Mr. Green
Май са ни почнали коликите и от днес ще почна да й давам капчици да видим дали ще е по-спокойна. Вие какви сте давали на вашите дечица? На мен ми препоръчаха Саб Симплекс. Добри ли са? newsm78

# 21
  • Мнения: 68
Аз пък такъв тен хванах от днешната разходка,все едно на море съм ходила хахах  Joy като се прибера трябва да се намажа с крем някакъв.

# 22
  • Мнения: 159
mi6ence не искам да те отчайвам, но капките не помагат- ние лично сме ползвали Саб Симплекс 4 месеца, давах го за мое успокоение, че просто давам нещо...Но според мен не помага. Казват че Колиеф били добри, но и за това съм със известни резерви, защото активната съставка и на тях е една и съща като на Саб Сиблекс, Еспумизан  и Инфакол- Симетикон. От моя опит знам, че помага гушкане и масаж на коремчето по часовниковата стрелка.

# 23
  • Мнения: 41
леле кога оспяхте толкова бързо да пишете в темичката аз чак преди малко се прибрах  Laughing Laughing разхотката ми доиде много добре  Peace

памперсите които съм ги взела са EVY BEIBY дано не съм се прекарала много

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 17:28 от afroditka1783

# 24
  • Мнения: 2 425
Здравейте от мен. Най-напред да поздравя авторката на темата  smile3501, не е станала красива, а разкошна  newsm53
Добре дошли на новите мами, честито на Слънчо на патерица. Ние се върнахме, а Валя намаза най-много, че багажа и стана двойно повече. То не бяха полички, блузки, панталонки и други работи. Кога пак ще се срещате, да дойдем и ние двете.

# 25
  • Мнения: 159
afroditka1783 не съм много сигурна, но Red_Sonya беше "очарована" от тях  Mr. Green Даже ако не се лъжа има и снимков материал, но пак казвам не знам дали за EVY BEIBY става въпрос.
_baby Как сте с Валя? Мина ли ви? А колкото до срещата беше супер и учудващо се събрахме доста- може другата седмица пак  Hug те повечето бъдещи мами вече са в болнични, така че стига да е хубаво времето ще излизаме.

# 26
  • Мнения: 2 425
Още малко и ще сме се излекували. Аз се натискам за среща, но ти ме подсети, че не мога. Ако ви прихване после ще ме тупате. Като се оправим ще се включим в някоя среща  Peace

# 27
  • Мнения: 41
Bubeto79  ще пробвам и ще ви кажа  hahaha hahaha каквито такива, ако не следващите други  Joy

# 28
  • Мнения: 6
mi6ence и аз му давам същите а и чайче на хип от копър, но гушкането е най-доброто лекарство. Ние още си ги имаме. Незнам дали няма да се повторя но много съм доволна от д-р Бисер Тодоров. Взима скъпо- 25лв , но прегледа детето изцяло и ми каза че друсането Joy е единственото решение при нас за коликите Cry- иначе сме здрави Grinning
Да ви се оплача- много трудно заспиваме вечер- много плаче и не може да си поеме дъх , направо се шашкам
Искаше ми се да дойда и аз на срещата но ние си обикаляме блоковете около нас и не смея да ходя на далече с моето дзверче

# 29
  • Мнения: 159
mishlence когато бяхме колкото вас и ние бяхме така, тогава я преместих да спи в количката- и беше едно разкарване из стаите и люлеене. В количката спа близо месец, а може и повече да беше, после постепенно взех да я слагам в нейното легло. А когато го изкарваш на разходка пак ли плаче? На неговата възраст повечето бебета спят когато са навън  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт