ВРАЦА - 17

  • 18 523
  • 293
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 27
Да са живи и здрави децата ви! Честит празник и от мен! Бъдете най- щастливите мами! И честит празник на дечицата в коремчетата на бременните мами! Hug Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 41
здравейте честит празник на дечицата ви, аз сега се прибирам бяхме на едно бонгало от вчера горе към пършевица. БЕШЕ СТРАХОТНО такова тихо прохладно кеффффффффф Laughing Laughing
Little angel, спазвай малко диета за да не те беспокоят изследванията

# 47
  • Мнения: 117
Честит празник на всички малчовци. Много да ни радват и много подаръци да получат  Hug

# 48
  • Мнения: 556
Така ще направя,но когато се обадих на Петкова да й кажа че се връщам хич не беше доволна и дори ми затвори телефона Thinking сърди се вероятно защото си мисли,че не вярвам на нейните думи.......

# 49
  • Мнения: 2 425
Я им кажи да се разбират помежду си и да не те товарят теб с техните противоречия  Naughty

# 50
  • Мнения: 6
Честит празник но всички малки съкровища newsm51
Петкова според мен няма право да ти затваря телефона #2gunfire

# 51
  • Мнения: 159
Честит празник на всички дечица! baloni
little angel не се притеснявай, лекарите наистина го умеят това #Sniper - като им е скапан денят да си го изкарат на теб. Не се притеснявай и не се ядосвай, иди когато трябва до Петкова и обясни спокойно какво се е случило и тогава решете какво да правиш.
_babyголям сладур е Валя- и на какво викаш се смее  Mr. Green
А пък ние да се похвалим- тъй както си нямахме зъби в петък ни поникна един и днес какво да видя още един newsm44 , но на Малинка горката хич не й е лесно- то не е мрънкане и реване, че и разтройство ни хвана...но какво да се прави и това ще мине
Лека вечер от мен   bouquet

# 52
  • Мнения: 2 425
Bubeto79 ще ти кажа като се видим, на какво се смее  Blush А мрънкането тепърва започва  Confused

# 53
  • Мнения: 556
Всички нанкате,обаче мен сън не ме лови и през 30мин ходя до тоалетната,явно бебето ми притиска пикочния мехур.Ще отида до св.Ана да си пусна пак изследване на урината,пък свекърва ми иска да ме води при Антимова за още едно мнение и сигурно така и ще направим.А във вторник ще ходя пак на запис в Шейново.

# 54
  • Мнения: 41
Добро утро,  little angel  за ставането и аз поне 2-3 пъти ствам до тоалетна пък и място не мога да си намеря по цяла вечер то се е нормално, стискаи зъби още малко, а за антимова чувала съм че е добра но не знам ако намериш начин върви при Партовска, аз съм много доволна в отделението от нея. Някои знае ли къде и е кабинета? че ми се иска да прескоча и аз за 2-ро мнение

# 55
  • Мнения: 57
Честит празник,врачанкиbouquetБубе,честити зъбчета Grinning!

# 56
  • Мнения: 2 282
Благодаря ви за отговорите, мили момичета! Явно другарчета за игра тук трудно ще намеря за Катето, но помощ - да. Мерси!

# 57
  • Мнения: 728
Добро утро на всички..
Честити ви 2-ри юни!!

Честито второ заъбче на малката Малинка newsm47.

afroditka1783 - Демокрация 41. Това е къща, от долната страна на алеетие за стадиона, на портата си пише д-р Партовска, акушер - гинеколог. Като влезнеш през портата продължаваш към дъното на двора.. там има пейчици. Отиди още в 4 за да не чакаш много. А сами я преглед предполагам ще се състой в това да те види на видеозон, защото и да те мери.. тя ти няма картона да направи сравнение или изследванията за да ги види.

# 58
  • Мнения: 556
Честит 2-ри юни   

А също така честити зъбчета на Малинка Simple Smile

Да ви искам по едно мнение за Антимова,някоя от вас ходила ли е при нея и ако да с какво впечатление е останала.Обаче мисля,че не работи тук в болницата.Аз щях да ходя за изследването до св.Ана,те пък днес не работят,явно ще е утре.

# 59
  • Мнения: 41
Честит Празникlittle angel моята свеки ме караше да се запиша при нея на консултации, но аз се отказах като разбрах че не работи вече в болницата. Не съм чула лоши думи за нея но не съм ходила честно че не я намерих има странни часове за преглед.

Общи условия

Активация на акаунт