ВРАЦА - 17

  • 18 522
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен
 Честит празник на всички
Аз днес го ударих на здравословен сън и станах преди час. Blush
Пожелавам ви хубав ден  bouquet

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 27
честит празник на всички и весело изкарване
Успех на Литъл ейнджъл и честито зъбче на Малинка:)

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честит Ви празник, момичета!   bouquet

# 63
  • Мнения: 2 425
Честит празник и от мен, стояхте ли мирно в 12  Thinking

# 64
  • Мнения: 41
Добро утро момичета, вече влязах в 9-тия месец Hug, малко остана  bowuu, къде се губите тези дни

# 65
  • Мнения: 2 425
Аз съм тук. Валя вчера направи 11 месеца и още един месец и ще стане на годинка. Много бързо минава това време  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 159
Добро утро и от мен  Hug
_baby, наистина много бързо минава времето- докато се усетиш и те вече пораснали....все едно вчера бяха малки бебенца.
Какво ще кажете да пием кафе? Кога ще ви е удобно, ако искате?
Айде аз ще ходя да домакинствам 1ironing  food002

# 67
  • Мнения: 2 425
Излиза ми се  newsm08 На мен към 12:40 ми носят кухнята и докато се оправя и докато стигна до СУМИ ще ми трябва около 40 минутки. Бубе ако имаш скайп, дай го на лични да се разберем.

# 68
  • Мнения: 159
Ние излизаме да скитосваме  newsm68

# 69
  • Мнения: 41
аз започвам да си изнасям багажа от стаята, вече успяхме да стигнем до нея да я боядисаме и пренаредим, Ще сглобяваме креватчето скоро bowuu bowuu

# 70
  • Мнения: 556
Ние преди малко се прибрахме от София,направиха запис на тоновете и казаха че всичко е наред,да си ходя на консултации и това е.Другата седмица и ние ще боядисваме и ще имаме чисто нова стая,а креватчето ще го вземем от кумовете.Сега лягам да почивам,че после мъж иска да го водя на зъболекар,сам не ходи Laughing

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 15:59 от little angel

# 71
  • Мнения: 117
Здравейте! Честита 11 месечинка на Валя.  bouquet Ние пък вчера станахме на 2 седмици Mr. Green Снощи обаче много плакахме...страшни колики страшно нещо беше ooooh! Надявам се тази вечер да не е същото и да не се повтаря повече....много се измъчи горкото, а и мен  Tired От болки даже не искаше да яде от мен та се наложи да изцедя кърма в шише и така яде. Колко ли още ще ни мъчат тия колики? newsm78
Лека вечер на всички! Stop

# 72
  • Мнения: 68
Здравейте момичета,къде се губите днес всички?

# 73
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен!!!Как сте ама се изписали направо ми изтекоха очите Shocked
mi6ence опитай да я слагаш да спи по коремче при нас много помогна и при каката и при малкия.Той даже сам показа че така му е добре и се обръщаше така да спи и не сме имали никакви проблеми.А каката я слагах да спи върху мене и нямахме никакъв проблем.
На Валето честит 11 месец скоро ще има РД и ще е много весело за мама и тати, че те още нищо не разбират.
Афродитка ще чакаме блага вест от теб вижда му се вече края, въпреки че той най трудно идва и всеки ден си под напрежение.
little angel радвам се че си се оправила и всичко е ОК при теб.
На Малинка честито зъбче, а  Bubeto79 често често я виждам из града ама все бързам мамаму стара и не мога да и се обадя.Задачи какво да се прави Blush

# 74
  • Мнения: 41
определено се губите днеска
На Валето честит 11 месеца да ви е жива и здрава и другия месец много подаръци.
 Hugдано времето да е хубаво тия дни да прескоча да се поразходя с вас из града Praynig

Общи условия

Активация на акаунт