ВРАЦА - 17

  • 18 527
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 556
Ние излизахме малко на разходка и на пазар.Утре ще ходя при Петкова,да видим какво ще каже.Сигурно и при Антимова ще ходя утре,не знам още.Преди малко си мерих кръвното 128/82 дали е високо за да пия Допегит newsm78 айде ще изчакам още малко и пак ще го премеря да видя как е.Ангел досега ми пипа корема и според него бебето е слязло надолу,аз не усещам никава разлика.Хайде лека нощ,пък може пак среща да си направим стига да не е много горещо.

# 76
  • Мнения: 41
добро утро
явно аз съм най ранобудна сутрин,че винаги първа пиша newsm78 hahaha
little angel ако по принцип кръвното ти е 120-80 това не е високо но ти най добре си го усещаш. аз съм за срещичка  кога и къде?

# 77
  • Мнения: 2 425
Добро утро  Wink Мерси за пожеланията. Аз днес и утре няма да мога да дойда на среща, но следващите дни ще съм свободна. Не се наспиваме напоследък и нощем по два часа Валя играе. Знам че не е добре, но пред мрънкане и рев е за предпочитане. Това зъбите са ужасно нещо. Все още сме с 6 и бавно растат.

# 78
  • Мнения: 41
явно всички сте излезли на разхотка, и няма никои,  Sad
очаквах да  си направим срещичка но явно няма желаещи Cry

# 79
  • Мнения: 68
Не всички са излязли,аз съм тук,но тези дни по принцип си няма почти никой през деня.Аз за срещите мога преди 14часа,след това ходя до работа,но го дават пак да се разваля времето от утре чак до вторник,кой знае.

# 80
  • Мнения: 41
леле пак ли лошо време, така е по добре като днеска не толкова топло

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 27
Богиньо( афродитка)Simple Smile)))))), късно ли ти стана за излизане? Аз сега мога..Ако и ти, супер!

# 82
  • Мнения: 41
Муциту извиняваи късно забелязах че си ми писала хаиде да го оставим за утре ако е хубаво времето ще ти се обадя за слетобед ако си свободна

# 83
  • Мнения: 159
afroditka1783, знаеш че ние излизаме всеки ден, имаш ми и телефона, така че когато ти се излиза заповядай  Hug Иначе днес имах много работа и нямах време за форума, но въпреки това излязохме за 2 часа.

# 84
  • Мнения: 556
Вече си знам,че като ида на преглед при Петкова ще си получавам и по 1 направление за хоспитализация.Утре ще влизам в болница,обаче в тази тук за да има кой да идва да ме вижда.Ходихме при Антимова и според нея също е по-добре да съм под наблюдение.Измери кръвно 140/90 и пак висок белтък.Вече започнах да психясвам,станала съм много нервна,всичко ме дразни.Искам да се ражда това бебе,как ще изкарам до края не знам.......................

# 85
  • Мнения: 68
Спокойно,недей да се изнервяш толкова.Предполагам,не е приятно,но трябва и да си спокойна.После пак ще има моменти и неща които ще те дразнят и изнервят,но трябва да се свиква и да се справим с тези неща.Скоро и бебо ще дойде.

# 86
  • Мнения: 6
Само не се ядосвай, важното е бебето да е добре. Когато бях в отделението имаше едно момиче до мен което не ставаше от леглото и през ден беше на системи, но се държеше и сега има едно много здраво и спокойно момиченце, мисълта ми е че само за бебето си мисли а другите ядове ще отминат Hug

# 87
  • Мнения: 556
Ох къде ме подсети за абокати и системи Cry както и да е,ще стискам зъби и това е.

# 88
  • Мнения: 159
little angel, ей я по- спокойно...само погледни колко много е минало и си на крачка от финала Hug . Успокой се, поне като си в болница ще следят постоянно бебето дали е добре, така че недей мисли за лоши работи. Опитай се максимално да почиваш, защото много скоро няма да можеш- наслаждавай се на последните дни от бременността си и се подготвяй за първата среща с бебчо. А колкото до системите, престоят в болницата- всичко се забравя. А между другото- колко време ще седиш в болница?

# 89
  • Мнения: 6
Много съжалявам Sad

Общи условия

Активация на акаунт