Блясък за скули

  • 4 396
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 708
Аз ползвам Creamy effect powder на Manhattan. Имам в бял и златист вариант и съм много доволна. Ако не са ми под ръка ползвам  белите сенки на Manhattan, също вършат добра работа  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 31 203
Ефекта от бронзиращите пудри и перли,е различен от блясъка за лице,той просто придава сияние на кожата в доста по естествен вид,докато перлите и пудрите по скоро придават загар и блясък на кожата.Зависи какъв ефект се търси и понякога купуваме погрешните продукти.Та за блясъка за лице и аз ползвам на Макс Фактор и съм страшно доволна от ефекта който се постига,слагам само в най-високата част на скулите,най-горната всъщност,под и в края на очите стигащо до страничния край на веждите.За да не изглеждаш като изпотена и лъснала трябва да се внимава къде го слагаш.
Страхотно написано. HugИ аз го поставям по същият начин. Ефекта е зашеметяващ, а не изпотяващ. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 752
Купих си Flor mar terracota powder--мозайка,нали ги знаеш,розово,кафяво,зелено;за руж.Не ми дава достатъчно цвят,но скулите блестят в златисто,даже и леко вместо сенки може да се използва.Не е брокат,а фино,златно блещукане,точно с мярка.Не помня колко струваше-май към 12 лв.,но си има тестери,пробвай.

И аз я имам тази пудра и ползвам като руж, супер е! Peace Много дискретна и красива, а на кожа с тен е  Heart Eyes

Иначе за блясък и аз съм за Максфактор Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Ефекта от бронзиращите пудри и перли,е различен от блясъка за лице,той просто придава сияние на кожата в доста по естествен вид,докато перлите и пудрите по скоро придават загар и блясък на кожата.Зависи какъв ефект се търси и понякога купуваме погрешните продукти.Та за блясъка за лице и аз ползвам на Макс Фактор и съм страшно доволна от ефекта който се постига,слагам само в най-високата част на скулите,най-горната всъщност,под и в края на очите стигащо до страничния край на веждите.За да не изглеждаш като изпотена и лъснала трябва да се внимава къде го слагаш.

Другият път така ще си сложа   bouquet  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 641
Ефекта от бронзиращите пудри и перли,е различен от блясъка за лице,той просто придава сияние на кожата в доста по естествен вид,докато перлите и пудрите по скоро придават загар и блясък на кожата.Зависи какъв ефект се търси и понякога купуваме погрешните продукти.Та за блясъка за лице и аз ползвам на Макс Фактор и съм страшно доволна от ефекта който се постига,слагам само в най-високата част на скулите,най-горната всъщност,под и в края на очите стигащо до страничния край на веждите.За да не изглеждаш като изпотена и лъснала трябва да се внимава къде го слагаш.

Другият път така ще си сложа   bouquet  Heart Eyes
И аз ще се поправя,че преди да прочета съвета на КАрчева и на бузите слагах Embarassed

# 20
  • Мнения: 281
перлите Арабски блясък на Аvon имат невероятен ефект.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 23:05 от bagira

# 21
  • Мнения: 3 830
Аз пък си имам естествен блясък. Flutter

Слагам основа за грим, която се изразява в дневен крем със слънцезащитен фактор. След това слагам и фон дьо тена за суха кожа на Flormar и скулите ми заблестяват. Не изглежда гадно, все едно ми е мазна кожата или все едно съм се изпотила.

Моите скули са и доста изпъкнали, което доста усилва ефекта май:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162477&photo=10
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162477&photo=15

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Estellia просто си великолепна!   bouquet

# 23
  • Мнения: 463
Estellia просто си великолепна!   bouquet
Вярно е, даже не вярвах, че на аватара си самата ти - красота.... дано ти помага това, което притежаваш! Hug

# 24
  • Мнения: 3 641
Estellia просто си великолепна!   bouquet
Нвероятна си, за пръв път виждам снимките ти, а си толкова красива Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам Creamy effect powder на Manhattan. Имам в бял и златист вариант и съм много доволна. Ако не са ми под ръка ползвам  белите сенки на Manhattan, също вършат добра работа  Mr. Green
Как точно го нанасяш? Grinning

# 26
  • У нас
  • Мнения: 304
Супер доволна съм от продуктите на Manhattan.Аз леко тръквам и по дължината на носа ,брадичката и челото ей така за обща визия ,но много дискретно през деня

# 27
  • Мнения: 2 414
pipi_lota,може ли снимка   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 708
Аз ползвам Creamy effect powder на Manhattan. Имам в бял и златист вариант и съм много доволна. Ако не са ми под ръка ползвам  белите сенки на Manhattan, също вършат добра работа  Mr. Green
Как точно го нанасяш? Grinning

Mи... с възглавничката на показалеца взимам малко и разнасям по скулите!  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 885
Estellia, била си модел на Деси май Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт