Бебета ЮНИ 42

  • 13 154
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Честито бебче Антония на мама Пършинг!
Да расте много щастлива, здрава и красива!




Тони, и аз отворих тази тема, сега отивам да чета!
Ето нещо смешно и от мен
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=6e4d1fae795e400c437b … mp;topic=15896.20

# 16
  • Мнения: 17
Аааааах, че хубави новини заваляха днес!
Честити бебоци на geneva и purshing! newsm51 smile3525
Да растат живи и здрави, много усмихнати и под щастлива звезда!    thumbsup



Чакаме новини и от jenikPraynig Hug

Ама, че страхотни сладурковци започнаха да пълнят албумчето ни!  Hug
kaka Maya, супер сладки са и твоите 2 малки съкровища!  Peace

samimami, благодарим за темичката!  Hug

Хубав и спокоен ден, момичета!  newsm76

# 17
  • Мнения: 132
Майчета, с риск да попитам нещо, което вече е питано  Peace, моля ви, кажете какво ви препоръват лекарите против подуването на ръце, крака и т.н.?
Аз бях на ЖК преди няколко дни, но тогава нищо ми нямаше, даже се похвалих насам-натам как нищо не ми се подува, но в последните 2 дни...  ooooh!
Не е сериозно отичане, просто за пръв път си чувствам ръцете и краката някак си тежки, пръстените - тесни, а мъжът ми вчера като се прибра предположи, че съм спала следобеден сън, явно такавами е била физиономията...  Tired
Иначе изслдванията ми от началото на седмицата са о.к., така че изклювам някаква такава причина, сол не ям - само по малко сиренце към салатата и това е...

Дайте идеи какво да правя   bouquet!

# 18
  • Мнения: 67
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ГЕНЕВА И ПЪРШИНГ
Irinkula стихотворението е супер  Peace

# 19
  • Мнения: 91
 smile3518 smile3525
честито на мамите !!!!!!!  bouquet

# 20
  • Мнения: 24
мишленце ,за подуването на краката на мен доки ми каза да лежа пове4е и краката ,да ги вдигам малко по на високо  Hug

# 21
  • Мнения: 80
Честито бебче Антония на мама Пършинг! newsm51
Айде записче!И чакаме следващото бебче  newsm30 !
Сега отивам да разгледам снимките на бебоците на кака Мая и на малкия Сами  Heart Eyes !

# 22
  • Мнения: 15
ЕХАААААААААААА Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

ЧЕСТИТО НА МАМА  GENEVA И НА МАМА ПЪРШИНГbouquet[/size]

# 23
Честити бебчета на Geneva и Purshing!!! Много да ги слушкат!
Всички снимки са много готини, слагайте още Laughing

# 24
  • Мнения: 27
Здравейте мамчета пише ви една майска мама.Днес моята приятелка Аги2008 роди момиченце Румяна 2230 гр. 49 см.
Да са живи и здрави и двете и бързо да си се прибират в къщи

# 25
  • Мнения: 657
Айде още една мома!  Heart Eyes

Честито на мама Аги! Да е жива и здрава Румяна и много да радва всички!  newsm51

# 26
  • Мнения: 588
Момичета нямах възможност до сега да ви съобщя, но на 25 маи в 5.30 се появи моето слънчице - Мая, 2560 и 48 см. Много съм щастлива Heart Eyes имаше известни усложнения, но важното е че вече всичко мина и сме си в къщи.
На всички неродили пожелавам леко раждане и да знаете че няма нищо страшно. Всичко се забравя Peace

А на всички гушкащи вече бебчета си - много щастие.

# 27
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте  Grinning

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ   bouquet ДА СА ИМ ЗДРАВИ БЕБЧЕТАТА И МНОГО ДА ГИ СЛУШАТ И РАДВАТ   bouquet

# 28
  • Мнения: 256
Е, страхотни новини!!!

Честито Вики! Честито Аги!

# 29
  • Мнения: 1 464
Лелее,какво стана тук #Crazyколко бебета Laughing  bouquet
Браво момичета,честито и не знам какво да кажа HugНаправо ми оправихте настроението  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт