МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 221
  • 312
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 641
Хей , мами Hug темичката ви много ме радва Hug Дай Боже и аз някой ден да пиша при вас Hug
Да сте живи и здрави и вие и семействата ви!На очакващите поредното си бебче успех и леко раждане Hug

ама моля ред има тука  Mr. Green аз кога вися в тоз форум  Laughing

# 76
  • Мнения: 3 740
Пиша  и в тази тема, като по-посещавана от клубната.

Срещичка?
В четвъртък?
Следобед?
В клубчето на "Пиротска"?
А?

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте момичета!

Аз не бях на гурбет, но здраво се бях загубила от форума!
Не съм успяла да ви изчета - обаче мернах постовете на наталия и много се зарадвах( само нейните изчетох). Наталия - с много малък разказ се размина, но... ще гледаме да те разпитаме по-подробно!!!
Успях да прочета и за предсатвянето на Европейското Кенгуро.... да е жив и здрав, миличкият... сигурно му е било кофти....
Прочетох и за новия  дом на Ани - само хубави неща да се случват там!
Относно работещите майки -  някак не ми стиска да си остана в къщи, но двете по-големите деца си ги гледах, докато малкия беше бебе  - да ви кажа смятам че всички спечелихме от това! А сега миличките - хем съм в къщи, хем нямам време да им обърна достатъчно внимание, а и понякога и да сготвя или почистя... Поддръжката на къщата съм я оставила на децата....
Жените сме създадени да си стоим в къщи и да се грижим за дома, но... действителността ни в България е малко по-различна... за съжаление......
Другите момичета ще ги чета по-късно - за сега само ви прегръщам всички!

 bouquet   bouquet   bouquet

# 78
  • Мнения: 11 607
Хей , мами Hug темичката ви много ме радва Hug Дай Боже и аз някой ден да пиша при вас Hug
Да сте живи и здрави и вие и семействата ви!На очакващите поредното си бебче успех и леко раждане Hug

ама моля ред има тука  Mr. Green аз кога вися в тоз форум  Laughing

То с висене тук не става...Питайте мен....Аз откога си вися в подфорума на близнаците....ама......нъцки!

Eli_cz много ми стана криво, когато една съфорумка бе писала в една от темите миналата година(не в нашата тема, а по принцип из форума),че всички носили подаръци на бебето, а за другото и дете - нищо! Най-накрая я хванали бесните и не искала никакви гости повече. Защото голямата и дъщеричка ревнувала от подаръците за другите........А при деца с малка разлика - просто е задължително да се сетиш за всички деца! Хайде, при по-големите.....може и да изчакат понякога(без да се злоупотребява с изчакването), но при малки деца... - дори и шоколад ще свърши работа. Купете нещо, което би си поискала от дядо Мраз.......

О, Раде........вземи прочети,че ще ви идваме на гости.......та да се приготвиш подобаващо......Може и  Каишка да обидим......

# 79
  • Мнения: 11 324
Аз тия дни се позагубих, че ме налегнаха едни старешки болежки по кръста и горе между плешките, отврат!
Като някоя баба съм. Иначе ви чета приключенията и разглеждам снимки.
Мишимади, не си сама в мързела си.  Wink Не знам дали е от бременността, но толкова да ми се лежи, че не може да бъде. Дори си поспивам понякога и сутрин и следобед hahaha Бетер бебетата съм.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 677
Момичета,почивайте си,не се притеснявайте  Hug Сега ви се е паднало.  Joy

Габи,снимките с животните и питките са от един институт за естествени науки в Киев.Като влезнахме в стаята с хлябовете направо слюнките ни потекоха.Имаше най-различни видове празнични погачи от всички 24 (мисля) области на Украйна.Беше много впечатляващо.

Аз в четвъртък ще отсъствам от срещата,ако се състои  Sad Писах в другата тема,че тази седмица не мога. Съжалявам,че няма да ви видя  Cry

# 81
  • Мнения: 2 641
днес свалих снимките от последните седмици и ще кача няколко да ни видите. много сте писали и все интересни неща, ще чета нощеска. а и снимките ви са страхотни !

мамо цоцоланке ти какво правиш незнам. отколко време си женена та и секс правите още  Party я виж това и се озъпти  Joy http://missby.wordpress.com/2008/05/30/young-bride/     аз и без тези ценни напътствия нищо не правя. егати късмета, преписаха ми едни глобули Бетадин на йодна основа и такова парене и щипане, че чак май лигавицата се обели и ги спрях ! та сега няколко дена ще чакам да се оправя ако е станало нещо. а ти 3 , та и близнаци - поспрете се бе хора не мога ви настигна  Grinning ooooh!

# 82
  • Мнения: 2 641
http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/01062008   - ето и снимки от детския празник набързо качени Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 022
Днес водих Поли на консултация: 5400 / 58 см. Само на кърма е. Доволна съм. Направиха й първата ваксина Пентаксим. Тя изобщо не плака, дори звук не издаде. На мама героинята. Коко по същия начин безмълвно понасяше всякакви инжекции.

И да почерпя за 2 месечинка на Бебка:


# 84
Важна информация касаеща многодетните майки - безплатно пътуване в градския транспорт, но само ако децата са под 18 години?! Shocked

# 85
  • Мнения: 3 323
Руми, благодаря - ще подосаждам и аз!
Пролетна, браво на вас! Май скоро ще ни биете, както и Йоанката на Теди... Днес и ние бяхме на консултация - най после прехвърлихме заветните 10 кила (даже 200 гр. отогоре), ама сме на 1г. и 6м. де...
Анаис, май купона не е бил само детски  Wink - онези две неща "облечени" в капучино цвят, също "фащат дикиш"... да не би да нарушаваш съвета даден по горе, а?
Раде, ти не ни четеш, ама ние четем за теб! Поздравления - страхотна си!
Мишмади, на моменти се чувствам доста изморена - честно казано, но ако ходех на работа пък -абсурд изобщо да се оправя! В интерес на истината От 9 години (с две кратки прекъсвания за по 6 м.) съм у дома - не знам как ми се е отразило - още никой не ми е казал че съм затъпяла и ограничена, но може и да съм - знае ли човек!?

# 86
  • Мнения: 11 607
Доживях......Видях Перка по ТВ-то...Та и това доживях.....да видя по-напред Перка по Тв-то отколкото във форума! Та...искате ли да видите Перка - моля пуснете си Господарите на ефира и ...готово! Не ти трябва форум, не ти трябва скайп.......Та Перка защитаваше нашето читалище...нашето, защото там ни бе Зимния празник!

Перке, скъпа ми Адашке, цялата ни къща те гледа, да знаеш! Другите да я прегърнат от нас дето по-често имат привилегията да я видят.......

# 87
здравейте мами,поради много причини закъсняхме с включването на интернет.имаме от 3 месеца и все още се уча.винаги съм си мечтала да споделя и разговарям с много хора.вие сте сбъдната мечта.днес съм в отпуска,ще водя стефан на лекар.той е на 7 и все още се начурква през нощта.моля ако имате същия проблем,споделете. Praynigколкото до затъпяването в къщи има хора които и денонощно да са на работа пак ще са тъпи.когато се роди тети батковците бяха в 1 и 3 клас.имах време да ги посрешна,прегърна.да им обърна повече внимание,да ги посрешна с топла храна.бях по спокойна защото имах време и за тях и за мен.сега работя и се притеснявам как ще се оправя първокласника.много ми се иска да мога да си позволя да остана в къщи,не ме е страх от затъпяване.това е най хубавата кариера-да си майка.  bouquet

# 88
  • Мнения: 80
Добро утро мами!малко да си размърдаме сивите клетки защото който стой в къщи може  и да затъпява        smile3534 
 На колко си години!_
сряда, 04. юни 2008 Час 16:28.

1. Колко пъти в седмицата ти се дояжда шоколад? (посочи число от 0 до 10)

2. Умножи това число по 2.

3. Добави 5.

4. Умножи резултата по 50 (ще те изчакам да си включиш калкулатора...)

5. Ако през 2008 г. вече си имал рожден ден - добави 1758. Ако рожденият ти ден през тази година още предстои - добави 1757.

6 Сега извади годината си на раждане (четирицифрено число).
Полученото число е трицифрено. Първата цифра посочва колко пъти в седмицата ти се прияжда шоколад.
Следващите две цифри показват . . .

НА КОЛКО СИ ГОДИНИ !! (Даааааа!!! Твоите години !!!)
 
 
 

# 89
  • Мнения: 66
Здравейте,дами!Днес имам повод да почерпя-мъжлето става на 35, и тъй като съм на вие с компа с наличното от тук ви предлагам почерпка  party023 beer Popcorn cook Иначе снощи без малко малката дъщеря щеше да направи такъв подарък на баща си...Излязоха да играят с каката навън и има няма след 20 мин. си идват-малката реве та се къса с отпусната лява ръка,каката пребледняла и уплашена,и нали на страха очите са Shocked-такси и в спешния.Слава богу нищо и нямаше.Само дето докато чакахме от 20.30 до 23.00 щях да родя преждевременно Mr. GreenЕ,желая лек и спокоен ден на всички а аз отивам да погледна на къде са двете госпожици,че пак ги пуснах да играят навън-няма да стоят в къщи я при това хубаво време.

Общи условия

Активация на акаунт