МНОГОДЕТНИ МАМИ 37

  • 17 278
  • 312
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 641
ау какво съм качила  Embarassed е коригирах се, ама в бързината..... мъжа ми каза че не му харесали новите ми сутиени и аз се щтракнах за да ги пратя на една дружка с въпроса ще ги одобри ли или не Simple Smile та явно и на вас съм ги пратила  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 392
Честит имен ден на Спас на Нелето!!!
Да расте весел и жизнерадостен за радост на мама и тате!
Весело изкарване на лятото   ura newsm41 family 1swing   grinning039  car003 sun
Честит рожден ден и на мъжа на Lucia!   bigdance2
Ние с бебка Билянка сме добре - тя суче активно, спи по малко и пълни памперсите ужасяващо бързо .... пие си и антибиотика.
Тук има нови снимки: http://picasaweb.google.com/Snowlandscape/ZWExFC
Сега не ми се пише повече -  преди седмица почина баба ми, а заради бебето не ми разрешиха да отида на погребението и още не усещам ясно загубата .... Cry

# 92
  • Мнения: 3 326
Е, и ние ги видяхме - одобрявам ги напълно! Предай на мъжа си, че не разбира Joy

Велина, на мен ми се получи двуцифрено...или не ям много шоколад, което също е вярно! Grinning
Свате, днес я видях, но прегръдката не изпълних щото от тия магарета не мож се дореди човек! Но пък -почти пихме бира!

# 93
  • Мнения: 1 410
Това със сутиените не го видях - търсих,но ниц.Брех,изпуснах интересното! newsm62
lucia - Сърдечни поздрави за рожденика  bigdance2
Velina_70,е откъде извади тази формула - наистина е вярна!!!МНого е  забавно.
Браво на феичката Поли!!!
Момичета ,днес без малко да вляза в болница.Ходих на консултация - докторката каза,че съм имала скъсяване на шийката (аз нали съм с операция там)  и като каза да постъпвам в болница.Ходихме до Втора градска -там след преглед ,доктора каза ,че нищо ми няма.И аз отказах да постъпя.А и като ми стана едно кофти след като видях обстановката и при мисълта ,че няма да съм си децата тази вечер.А неееееееее ooooh!Прибрахме се у дома.Ако нещо ни притесни тези дни - ще отида до "Тина Киркова".Ето защо все ме привлича дивана NaughtyНяма да си давам много зор за нищо.УФФ,няма да ме приемат в клуба на перфектните. Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 80
Мишимади когато в къщи всички са си легнали най вече двамата бандити сядам и се ровя в нета ,и от време на време попадам на интересни неща и си ги записвам като старателна ученичка както навремето си правихме лексикони ли бяха и там си пишехми хубави неща.   
  Крайният резултат е винаги двучифренно цисло е по някога неможе да ти покаже точните години но пък показва на колко се чувстваме.
Пешеходке ти какво число искаше да се получи едноцифренно или трицифренно newsm62

# 95
  • Мнения: 516
Мишимади, и мен ме стресираха след преглед на 3-ти. Имам скъсяване и пръст пропуска на шийката. Поне бебо си расте добре. Но няма да ми се размине болницата, в понеделник влизам за серклаж. Обстановката е мнооого кофти, но най-вече ми тежи ,че ще се разделя с децата за няколко дни. Малката не е била без мен повече от няколко часа и много ме е страх как ще го понесе. А и ние двете си спинкаме(в една стая).  Cry Май аз по-трудно ще го преживея от нея Embarassed

# 96
  • Мнения: 3 326
Ами според инструкциите :


Полученото число е трицифрено. Първата цифра посочва колко пъти в седмицата ти се прияжда шоколад.
Следващите две цифри показват . . .

НА КОЛКО СИ ГОДИНИ !! (Даааааа!!! Твоите години !!!)

трябваше да получа трицифрено, а моето не е! Но пък излезе - или една възраст, дето няма да я споменавам дори с букви, или, че три пъти на ден ми се яде шоколад, но пък съм на 7 години Joy Май ще приема второто за вярно!

# 97
  • Мнения: 1 035
 Hug здравейте ,
Първо ще поздравя празнувалите рожден ден тези дни . С пожелание за много здраве и късмет !!! smile3510
Радвам се че Деня на детето е бил истински   празник за всички .От нас позакъснял документ  зеленото е цвета на нашия отбор Wink Радвам се за всички, които съчетаха празника с почивка и приятно пътешествие .На Цоци и Юлето , на Нелето... ( ей , много красив тоз хирург Grinning )
Габи , благодаря за поздравите .Все се каня да ти кажа , че не бяхме сред одобрените за почивка в Испания ...ама сме дали заявка за още три дати до края на сезона .Така че ,още има шанс да се видим
Цоци  и останалите мами , ще чакам всички които ще летуват по морето да ми се обадят  Heart Eyes
Тедивас ,някак си ми е убегнало това че Мони танцува народни танци .Е сега е и в моя списък с любими
ani69, заболя ме корема от смях  Joy Този Тони ....
Раде, вашето тати оправи ли се?
Феичке , цункай бебката от мен Heart Eyes и честито!
desi_jul, ще ти стискам палци
Ще се тествам довечера Велина , или утре  newsm78  и тогава ще пиша .и Перката искам да гледам , но време никакво. И снимки на Билянка  Heart Eyes
Тъста днес се поглезотри с една 107 см. плазма. Аз исках сушилня ,обаче...ми мина котка път
 Обаче пък Софито е приета в паралелката с рисуване където искахме .И това е мнооооого по важно Ето я моята абитуриентка
Нелето, честит ти именник!!!  bouquet



# 98
  • Мнения: 2 641
мишимади и desi_jul стискам ви палци ! ако ще се почувтсвате по добре ще ви пратя снимките със сутиените, щото освен целия форум само вие не сте ги видели  Mr. Green
аз днес съм пак чистачка, миячка и незнам си кво...ако успея ще ида и на танци ама май ми е лошо от преумора нещо, а и диването само ме ядосва... ooooh!

# 99
  • Мнения: 710
Добър вечер,мами!
Не ми остава време от разходки и гости да ви чета и пиша.Утре ще заминаваме за Етрополе.Днес след много колебания и размисли вече си имаме колело .
Мама и Джо , Джо и батко и едно голо дупе   hahaha
Лека и спокойна вечер на всички.
Специално към Мама Цоцоланка моята покана не ли приета? Crossing Arms

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте мами!!!

Ех Деси, съжалявам мила за серклажа - но щом трябва да се направи - ти си мъжко момиче и това ще изтърпиш. На моята сестра и се размина серклажа ама и тя цяла бременност лежи - вече е в 7мия месец...
mi6imadi - да пазиш дивана усилено!!!! Още малко , миличка.....
Наталия - толкова е сладък твоят Джо и колко е пораснал.... Честито ви колело и по-малко да падате от него!
Anaise - не успях да те видя  и аз  Shocked
Тъщичке - другия път да си по-настоятелна!!!! Венко е предпочел плазмата защото не той простира и глади!!!
Нашето тати героично си носи гипса и се раздвижва - изобщо не се щади - даже чинии мие и никак не се оплаква( ама не аз го карам да  мие чиниите!!!)
Ех, Наслуки - приеми съболезнования за баба си!
Честит рожден ден на днешните рожденници на всички които пропуснат пожелавам само хубави неща!!!
а относно математиката - ще я оставим на Кабо и Камен - аз отказвам да смятам!!!
Цоци - аз наистина нещо пропуснах за гостъване - ще се смилиш ли над работешщата многодетна мам  - да ме светнеш какво пропуснах.....( това беше подмазване)

Габи - започнаха ли горещините при вас?
Ние сме на кантар да слагаме парола на компютъра( като аз съм против паролата - че да не взема да си я забравя......)

Утре ще се постарая да прочета повече и да пиша повече....


# 101
  • София
  • Мнения: 1 677
Велина,а на мен за разлика от Пешеходката ми се получи 4 цифрено число  Joy Joy Joy и си е вярно написано 1036.Много е интересно.

Наслуки,много сте хубави всички!

На бременните мами много почивка и безпроблемни дни и месеци,докато дойде време бебчетата да се появят  Praynig Praynig Praynig

И в нашата рода се очакват бебета тази година-една племенничка чака второ през август и брат ми (след дъълга пауза от 12 години,но и с друга жена  Embarassed )чака бебе през декември.Всички сме много щастливи в очакване на тези събития.

Тъщичка,тя Мони и пее,както и Пепи и Анди (за Йоан още нямаме представа дали му се отдава),но няма как да ги чуеш.Като се видим някой ден ще си попеем дружно.

ЧРД на рожденниците!Да са здрави и да носят радост в домовете ви!

# 102
 момичета в град казанлък на 7 и 8 ще се проведе празник на розата.има ритуал розобер,коронясване на царица роза,шествие в което участват много литературни герои,деца,групи от много градове.прекрасно е!над града летят делтапланери и хвърлят розов цвят.заповядайте!в събота в 10 часа стефан ще участва в асамблея знаме на мира.сега имах възможност да видя снимките от киев и погачите.много са хубави.с нетърпение чакам почивните дни,но моите момчета май се разболяват.по закона на мърфи може да се очаква.а на 9 е тържеството за завършването на дг.чао!!!  bouquet

# 103
  • Мнения: 346
Здравейте и от мен  bouquet

Набързо да кажа, че вече съм горда мама на Записан първокласник и Записано бебе "ясленче" - т.е. от септември мама вече ще е уредила всички деца "по задачи" - двама ученика и едно градинарче Laughing

А иначе за другите неща какво да ви кажа... От 16 май досега все още не съм се "окухнила"  - къщата е зарината с шкафове, мивки, фурни, котлони и т.н., но монтаж докрай - няма. Защо - не питайте... Утре чакам ТРЕТИ път да дойдат монтажници... Дано до вечерта приключат, че у нас е повече от нетърпимо вече...
Събота и неделя ще отскочим до свеки.

Утре големият батко си идва от зелено училище. На Огняново са. Хотелът и условията са супер, но той не ми изглежда мнооого доволен, съдейки от разговорите по ало-то. Ще видим наяве. Малкият пък заминава на 16-ти за Велинград...

Хайде, ще хапвам надве-натри и ще се хоризонтирам. Лека нощ   bouquet

# 104
  • Мнения: 3 326
Деси, хич не се притеснявай за серклажа - имам 3 бр. То аз какво ли си нямам, ама нейсе!  ooooh! Мънинчето ще трябва да свикне - 1 седмица без теб, а и ти също! Жалко, че се налага, ама - повярвай това е малкото зло ( и това съм го преживяла, апропо).
Лусия, дано сте прекарали весело - да ти е живи  здрав мъжът!

ау какво съм качила  Embarassed е коригирах се, ама в бързината..... мъжа ми каза че не му харесали новите ми сутиени и аз се щтракнах за да ги пратя на една дружка с въпроса ще ги одобри ли или не Simple Smile та явно и на вас съм ги пратила  Mr. Green

Ако пък знаят, какво имаше зад сутиена - ще се пръснат от завист - поне аз завидях много! Wink
Нат ,чудесен избор - онези с дръжката са доста нестабилни и се ползват много кратко време - мои наблюдения от градинката.

- даже чинии мие и никак не се оплаква( ама не аз го карам да  мие чиниите!!!)

Аде, аде не се праи́....
КаНиМа, честито! Аз догодина ще ги боря ДГ...

Днес къщата ми е в черешов цвят - мъничето откри радостта да ядеш (мажеш) череши... Тя от доста време ги яде, но пасирани от шишето и цапано нямаше... Днес на пазара, като ги видя - направо полудя "Копи-али въжи коди мужи въри кода гек!!!" горе долу това изкрещя с нетърпящ възражение тон и заповедно насочен пръст. Макар ,да имахме около кило в къщи, мъжът ми се засрами ( то всички се обърнаха да ни гледат), щото тя не спря да нарежда (и да го дърпа за косата в посока черешите) и закупи още толкова само да млъкне кречеталото... Та, така - всичко ми е в приятни кървави краски, тепърва ще почва миенето...


Общи условия

Активация на акаунт