черен венец, а още няма зъбче

  • 4 055
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
при нас пък,горната устна отвътре е почерняла,не венеца.може да се е прехапал с нещо или венеца и зъба,ако е тръгнал да излиза да е притиснал отвътре устната.дали е възможно?.,,,,

# 16
  • Мнения: 214
днес направих опит да заведа малкия на стоматолог. Реших да пробвам направо в Стоматологичния факулет, понеже ам си има и отделение за лицева хирургия. няма да коментирам повече от отвратителното отношение на оказалата се впоследствие мед сестра. дори не го прегледа лекар. Тръгнах си и реших да звънна на зъболекаря, който лекуваше моите зъби. Успокои ме, че това е много нормално и ме упъти към негов колега, който обаче не работеше в този час. Та, това полилавяване, потъмняване както някои от вас писаха, е нормално за децата. За мен не беше, де, а той ми каза, че е напълно възможно и дъщеря ми да е имала подобно израстване и аз да не съм забелязала. Факт е, обаче, че се притеснихме много с мъжа ми. Сега сме доста по-спокойни и в понеделник ще го заведем на преглед.
Приятна вечер на всички и дано се сблъскваме с по-малко негативни емоции при отглеждането на децата ни!

# 17
  • Мнения: 1 992
Няколко зъба при дъщеря ми изникнаха по този начин. Появи се хематом и със самото поникване текна малко кръв. Нищо притеснително.

# 18
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
при моите деца пове4ето зъби никнат така с по4ерняване и кръв.много съм доволна от генгигел,никнат много по лесно.ех,да можеха и съня му да подобрят,но поне рева и мрънкането из4езнаха.

# 19
  • Мнения: 540
за първи път го чух това за почерняване но ако ми се случи ще съм наясно вече

# 20
  • София
  • Мнения: 2 802
за първи път го чух това за почерняване но ако ми се случи ще съм наясно вече
И аз  Peace

Общи условия

Активация на акаунт