През НОЕМВРИ ново слънце ще ни грее - малко бебче в люлка ще се смее

  • 9 859
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 611
AУУуууууу, Верич браво, че им напомни  thumbsup после да не кажат, че не знаели  Mr. Green Wink
Искаме снмкиииииииии от бургаската среща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! И на пупите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ами ще има бре и на пупите и на нас Flutter Дано някоя от другите мацки се сети да вземе фото , че на нашето му се случи случка и сега си чака ремонта  Crazy

# 16
  • На топло...
  • Мнения: 584
Здравейте и от мен! Hug

Софи, книжките също са добра идея (аз май само това подарявам Embarassed)... Стига да и знаеш вкуса всъщност няма какво да се чудиш- сребро или какво друго thumbsup!


За утрешния празник желая на всички вече мами с дечица страхотен ден с грейнали детски личица, без нерви и с мнооооого усмивки! newsm51

# 17
  • Мнения: 398
Ето ме и мен в новата темичка.
Софи добре сме за сега.Днес и ние с коремчето и татито сме на разходка.Ще ходим до Слънчев бряг.
Браво за добрите резултати Джули.
Тонеска голямо гостуване му удари ,сигурно ще е добре починала.

# 18
  • Мнения: 344
Ели  Hug смях се много като четох, че не сте си изконсумиралиу брака  hahaha Joy Действайте, че време не остана, бебо ще е роди и к'во ще му обеснявате после Wink Mr. Green Полека с пътя и завоите Wink И да разказваш! Хриска е там на близо до Слънчев бряг Wink Sunglasses
***
Абе и аз все щях да го питам Татко Барба как ни търпи толкоз женоря, ама викам си "Хайде, да не дърпам дявола за опашката..." Наистина е герой, дано се върне  Mr. Green Ако не пише щото правят секс, то голямо борене е паднало 2дни  Joy
***
Нора, завиждам ти! И мен дивото ме зове  Joy Искам селянка да ставам  Mr. Green Хем да ползвам благините на големия град, хем да си живея на спокойствие и чист въздух и децата ми да играят на воля  Sunglasses Някой ден...
***
...Моето момче е в една възраст сега дето е ни риба, ни рак  Wink На моменти е голям, на моменти в пълно бебинство изпада Wink

Айде приятно изкарване на всички!!! Аз отивам да търся подарък Wink

# 19
  • Попово
  • Мнения: 687
а да се разпиша и аз, че току виж от много миткане съм изтървала темата  Mr. Green сега като се изговорихме (изписахме) за секс-а да поговорим за кекс-а а  Joy пък и БарБАРОН-а може да се завърне  Hug

# 20
  • Мнения: 611
а да се разпиша и аз, че току виж от много миткане съм изтървала темата  Mr. Green сега като се изговорихме (изписахме) за секс-а да поговорим за кекс-а а  Joy пък и БарБАРОН-а може да се завърне  Hug
Аз кекс нИ обичам и не мога да правя Mr. Green
Някой по-компетентен да се включи Mr. Green

# 21
  • Попово
  • Мнения: 687
 newsm78 то и аз не мога, задоволила съм се с кекс-а  Joy Joy Joy Joy Mr. Green

# 22
  • Мнения: 344
Аз кекс нИ обичам и не мога да правя Mr. Green
И аС нИ УбичЪм Party

# 23
  • Мнения: 916
Най-сетне и аз да се включа  Mr. Green Вие като говорите толкуз многу за секс, ние пък практикувахме  Mr. Green Та затова чак сега пиша  Hug

Въобще днес се чувствам доста добре, но от няколко нощи се будя към 2 и после до към 4 няма заспиване. Някоя друга да я мъчи безсъние?

# 24
  • Мнения: 827
А добро утро и от мен.
Ама вие пак за кекс говорите.Тихо да не ви чуе моя че само го отлагам Mr. Green
Джули много се радвам за добрите резултати Hug
Софи , ако носи сребро виж какъв е точно стила и , но аз предпочитам за подарък парфюм (оригинален), но и това е много относително защото пък не се знае каква миризма ще хареса. Я и вземи един тиган и снимай докато го разопакова... Mr. Green Joy hahaha ще има после снимка летящ тиган към обектива Joy
Момичета стискайте палци да не вали днес че и аз отивам малко У гората.Утре се връщаме.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 006
Шамс, не сипвай сол в раната Naughty
По въпроса за спането - аз се събуждам към 4 и няма заспиване. Сутринта исках да разходя кучето към 6, но гадината ръмжи като я будиш рано та си уплътнявам времето с ровене в нета

# 26
  • Мнения: 340
Mацки, за КЕКС заговорихте и реших да ви почерпя с днешното ми тирамису (а ла Марк Крик, да е жив и здрав човека  Joy), аз обичам да правя всякакви сладкиши, надявам се че вие поне обичате да ги хапвате!



Що се отнася до секса, май моментът при нас е особено удачен за следното:

http://missby.wordpress.com/2008/05/30/young-bride/

И съм сигурна, че и Татко Барба ще се включи по темата, хихи

Специален поздрав за Ели с тази статийка, като младо булче да се учи докато е време, че ие отдавна сме отписани за каузата  hahaha

П.П. Поправкаа  Crazy

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 16:57 от puh golqm

# 27
  • Мнения: 611
Ооооооооо за хапването аз съм първа писта  Mr. Green ама за правенето не ме търси  Crazy
Пухче наистина много малко туй тирамису , но важното е че е от сърце Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 340
И-и-и за всички англоговорящи майчета,пак по темата, не можах да се сдържа  Twisted Evil

http://www.youtube.com/watch?v=mTMlZSKEu-Y

 Joy

# 29
  • Мнения: 827
ООоо и аз правя тирамису.От Звездев една рецепта имам дето е супер лесно и вкусно...ммм.Като направя  (скоро го правих) ще ви покажа. Иначе аз много обичам да готвя но не го правя често с желание защото имам свекърва над главата си и много ме дразни като почне "Тва не така а иначе" ууу направо ми иде  #2gunfire. Онзи ден реших да я отменя и да сготвя (Ако има бременни на които им се дояжда да не четат) фрикасе и пилешка супа, за целта реших да резделя едно пиле на две (по дължина) така че да има едно и също месо и в двете яденета. Тя после ми вика че трябвало бялото месо цялото + бутчетата да го сложа във фрикасето а остатъка от пилето на супа.Е да ама на мен ми се ядеше пилешка супа а не помия- тя понеже не яде супа и за тва така вика.Еми ядосах се защото хем я отменям, хем недоволства. Ами как да направя супа (бедняшка) като ми се ядеше много с повечко месо #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт