Карти ТАРО - 2

  • 69 882
  • 723
  •   1
Отговори
# 570
  Hug  Здравейте!Аз съм нова baby_neutral и съм мн заинтересувана от тези карти.И тъй като вие сте по-напреднали от мен,имам няколко въпроса.1-може ли аз сама да си направя картите? ThinkingИмам предвид да гледам колодата на Уейт и по нея да си направя карти.2-Когато гледам на някой,той на глас ли трябва да ми зададе въпроса(аз мисля,че трябва,но имам малък спор с едни приятелки)?3-Ако ме загризе  любопитството и примерно искам да разбера нещо,което не  е свързано лично с мен,а с приятели как се редят картите? newsm78 И дали въобще може да се гледа за такива не6та. newsm78  Надявам се  въпросите ми да не ви се струват глупави-все пак съм начинаеща. newsm32

# 571
  • Мнения: 67
Здравей Ксения, моето тълкуване на тези карти е следното:
Звездата- ще рече че въпроса, който задаваш се надяваш че ще приключи позитивно за теб.
Обесения-реално погледнато не си готова на тази крачка и за последствията от нея.
Жрицата- за постигането на решение ще трябва да проявиш разум и търпение т.е. да преосмислиш цялата ситуация (може да получиш подкрепа от близка жена).
Слънцето-цялата ситуация би трябвало да завърши положително за теб т.е. ще преодолееш трудностите.
Синтеза ти е: 17 +12+2+19=8+3+2+1=14 след това вадиш от 22-14=8
Справедливостта-според картите категорично нещата ще се развият в твоя полза и ти ще излезеш победител в тази ситуация.
Това е тълкуването според мен надявам се, че повода е примерен а реално предстоящо събитие, но ако е такова то в крайна сметка ще е в твоя полза.

Това е моето тълкуване дали съм права не знам newsm78

# 572
  • Мнения: 1 008
Здравейте,на мен ми се падна една страхотна комбинация,по въпрос за проект,с който се захващам сега

Аз ги тълкувам като много обещаващи-вие какво мислите?

# 573
  • Мнения: 67
Здравей Неса
аз да попитам от къде си взе махало и познава ли?
Аз само съм чела но не съм виждали бих се пробвала Thinking

# 574
  • Мнения: 67
Към Вероника
Според мен: Ако съумееш да прецениш ситуацията и проявиш търпрние и усърдие положително ще постигнеш успех. Grinning
Сиреч успеха зависи от теб, а шанса е на лице

# 575
  • Мнения: 793
Здравей Неса
аз да попитам от къде си взе махало и познава ли?
Аз само съм чела но не съм виждали бих се пробвала Thinking
Взех го от един магазин в София - ако те интересува ще напиша къде се намира. Обаче имаше доста ограничен избор. Иначе гледам,че от тук  май може да се поръча. Аз едва  вчера започнах да работя с него - засега задавам въпроси на които знам отговора. Още не мога да кажа дали познава.

# 576
  • Мнения: 67
Неса,
Благодаря ще си взема и ще видя докъде ще го докарам Laughing

# 577
  • Мнения: 5 134
А аз пък съм толкова заета, че не ми остава време дори да си помисля за картите, сега се усетих колко време е минало. Честно казано, май ми трябва повече спокойствие за да се концентрирам. А в момента съм затрупана с работа, ангажименти, пътувания ... но да не се оплаквам, защото динамичният живот със сигурност е за предпочитане за мен. Само дето трябва да се науча да намирам време и за хобито си.

При вас какво е ново?

# 578
  • Мнения: 127
Здравейте,на мен ми се падна една страхотна комбинация,по въпрос за проект,с който се захващам сега

Аз ги тълкувам като много обещаващи-вие какво мислите?

На базата на изображенията - търси баланса, за да достигнеш до много голям прогрес. Дават ти се огромни шансове, но не трябва да се вълнуваш излишно. Следвай линията на собственото си усещане за спокойствие и трезва преценка и ще стане.

# 579
  • Мнения: 4 380
  Hug  Здравейте!Аз съм нова baby_neutral и съм мн заинтересувана от тези карти.И тъй като вие сте по-напреднали от мен,имам няколко въпроса.1-може ли аз сама да си направя картите? ThinkingИмам предвид да гледам колодата на Уейт и по нея да си направя карти.2-Когато гледам на някой,той на глас ли трябва да ми зададе въпроса(аз мисля,че трябва,но имам малък спор с едни приятелки)?3-Ако ме загризе  любопитството и примерно искам да разбера нещо,което не  е свързано лично с мен,а с приятели как се редят картите? newsm78 И дали въобще може да се гледа за такива не6та. newsm78  Надявам се  въпросите ми да не ви се струват глупави-все пак съм начинаеща. newsm32

Здравей, добре дошла!
1- Може да си направиш и сама, НО...ако имаш предвид да си нарисуваш, т.е. да ги създадеш сама, трябва първо много добре да разучиш символиката, която да вложиш в картите. Можеш да си намериш която и да е колода в и-нет, да я разпечатиш и ламинираш. Това е по-лесния начин.

2- Не, не е задължително. Но ти трябва да се настроиш на вълната на неговия проблем когато месиш картите, както и той трябва да мисли по въпроса си и особено ако сам тегли карти. Ако зададе на глес, още по-добре. Но не е задължително.

3- Както искаш, така и редиш. Можеш да си избереш която и да е подредба или направиш собствена, само мислено трябва да говориш на картите за кого искаш да ти говорят и по какъв въпрос.

# 580
  • Мнения: 4 380
Здравей Ксения, моето тълкуване на тези карти е следното:
Звездата- ще рече че въпроса, който задаваш се надяваш че ще приключи позитивно за теб.
Обесения-реално погледнато не си готова на тази крачка и за последствията от нея.
Жрицата- за постигането на решение ще трябва да проявиш разум и търпение т.е. да преосмислиш цялата ситуация (може да получиш подкрепа от близка жена).
Слънцето-цялата ситуация би трябвало да завърши положително за теб т.е. ще преодолееш трудностите.
Синтеза ти е: 17 +12+2+19=8+3+2+1=14 след това вадиш от 22-14=8
Справедливостта-според картите категорично нещата ще се развият в твоя полза и ти ще излезеш победител в тази ситуация.
Това е тълкуването според мен надявам се, че повода е примерен а реално предстоящо събитие, но ако е такова то в крайна сметка ще е в твоя полза.

Това е моето тълкуване дали съм права не знам newsm78

1- Значи първата карта тълкуваш по значението и което има влиятие върху теб, а не по значението и за конкретния въпрос? Защото ако първата отговаряше на въпроса с да или не, то това значи развод, а това вече не е добре (всъщност, то не се знае.... newsm78). Ние не сме задавали въпрос ще приключи позитивно или негативно. Въпросът беше ще има ли развод. И как да го разбираме този отговор?

2- втората трябваше да бъде "Обратното на твърдението". Нещо не разбрах кое му е обратното на "реално погледнато не си готова на тази крачка и за последствията от нея."


# 581
Mного благодаря,Xenia smile3525

# 582
  • Мнения: 127

1- Може да си направиш и сама, НО...ако имаш предвид да си нарисуваш, т.е. да ги създадеш сама, трябва първо много добре да разучиш символиката, която да вложиш в картите. Можеш да си намериш която и да е колода в и-нет, да я разпечатиш и ламинираш. Това е по-лесния начин.


Имах такава идея и аз, но не знам откъде да намеря цяла колода. По сайтовете, които знам, има само части, като за демонстрация...

# 583
  • Мнения: 4 380

1- Може да си направиш и сама, НО...ако имаш предвид да си нарисуваш, т.е. да ги създадеш сама, трябва първо много добре да разучиш символиката, която да вложиш в картите. Можеш да си намериш която и да е колода в и-нет, да я разпечатиш и ламинираш. Това е по-лесния начин.


Имах такава идея и аз, но не знам откъде да намеря цяла колода. По сайтовете, които знам, има само части, като за демонстрация...
Пълно е със сайтове, където картите са представени с пълната колода.

http://taroteca.multiply.com/

http://tarot.my1.ru/index/0-167

# 584
  • Мнения: 67
Към Ксения
Първата карта дава отговор на твоя въпрос в смисъл на какво подсънателно се надяваш докато втората карта по-скоро дава реалната ситуация в този смисъл опозиция или обратното. Нали знаеш че обикновено човек се "отнася" в желанията и въпросите си. Никога не можеш да получиш конкретен отговор, по-скоро подсъзнателно усещане за развоя на събитията. Ако някой ти даде конкретен отговор или не може да гледа или се надценява или ти дава отговор който искаш да чуеш. Затова и моето тълкуване е такова.

Общи условия

Активация на акаунт