Карти ТАРО - 2

  • 69 794
  • 723
  •   1
Отговори
# 435
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ех че си.... Добреее, ще дръпна ей сега! Двечки, нали?

# 436
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ето какво ми излезе, Ксения!

Обърната 2 мечове за Русия и 8 жезли за Холандия! Май на Русия ще им духнат под опашката?  newsm78 Или?

# 437
  • Мнения: 78
Елена,много ти благодаря за отговора ! Hug  Simple Smile
Аз май трябваше по-добре да обясня за какво стана "скандалчето" ,но мисля ,че картите се интерпретират много добре като изхода от ситуацията (който вече е факт )
Така...напълно си права ,че той е много упорит и инатест във всяко едно отношение ,вкл. и мен(мъж-зодия дева с асц. дева все пак  Laughing ) и напоследък наистина почна да ми писва и започнах леко да се дистанцирам (но без дете и друг човек в лодкатаWink) а съвсем самичка си помислих ,че мога да се оттегля и че ще ми е по-добре за известно време. -това ,ако ги тълкуваме като ситуацията ,от която почнахме.
Това от което се завърза проблема беше едно негово пътуване (поне на мен рицар жезли ми говори за кратко пътуване) ,което той изпозлзва за да ме вбеси тотално като инсценира куп глупости ,на които да се вържа по този начин да привлече вниманието ми и един вид да ми "докаже"  разни негови си неща,на които естествено като последната будала се вързах и започнах не да го спирам ,а просто да искам да разбера подробности ,което чисто като енергия си е същото  . 6 мечове показва това ,което е било най-разумно да направя (и като никога без да искам точно това направих)- да се успокоя и да погледна по-далече от конкретния проблем и така съвсем скоро наистина нещата се изясниха.
Така че картите са си излезли много правилно! Peace

А колодата наистина носи красива и привлекателна символика.Със здраве да си я ползваш!

# 438
  • Мнения: 4 380
Ех че си.... Добреее, ще дръпна ей сега! Двечки, нали?

  Mr. Green Обърната 2 мечове? Мона я тълкува като ЧУДО. Crazy Ха дано чудо да стане за Русия! Hug

Мерси Селин! Тъкмо ще видим колко е вярно тълкуването и за чудо. Wink

# 439
  • Мнения: 78
Ето какво ми излезе, Ксения!

Обърната 2 мечове за Русия и 8 жезли за Холандия! Май на Русия ще им духнат под опашката?  newsm78 Или?

На мен ми се иска това да значи ,че за много кратко време Русия ще вкарат 2ри гол под носа на Холандия  Laughing

# 440
  • Мнения: 78
Ех че си.... Добреее, ще дръпна ей сега! Двечки, нали?

  Mr. Green Обърната 2 мечове? Мона я тълкува като ЧУДО. Crazy Ха дано чудо да стане за Русия! Hug

Мерси Селин! Тъкмо ще видим колко е вярно тълкуването и за чудо. Wink

Ксения ,2 Жезли май беше чудото ,а 2 мечове е някак си затворена карта ,която те спира,ако е обърната може да значи обратното ...дано де!!! Simple Smile))

# 441
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
А, значи важи обърнатата  карта и в такива случаи! Значи ще стане номера за Русия май!

Как върви резултата за сега? Защото аз реших да питам за точен резултата! Излезе ми.... ъ ъъъ, а сега де... някакво Асо (забравих какво точно, сори  Embarassed) за Русия и Силата за Холандия...

И аз се опулвам на тия карти, защото не ги разбирам хич... И тогава мъжа ми вика, че тъкмо си мислел дали е честно да използва тълкуванитя на таро за да играе на Еврофутбол! Хихихи! Ето защо нищо не са ми проговорили картите (поне на мен де)!

# 442
  • Мнения: 4 380
Ето какво ми излезе, Ксения!

Обърната 2 мечове за Русия и 8 жезли за Холандия! Май на Русия ще им духнат под опашката?  newsm78 Или?

На мен ми се иска това да значи ,че за много кратко време Русия ще вкарат 2ри гол под носа на Холандия  Laughing


ЙЕЕЕЕЕ! Не втори, а ТРЕТИ! Shocked И това ако не е чудо! Laughing Mr. Green Party

# 443
  • Мнения: 78
аааААаа....току що руснаците вкарали 2 ГОЛА за 5-6 минути   Mr. Green Mr. Green
На следващия мач да се обадите по-рано и аз ще участвам ,то било много забавно  Wink
А по повод изпитите утре ще си изровя тефтерчето ,че досега съм взела 4 и на 4те картите са били много недвусмислени имам и примери за невзети  Close ... ако ви е интересно мога да ги систематизирам в един пост  Shocked


П.С Ама много интересен мач било това!!!Аз дето не гледам футбол на стари години ще се зарибя май GrinningVery Happy  ...заради картите де.... Wink

# 444
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хахаха! Готиноооо това с мачовете! Жалко че нямам нерви да гледам за да мога да си тренирам картите, хич не обичам футбол! Но пък мога със снукъра да пробвам, и без това гледам много.

Ама май се оказах права, че в хода на такива събития нещата се променят.

# 445
  • Мнения: 4 380
ЙЕС! Party Party Mr. Green 3:1 за Русия! Уррааааааа!!!! Laughing

Селин, и аз много мразя футбол. Laughing Обаче мъжа ми зад гърба трепери като трепетлика и покрай картите...голяма зараза са големите шампионати. Wink

Аз сутринта имах лоши предчувствия за колодата която ми показа загуба за Русия. Нещо ми даваше несвързани неща. Уж няма причина освен...факта, че я държах 2 дни неподредена. Shocked Сега я подредих и ще видим.. newsm78 Дано не се налага да я чистя. Sick Втората 3 пъти я питах и трите пъти ми даде победа за Русия.

# 446
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хахаха! МъжО сега се пука от яд, че не е пуснал за Русия (коефицентът беше 4)!  rotfImao rotfImbo

# 447
  • Мнения: 4 380
Хахаха! МъжО сега се пука от яд, че не е пуснал за Русия (коефицентът беше 4)!  rotfImao rotfImbo

Моят си е купил една фланелка на Русия. И си я слага на всеки мач на Русия още от хокейния шампионат. Grinning И на всичкото отгоре с висящия етикет и от суеверие не иска да го маха. hahaha Joy Нали Русия стана световен шампион по хокей, сега със същата фланелка трябва да победи и във футбола. Laughing

Най-куриозното, че треньорът на Русия бил холандец, представяш ли си? Laughing А как се кефеше като вкарваше Русия! Бил казал, че мечтае да стане най-големия предател на Родината си. Joy

# 448
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Пфу! Мъже!  Joy hahaha

# 449
  • Мнения: 111
Вие за резултатите от мача хвърляте  Laughingа мен ме накараха да хвърля карти за числата от тото 6 от 49 Joyизтегих ги де ,но още не съм пуснала фиша Laughing
Бях писала ,че постоянно ми се появява във всякакви подредби Крал на чашите, хвърлих 3 пояснителни карти специално за подредбата Духовно развитие където ми се падна като карма и излезнаха 10 пентакли, 8 меча и 4 жезли и тотално се обърках Rolling Eyes newsm78
Имам една молба Praynigнякоя от вас когато има време да ми хвърли едни карти с въпрос -Как ще се развият отношенията м/у мен и любимия човек?любопитно ми е дали и при ваша подреба ще се яви този крал на чашите Simple Smileе , и не само това де Wink

пп.Елена , новата колода много ми харесва! Hug

Общи условия

Активация на акаунт