секцио

  • 1 611
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Изборът да родиш в София е може би по - добрия вариант.
Не заради самия град, а поради надявам се професионализма на лекарите.
Което пък може да породи голям спор. Wink

Мога да ти препоръчам 2 Градска.
Платих под 1 000 лв.
Процедурата, погледнато през твоя поглед, не ми е съвсем ясна.
Може би най - лесно ще бъде да се свържеш с някои от докторите там и да се разбереш. Или да посетиш болницата, която си избрала предварително.
Из форума има доста инфо и координати.

Леко раждане.

# 16
  • Мнения: 3 314
Пффф, ще дам 2000 лв. за секцио точно никога!
   Party 

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз раждах секцио в Пловдив,в частна клиника-стуваше 750лв Peace

# 18
  • Мнения: 554
Какви са тези цифри, какво е това чудо Shocked Аз раждах секцио във Варна и всичко ми струваше 250 лв.

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Какви са тези цени? Това за частни клиники? Ако си здравноосигурен не е ли безплатно раждането - секцио или нормално, все тая? Аз се надявам нищо да не плащам в нашата болница, ама вие ме  #Crazy. Ще трябва да питам лекаря си...

# 20
  • Мнения: 3 034
аз не разбирам защо при едро седалищно разположено бебе ти да се водиш "секцио по желание" (така ми звучи)? не е ли по-лесно просто да идеш при друг лекар  newsm78 защото това си е секцио по медицински показания и най-много избор на екип да плащаш, не е ли така?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 177
Привет,

Аз раждах в Токуда преди два месеца и тогава цената на секциото беше 1300лв., сега е 1500лв. (това е само избора на екип без пакет за бебето, ако искаш самостоятелна стая и т.н). Темата за условия, лекари, органиозация, разценки и всичко останало е широко дискутирана тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142529.1840 , така че ако имаш време и желание можеш да я разгледаш. Аз лично не веднъж съм споделяла впечатленията си... страшно съм доволна и благодаряна на целия екип!  bouquet Относно парите.... много е относително, аз не бих пожалила и лев за сметка на моето и това на детето ми здраве. Първо имаме девет месеца да се подготвим за разхода и предполагам, че на повечето от нас едва ли ще ни се случи повече от два-три пъти. Дай боже повече бебоци, но статистиката е такава Wink

Пожелавам ти леко раждане, здравичко и сладко бебче и бързо въстановяване  Hug

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 09:27 от линката

# 22
  • Мнения: 9 814
аз не разбирам защо при едро седалищно разположено бебе ти да се водиш "секцио по желание" (така ми звучи)? не е ли по-лесно просто да идеш при друг лекар  newsm78 защото това си е секцио по медицински показания и най-много избор на екип да плащаш, не е ли така?  Rolling Eyes

 Peace

Реши в коя болница искаш да раждаш и иди до там, говори с персонала и просто питай за цените!

# 23
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Не се прави секцио по желание. Дори и да искаш ти, а да няма причина в мед. документация се оформя като - тесен таз, седалищно разположение или измислят нещо друго. Аз родих в МД София и платих 500лв. - избор на екип.

# 24
  • Мнения: 53
Всички по=големи АГ болници в София имат сайтове. Специално за Тина Киркова (сега 1 ва АГ Света София) в Сайта са обявени и цените.  Препоръчвам ти д-р Григорова, която е шефка на  отделението.
В Майчин дом рядко прибягват до секцио, доколкото знам, освен ако не е супер наложително. Що се отнася до цените, доколкото виждам няма съществени разлики между София и големите градове. Освен това, е важно, когато избираш болница да провериш дали там има неонатологично отделение. Успех!

# 25
  • Мнения: 1 428
А защо точно в София  newsm78.В Добрич е 400 лв.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 890
Всички по=големи АГ болници в София имат сайтове. Специално за Тина Киркова (сега 1 ва АГ Света София) в Сайта са обявени и цените.  Препоръчвам ти д-р Григорова, която е шефка на  отделението.
В Майчин дом рядко прибягват до секцио, доколкото знам, освен ако не е супер наложително. Що се отнася до цените, доколкото виждам няма съществени разлики между София и големите градове. Освен това, е важно, когато избираш болница да провериш дали там има неонатологично отделение. Успех!

  Д-р Григорова вече не е шеф на отделението. Иначе и аз мисля да раждам там. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт