Отговори
# 15
  • Мнения: 3 016
Кажете какво точно са казали, че аз съм изпуснала. Любопитно ми е  и интересно да науча, ако е свързано с нашите малки ангелчета.

# 16
  • Мнения: 108
 Hug Hug Hug
ще търся скоро нет.

# 17
  • Мнения: 390
Аз го гледах, но като че ли изводът ми не беше толкова категорично оптимистичен. Даже малко се притесних от това, че имало двойки, на които не им е писано да имат заедно деца итогава или абортирали жените, или децата умирали скоро след раждането. Това ми звучи малко нелогично. А иначе си спомням, че каза че душата се инкарнирала при първото мърдане на ембриона, както и че душите си избирали родители, които са най-подходящи за тях, за да чистят предишна карма. Но за смърт на дете не си спомням друго да спомена, може и да съм пропуснала нещо.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 123
Честит празник на всички дечица!Нека растът здрави и много усмихнати!
 Нека другата година всяка мама от форума,да има поне едно малко слънчице ,което да целуне за празника!

# 19
  • Мнения: 651
Честит празник и от мен на всички малки и пораснали дечица. Пожелавам им да са здрави и да не спират да мечтаят Heart Eyes.
Шер, бързо оздравяване на Вики  Hug
ЕлиHug. Мисля, че всички "стари кучета" те помним. Пиши ни по-често.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 21:47 от Vesela- az

# 20
  • Мнения: 1 210
Здравейте и честит празник (верно вече към края си, ама нали мозъка ми изтича с кърмата и цял ден следя за развитие в майската тема).
Хайде нека да ни е слънчев и радостен този месец.
Шер, бързо да се оправяте.  Hug за малката и сили за теб. Аз след всяко боледуване на дечковците съм като скапана.
Весе, айде да се оправя времето и да видим колко е пораснал Божидар и на Рита корема.
 Hug Hug Hug за всички ви.

# 21
  • Мнения: 388
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Поздрави от нас с Грета
ОБичаме Ви!!!!

# 22
  • Мнения: 515
Здравейте и от мен,мили момичета Hug

Шер
надявам се малката веселушка Вики скоро да е по добре и пак да раздава усмивки Hug Praynig Heart Eyes

Ели съжелявам за това през което преминаваш Hug важното и че детето ти е добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 941
temir, някои неща които каза Алена ми звучат малко нереално и налудничаво. Тя е и с прекалено голямо самочувствие и леко ме поиздразни. Но това за душите, че избират родителите си съм го чела и на други места. Може би наистина трябва да пуснем отделна тема по тези въпроси... Rolling Eyes

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз вярвам в нещо средно между будизъм и православие...ама не съм сигурна точно какво е - мое роизводство
вярвам, че имаме карма и кармична обвързаност с повечето хора, с които се срещаме - разбира се има и нови хора от това ни прераждане
вярвам, че дадена карма ще се повтаря докато не я изживеем по "нужния" начин, който не ни е дадено да знаем
вярвам, че докато не изпълним кармичните си "задължения" към душите с които сме се срещали и сме натрупали такива - ще се срещаме отново и отново в новите си прераждания
казват, че най-тежките задължения са към роднините ни и те са най-емоционално заредени
вярвам, че силния в рода, понякога понася къде доброволно, къде по задължение товара на по-слабите в семейството
вярвам, че страданието, болката и мъката са най-силния начин да се изпита душата - всеки носи на щастие, но не всеки на тези тежки товари
вярвам, че от това как ще понесем нещо зависи дали пак в др живот ще ни се наложи да се сблъскаме със същото
вярвам, че за да се случи нещо тук си има предопределеност - нашата реакция е целта на случващото се
вярвам, че днес и тук градим бъдещето си и не само за този живот...че и бъдещето на ближните ни /напр ако някоя задача не ни е по силите, то тя ще се прехвърли на някой избранник от рода ни - от кармично обвързаните ни души/
по този начин няма случайни връзки, освен новите такива

# 25
  • Мнения: 611
Здравейте момичета Hug
Лили темата е страхотна , браво  HugАз не съм гледала " Горещо ", кой гостува  Rolling Eyes Алена ли беше пак Rolling Eyes Ако може някой да разкаже за какво идеше реч Hug

Желая на всички ви месец изпълнен с много приятни моменти , месец с много по-малко сълзи и болка Hug Hug Hug

Шер дано малката скоро се оправи , наистина първото по-сериозно боледуване е най-страшно  Hug
Светлето къде е , дано се разпише скоро че я мисля Hug

# 26
  • Мнения: 604
temir, някои неща които каза Алена ми звучат малко нереално и налудничаво. Тя е и с прекалено голямо самочувствие и леко ме поиздразни. Но това за душите, че избират родителите си съм го чела и на други места. Може би наистина трябва да пуснем отделна тема по тези въпроси... Rolling Eyes

Добро утро и от мен!Аз също вярвам че душите избират родителите си и че моето ангелче ще се върне отново!
И бих се радвала на определена тема по въпроса ако някой я пусне ще е хубаво!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Лили заглавието е много сладурско Heart Eyes
Шер как е Вики дано се оправя по бързо. Praynig
Ели  Hug
helenapeeva как си?Добре ли се чувстваш?

# 28
  • Мнения: 366
Желая на всички ви месец изпълнен с много приятни моменти , месец с много по-малко сълзи и болка Hug Hug Hug

Присъединявам се към това по%елание!

Макси от няколко дни сри4кува - "ма-ма-мооо, ма-ма-ма-мооуу" пък аз направо летя от щастие. Знам, 4е няма как да 7о казва осъзнато, мно7о е малък още, ама пък зву4и така прекрасно, 4е се разтапям от кеф.
Споделям с вас моето щастие и от цялото си сърце ви 7о по%елавам  Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 515
helenapeeva как си?Добре ли се чувстваш?

Засега съм добре,физически ама в главата ми е пълна каша #Crazy незнам как да го обясня , но вярвам че ще ме разберете Hug
Непиша защото ми е едно такова ,нервно ,здухано абе  луда работа ви казвам....
Днес трябваше да отида да се запиша на ЖК тук при личния лекар ,зашото засега посещавам само частния кабинет на моята докторка.
Изпратиха ме на преглад тук при едни друг лекар ,само формално да ме води защото е по ЗК и заради болнични и т.н.
И влизам аз при него той ме пита "Първа бременност ли ти е?" И аз като ревнах няма спиране ,немога дъх да си поема ,а той човека сигурно реши че не съм в ред нещо #Crazy Embarassed
Доста време ми беше нужно да се посъвзема и да му разкажа всичко.

Иначе засега с бебчо всичко е наред отговаря си на 10г.с. както трябва.
Запазила съм си часове за фетална морфология във Фемина ,а после и при Марков ще си правя ранен БХС ,абе изобщо де що има изследвания и така това е от мен.

Общи условия

Активация на акаунт