Майчета 2005- Тема 112

  • 19 886
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 407
Дано двете принцеси оздравяват  бързо.
Адри не се сърдя, явно сме извадили късмет,навсякъде е така,някой са доволни от определен лекар, други не.
Буба ще мине ,всички бяхме така.
Силя е много сладка така,аз обаче ще пускам дълга коса на Никол.
Гита ако може да не работи при вас ще е най-добре.Ако трябва да виждам свеки повече от един път в седмицата ще се гръмна...

# 76
  • София
  • Мнения: 890
Ели видях, но Силия не разбрах къде да я видя с новата прическа.
И Димана ми е любопитно как изглежда с новата прическа. Димана имаше хубава дълга коса, сега сигурно има хубава къса коса.

Много пораснала изглежда Ели с тази прическа.
И моята Ели е с такава от един месец. На мен ми е по-удобно, защото преди не даваше да й сресвам дългата коса. И моята Ели много се поти и като спи се поти и като играе.

# 77
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Адвайс, мен можеш да ме видиш в първия пост от темата, там има снимки от РД на Сиска и съм с новата коса.
А нейните снимки с късата коса ги редактирах  Peace

# 78
  • Мнения: 829
Buba, съчувствам ти за ревовете, дано бързо свикне Криси! Мен отсега ме тресат трески как наесен ще е, макар да се очертава по-често таткото да води Марти.  Hug
Адвайс, как е Ели? подобри ли се малко?
Дианче, не съм опитвала олиото на Хип, сега ползваме натурална козметика Бъртс Бийс и съм много доволна, но чак да изчезват обивите - не, просто са по-спокойни, по-малко видими и пр. Ти Павел кога смяташ да го захранваш?
Тарталетке и мери, много са ви сладки момиченцата, френски госпожици с тези прически, пу-пу! Надето има точно 5 косъма на главата засега  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 2 437
Гита, много шарено и весело тържество Simple Smile Нас толкова е порастнал, че не можах да го позная  Crazy
Споко и Любака още не го е подкарал неговото колело. Скъса ми нервите с това въртене на педалите назад  Mr. Green
А за новата колежка освен да ти честитя друго не се сещам  Joy

Тарталетке, малката е станала супер! Сама ли я подстрига?!? Браво на теб! Доста по-добре й е така. По принцип обичам коса с прическа. Независимо, далие къса или дълга.  Simple Smile Освен, че става по-изискана, изглежда и като малка госпожичка Simple Smile

Мери, на Ели косата на каре ли е или на черта? Така си прилича на "мома англичканка"  Simple Smile И с усмивката, и прическата, и с палтенцето, определено изглежда по-голяма от Любака  Grinning

Мартеа, а това, което си харесала, за мен е прическа номер едно за всички времена  Peace Ако ми отиваше никога нямаше да я сменя. От дете съм  я харесала и никога не ми е демоде, ужасно ми харесва!

Бубе, бърза адаптация ви пожелавам..и мен ме чака това септември  Rolling Eyes Не ми се мисли.


И аз снощи подстригах Любака, голям рев падна. Какво му стана снощи не знам. Сега има един номер по-дълга коса на врата баш...не се вижда, но аз си знам. Направо изпадна в истерия.

И да ви кажа, аз май съм ви казвала, де...ама много се смея , дори като се сетя  Laughing Любака на багера казва "брая" с френско Р. И аз сега се опитвам да го науча д аказва правилно. И вчера пак виждаме един багер и аз започвам "не, мамо. багер, а не брая. Кажи бааааа-гер" и Любака адски съвестно и упорито "бррррааа-я"  Joy Не мога ще ме скъса от смях това дете. Никога няма да започне да го казва правилно, защото аз се заливам от смях на този "брая" с френско р.  Joy

Снощи го водихме на разходка с колата до Копитото. Голям естет е...като видя нощна София обляна в светлини и не спря да повтаря "ауу, колко хубаво, колко красиво, мамо, тате виж"  Grinning Много доволен остана. А така и Павката подремна, че беше малко нервен.

А за напишкването, да ви кажа, след тези две изпускания не  е имало фалове. И според мен тогава се получи така, защото много му се е спяло- беше около 00.30-01ч. Тези нощи или не става или се буди чак към 4ч да пишка. Така, че може би има значение по кое време му се допишква на детето и там е една от причините за напишкването.



# 80
  • Мнения: 522
Деспина,мъжа ми е мамино синче,ако има начин и с мама да живее най-ще е доволен,ама тогава вече аз ще изляза на квартира Crazy.Незнам как ще я разкандардисвам тая жена,с тия нейни мераци Laughing.А за пампата,търпение му е майката,щом веднъж сте се хванали за седмица ще забравите за нея.
Диана,нощна птица ще е Любака май,от сега така да се впечатлява Wink.
Елито е много сладка с тази прическа,апък Силия не можах да я видя,майка и я крие да не си я заплюем ние с ергените Grinning.
Днес като заведох Нас в градината всичко живо ревеше Confused,милия влезе като подплашен,а утре сигурно голям рев ще му удари.Немога още да се примиря,че не е при неговите си госпожи Confused.
Ивенцее,къде се изгуби?Липсваш ни!

# 81
  • Мнения: 4 290
Диана, уби ме с тоя "брая". Кисках си се сподавено на работното място... като си представих сценката и френското Р. Ние сме така с телевизор и възглавница. Казва упорито теВелизор и Лъзгвавница.
"Кажи мамо: те-ЛЕ-ви-зор" - "те-ВЕ-ли-зор"
Нищо, аз като малко съм казвала, че имам Ремпетатура и че искам хавлия с масло и мед. Израстнала съм го с възрастта Mr. Green

Малейна, за първи път чувам за тази марка. Откъде я купуваш?

Гита, Нас е станал голямо момче, много е сладък!
А за свеки на работното място мога само да съчувствам. Говори с мъжа си, наистина, няма да е здравословно за никой такова съвместно сътрудничество.

На мен ми закъсня няколко дни и даже вчера се изкорках толкова, че си купих фол. киселина и не пуших цял ден, въпреки че по изчисленията ми просто нямаше как да е станало. Дойде ми снощи, де.  Явно стресът от катастрофата си е казал думата - досега не ми е закъснявало, нямам такъв спомен поне.

# 82
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Днес Ели е друг човек. Отпуснало я е вратлето, още не може да си завърти главата изцяло на ляво, но поне вече не лежи постоянно. Даже успяхме да закараме баткото на училище и да купим едно детско кремче с камфор, защото вчера беше абсурд да седне в колата, а аз пак съм сама с децата  ooooh! От вчерашното й носене, сега имам мускулна треска на ръцете  Crazy
Дианче, на черта е в момента, преди беше леко на стъпала отзад, май Силия сега е така подстригана. На мен като е на стъпалца ми харесва повече  Thinking Мисля преди да отидем в България или може и като си дойдем лятото, пак да я пооформят, по-късо отзад на вратлето, а отпред да го оставят дълго Wink 
malejna, Ели като беше колкото Надето направо си плешивееше  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 890
Видях те Димана на снимките - даже си на кичури.

Добре, че вратлето на Ели се е оправило.

И моята Ели днес е по-добре, по-малко кашля.

# 84
  • Мнения: 829
Малейна, за първи път чувам за тази марка. Откъде я купуваш?
ами оттук - мамата е много точна, много съм доволна от продуктите, тя сама си ги внася и разпространява. И макар Бъртс Бий да е хубаво, по-добро от лосиона за тяло на Обри Органикс не съм ползвалал досега (пак от нея е).  Heart Eyes

а за закъснението - прясно ми е как и аз се бях ошашкала преди 2 месеца (за щастие явно от кърменето е било голяяямото закъснение, но си бях внушила, че вече усещам, че съм бременна, толкоз шаш беше  Crazy Добре, че си се успокоила!

# 85
  • Мнения: 3 818
Диана, Мартеа, голям смях с тия дечковци, как ги измислят, не знам. Между другото, Миша също казва Лъзглавница. Също така ШоколаВОдо яйце Laughing
Другите две неща, които упорито отказва да назовава правилно са носле и слон - нарича ги мосле и слом hahaha

# 86
  • Мнения: 2 407
И Ники е така с някой думи,голями са сладури.
Желая ви много здраве и цункайте децата от мене,аз заминава утре рано сутринта.
Прегръдки,ще ми липсвате много Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 480
Ооо, Камий, приятно изкарване! И ти ще ни липсваш!  Hug

Наско пък казва възгуа-ница, поТоркал и сега не мога да се сетя как казваше на телевизора. Сигурно вече е започнал да го казва правилно  Rolling Eyes В много думи изпуска Л-то и го заменя с Уъ, като мен  Embarassed  И до скоро твърдеше, че "аз моЖа". Убедих го, че е "мога".
Иначе успяваме да нагласим "чичковите червенотиквеничковчета" на срички, много е смешен. Много се впечатлява от скоропоговорки. Като искам да му привлека вниманието някой път, му казвам онази за шишетата на шосето - направо се разтапя  Laughing

Бубе, все едно нашата история преразказваш... В началото ще й е малко объркано, особено заради съботно-неделните почивки, но ще свикне.   Hug  Разпитвай я как е минал денят й, а сутрин задължително й споменавай някое приятно занимание, което я очаква - слагането на масата, игрите, часът по музика, нещо, което я очаква този ден. При нас имаше много добър ефект.  Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 2 437
Еййй...добро утро! Много добре ми дойде да прочета за думичките на дечковците  Joy Трябва по-често да ги пишем  Grinning

А ние снощи как сме се смяли с Любака...преди баня чувам викове от детската и когато отивам, виждам Любака, който се запънал с крачета и бута Павката обратно на леглото. А Павката ръмжи и иска пак да се превърти,но не осъзнава, че ще падне. Любачето, милото полага неистови усилия да го превърти, ама то бебето е гюле и не става  Joy И се борят двамата щях да ги изям!
Но много се впечатлих как Любака е предвидил, че бебето така ще се врътне, че ще падне. И докато си е играл го е видял и е отишъл Simple Smile На мама душичката  Heart Eyes
Изобщо, много съм горда от него как гледа бебето, когато не съм в стаята- дава му биба, водичка, играчки...навън го пази от нахални бабички, като им ръмжи и избутва да не му говорят и пипат  Joy
В това отношение ми спестява неудобни забележки  Crazy

А нали ви писах, че го подстригвах и не успях да му мина вратлето..е снощи успях, но без да искам съм слоила машинката на по-ниска степен и го оръпах отзад  Crazy Добре, че косата е много къса и до два дена няма да се вижда  Laughing

# 89
  • Мнения: 465
Бубе, все едно нашата история преразказваш... В началото ще й е малко объркано, особено заради съботно-неделните почивки, но ще свикне.   Hug  Разпитвай я как е минал денят й, а сутрин задължително й споменавай някое приятно занимание, което я очаква - слагането на масата, игрите, часът по музика, нещо, което я очаква този ден. При нас имаше много добър ефект.  Hug

Ренка днес така и направих, от сутринта и разказвах все позитиви от градината, игрите с децата, многото книжки които имат (а тя много обича) и така заминахме без рев Heart Eyes.

Ех, Любчо е страхотен батко, браво!

Много са сладки тези приказливци, ние телевизор и други подобни "сложни" думички ще кажем сигурно догодина чак  Laughing, но си умирам от смях като каже на батко си "боже, боже (удря се по челото) и казва "учиш ии"?

Общи условия

Активация на акаунт