Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 351
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 391
Много говорите, много.

Асе, браво че си се заела със задачката и честито пишле!. Ние ще пътуваме на 8ми, та може и да сме в Софийско до следобед. Ако ще правим нещо в неделя, най добре по късничко зада мога да стигна навреме.
Иначе не знам как ще сте работещите през седмицата.Може би някаква вечеря или нещо такова.

На мене лохиите ми по харесаха от мензис. Много приятно миришеха, като бебо някакси. То и моите свършиха за 5 дена та не ме тормозиха много много.

Моренцето е прекрасно, но става студено вечерта. Корема расте, дребният ритка и живота си върви. Какво лапане му давам и почти никакво раздвижване...ще си стана мецана за нула време. Гледам си ръчичките са се поугоили малко за ниаколко дни вече. Добре че нямам кантар, че...

Айде, продължавайте в същият дух и да се видим скоро.

# 286
  • София
  • Мнения: 7 673
Ооооо, Шейле  Hug

# 287
  • Мнения: 1 226
Иринка разбрах. Hug
Шейла здравей.  Hug
Я ми кажете къде е това Джъмбо, че утре ще идвам в Сфл Щях да ходя на експото, но щом няма смисъл ще скокна до Джъмбо. Зная че е някъде в Борово.мога да стигна до Била под клиниката на Мазнейкова.То къде е  newsm78

# 288
  • София
  • Мнения: 7 673
Котьо, то е супер близо!
На същия булевард, от другата страна. Все едно се връщаш към Витошка НДК от Мазнейкова, след Билла веднага. Наистина е супер близо!
Ти за колко време си в Сф?  Hug

# 289
  • Мнения: 1 226
няколко часа, може би.Иван има малко работа до Радомир и ще ме остави. Ти близо ли си до Джъмбо? За Асето и Дидка зная чуе са там някъде. Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 7 673
Близо съм много, ама ако съм си вкъщи.
Ама съм на работаааа Cry, а оттам ми е далечко  Sad

# 291
  • Мнения: 3 926
Стел, аз утре ще ходя до изложението, че имало още събеседвания по нашите теми Crazy АМа към 12-13 часа ще съм си в кваратал. Казвай кога ще идваш, че да направим едно турче Hug Според моята дружка има интересни неща... Де да знам. Като ида и аз ще кажа. Може Пеещата сладурка да е очаквала повече и затова да е разочарована Rolling Eyes

Шейли, значи към 18 часа на 8-ми звучи добре, а?



# 292
  • Мнения: 79
Уанде, браво за бебчо радвам се много, че всичко ви е наред Hug

stelllla, обяснението на Иринка беше много добро  като се сравни с понятието, което въведох аз преди няколко теми... ре шпиц Laughing Joy

По темата за мъжа и масажа и аз да си кажа Sunglasses
Веч и аз си зех чуждоземец, ма йош не съм го дресирала така.
Ако има упътване някакво или идеи си натрупала дай насам, че и на нас ни се иска Hug
Та да ви кажа като седна само до моя мъж и той с една голяма топла лапа започва да ме гали по гърба, а аз се разтапям от кеф.
Но а съм почнала да мъркам кат коте и да си показвам колко ми е кеф, масажа ненадейно приключва.
Може да ме пази да не ми стане навик Joy

# 293
  • Мнения: 1 226
Асе дай тел на лични, че не зная кога ще дойда точно.Май сутринта.Ама не съм сигурна.Ох дано не вали. И ейййййййй честит ти малък мъж.Все забравям.Оглупях с тази бременност. Hug
Иринка слънце нИ сЪ Идосвай.Няма да ми тормозиш зетя, ей.Нема `а плачИш. Heart Eyes
 

# 294
  • София
  • Мнения: 7 673
Ааа, Мариам, ич да не е, викаш - поне знам как е думата Joy Joy Joy

# 295
  • Мнения: 79
Майтапосвам се Иринка  Hug повечко с мене и мъничко с тебе, ама щот знам, че носиш на майтап Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 7 673
И аз така.
Кво ще кажеш за моето обяснение с твоето наименование Joy Joy Joy
В тълковен речник направо да ги турнем hahaha

# 297
  • Мнения: 1 666
Имам едно питане- понеже искаме да запишем бебо след като се роди с различна фамилия от нашата- знае ли някой дали предварително ще трябва да извадя някакви документи или каквито имена кажеш с такива ще го запишат.Първа рожба ми е и не знам каква е процедурата  Thinking
Благодаря ви предварително   bouquet Целувки и прияна вечер на всички  Hug

Даяна, незнам какво имаш предвид под "различна фамилия", но по закон нямаш голям избор. Фамилията на детето може да е или фамилията на бащата, или бащиното име на бащата. Други варианти няма.
Закон за гражданската регистрация: Чл. 14. (1) (Изм. - ДВ, бр. 96 от 2004 г.) Фамилното име на всяко лице е фамилното или бащиното име на бащата с наставка -ов или -ев и окончание съобразно пола на детето, освен ако семейните, етническите или религиозните традиции на родителите налагат друго.
(2) (Изм. - ДВ, бр. 96 от 2004 г.) Фамилното име при сключване на граждански брак се формира съгласно правилата на Семейния кодекс.
(3) Децата от едни и същи родители се вписват с еднакво фамилно име.


За сега толкова, после ще пиша повече, че манджата ми ще иде...


# 298

Общи условия

Активация на акаунт