Чакахме ви рачета, а вече имаме близначета(тема 58)

  • 14 192
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
Да са живи и здрави бебките на Шмилянка,а за нея бързо въстановяване и много радостни моменти с тях!
ДеЩо Честит ойден ден с пожелание за прекрасни емоции с бебка тази година.
В сайта на Алена нищо не видях за тези дати, но след като ги знаем вече, ще се опитаме да се съобразим Rolling Eyes

Мами и мен ме обзе треската макър, че още имам до термина в сряда съм на консултации и ще пиша, очквам да ми назначат ориентировачна дата за секцио.....  

# 16
  • Варна
  • Мнения: 441
Тити, тя не го обясни като нещо толкова страшно. Нещо си свързано с прераждането и т.н. Аз не бих се впрегнала.
Шмилянка и Сеевги са с един термин  Thinking.
Не ми харесва да съм първа в списъка със планово секцио  ooooh!, някой няма ли да си хареса по- ранна дата?
Добро Утро и от мен.
Честит рожден ден на ДеЩО  bouquet
Аз току що се връщам от консултация. Уж всичко е наред, ама не баш-имамболки в дясно, отстрани и отзад-май ще са бъбреци, пари ми при уриниране.Пуснаха ми изследвания та ще видим резултатите и после при специалист.Дали да не пия едно Но Шпа newsm78 то не боли чак толкова, ама ..... ей тъй профилактично  Thinking
Какво ли става със Сеевги  Thinking
NBM събудих мъжо си  Laughing и той само рече - Малееееееееееее, почна се . Утре отиваме за леглото!!! и се обърна и продължи да си наня.
Аз си пийвам често ношпа.
Да поспи момчето, че после няма да му е лесно  Joy.

# 17
  • Мнения: 4 371
Оф, аз все още не виждам тези цоцащите розови биберони човеченца...само аз лио не ги виждам? Sad или си има някакъв проблем

Иии...кои ще ходят утре на отворени врати в Тина Киркова? Simple Smile
Белинда, ти, аз, Аелия. Друг не се сещам в момента, прощавайте Blush
А на Шмилянка кога й беше термина? И на мен ми е любопитно за имената, някой да я пита, за да ги добавя горе Simple Smile

# 18
  • Мнения: 185
Честито на Шмилянка, да са им живи и здрави сладуранките и само да ги радват и бързо възстановяване на мама  newsm51
 newsm59 ДеЩо, честит рожден ден, всичко най-хубаво и сладко бебче през юли   newsm59
Аз най-после също съм болничен, но мъжлето ми си беше тук за уикенда, също и техните и беше едно чистене, подреждане, изхвърляне на разни боклуци, много работа, но поне сега сме подготвени. В петък следобед купихме легло, поръчахме си количка, взехме и комплект за изписване, аз много се чудех, но не съжалявам, за 45 лв., български, много хубаво трико и има много неща, 12 части май беше.
Иначе и аз нещо последните 2 вечери не мога да спя, хем съм много уморена, хем се въртя по 2 часа и не мога да заспя, а сутрин рано-рано се събуждам, ужас направо. Но поне сега като не съм на работа, мога и през деня да си поспя ако ми се приспи  Simple Smile.
Инка, ти откъде купи козметика за бебо, че аз се чудя къде да отида, да не е много скъпо? А тези магазинчета, за които говорихте някъде на Колхозния ли са, защото и аз искам да отида да ги видя?
Май много писах, хайде лек ден на всички  Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 441
А на Шмилянка кога й беше термина? И на мен ми е любопитно за имената, някой да я пита, за да ги добавя горе Simple Smile
8 юли, един ден след мен.
Не ми се иска да я притеснявам сега. Може да си почива. Довечера ще питаме за имената.

Купа, точно зад колхозния са. В блока на кръстовището. Струва ми се, че поне тази, която взех аз на хип е на добра цена. Има почти всички видове козметика, памперси, прах Сано максима. Име и дрешки на хубави цени. Аз си харесах обиколник със завивка, от много мекичко трико, на Вис виталис,за много прилична цена- 65 лв., със зелени жаби, но имаха само 140/70.

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 11:23 от inka 26

# 20
  • Мнения: 4 371
А, почива си. Свърши се с почивката Laughing
Най-вероятно вече е в стая, ако до сега е била в реанимация Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 334
ДеЩо, честит рожден ден и от мен! Много радостни мигове с любимите хора, да те радват всички вкъщи, а през юли и бебчето! Simple Smile
За лекцията утре и аз ще съм на линия. Изобщо смятам да посещавам всички лекции в Мис Каприз подред чак до идването на бебето!
Нип, благодаря ти много за снимките! И твоите пердета много ми харесват, много дискретни и приятни, успокояващо действат. Май и аз ще се спра на геометрични фигури в десена, а не на цветя  Thinking
inka 26, не се притеснявай, че сега си първа в списъка - дотогава колко вода има да изтече и колко ли още бебешори ще се народят... Нищо не се знае, не се настройвай излишно  Hug Имаш още доста време!

А на Шмилянка кога й беше термина? И на мен ми е любопитно за имената, някой да я пита, за да ги добавя горе Simple Smile
8ми юли  Peace

Да ви се похваля, звъннах сутринта на докито, да ми каже резултатите от изследванията! Всичко е в норма отново, кръв, урина - чудесни, хемоглобинът е пак 117 (каза, че за бременна жена всичко над 100 е добре!)  newsm44 Изследването за антителата заради отрицателния ми резус фактор също е отрицателно, абе всичко си е наред, ура!

# 22
  • София
  • Мнения: 320
какво ще кажете за :"Чакахме ви рачета , а вече имаме близначета!"

# 23
  • София
  • Мнения: 2 884
simpatiuh4e Да, можеш да пиеш но-шпа Peace той е и за бъбреци. Всъщност, даже е по-добре да пиеш, да не получиш криза. Но за всеки случай звънни на Гинеколога си Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 441
Купа, редактирах си предния пост. Виж там.
Дуц, ако е в АГ- 24 часа в реанимация.
Джул, браво за чудесните резултати.
Аз днес ще си поръчвам розови чаршафи. Немога да си намеря готови каквито съм си намислила. Пък нали след 12 дни с мъжлето ще се настаним в нашето гнезденце  Laughing.

# 25
  • Мнения: 2 741
ketito мерси   bouquet
Вече пих, иначе идвам от гинеколога- каза  да чакаме да видим изследванията и още предната консултация си ми каза да пия Но Шпа.Само да не получа криза , че не ми се лежи по болници.
Инка сигурно се чустваш като младоженка  Whistling

# 26
  • София
  • Мнения: 3 411
И аз гледах оная вечер Алена като говори за датите и др. подобни глупости. Даже двамата с мъжа ми гледахме предаването и много се забавлявахме. Оказа се че и двамата сме родени на "ужасни" дати на кармична разплата (аз на 4, той на 16). Също ми беше много интерсно как душата си избирала родителите и се вселява в ембриона когато той започне да се движи, но не по-рано. Това малко ме озадачи  newsm78 По-нататък продължи да обяснява как една душа се разделяла на две, когато става дума за близнаци, защото душата не искала да съжителства с друга душа. Изобщо беше много забавно предаване. Искам да кажа да не се втелявате за датите. Всеки човек минава през някакви изпитания и трудности в живота си, независимо на коя дата е роден.
Аз писах назад, че съм записана на всички лекции на "9 месеца" през юни. Хубаво е някак си да се разпознаем все пак. Бих дошла и в Тина Киркова след това, но утре трябва да ида да си взема болничния и май няма да мога.
И ние правим ремонти в къщи. Аз уж помагам и много се изморявам Sad Новината за Шмилянка обаче ме пришпори  Mr. Green Само като си помисля за нейните мишленца и почвам да рева  Heart Eyes Да са и живи и здрави!!!
Кой имаше проблеми с бъбреците? Ако случайно изкарваш песъчинка, болката може да е от това. Тогава е добра идея да си пийваш Но Шпа. Това ще улесни преминаването и изхвърлянето на песъчинката.
Сега отивам да ям и веднага се връщам да чета  Joy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 441
ketito мерси   bouquet
Вече пих, иначе идвам от гинеколога- каза  да чакаме да видим изследванията и още предната консултация си ми каза да пия Но Шпа.Само да не получа криза , че не ми се лежи по болници.
Инка сигурно се чустваш като младоженка  Whistling

Да, като младоженка  Joy, чакам го да дойде да ме приведе в приличен вид за болницата, че не си стигам ноктите на краката   Mr. Green. Иначе ми е забранил да използвам розовото. Аз му спретвам все повече изненади в този цвят  Mr. Green.

# 28
  • Мнения: 4 371
Тони, тези дати според Алена не са ли за всеки месец различни? Не разбрах, за това питам Peace

Мама Иви ми е писала лично, но го видях след като бях редактирала първия пост с предложението от Ками. Та нейната идея беше "Юли никак не е далече, имаме си две госпожички вече". Жалко, че няма да е актуално за другата тема. Но всъщност не се знае, ние не си поплюваме в писането Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 3 411
Тони, тези дати според Алена не са ли за всеки месец различни? Не разбрах, за това питам Peace

Май са си постоянни датите за всеки месец. Може и да не съм чула добре, не бях много съсредоточена.
Някой от вас сети ли се да си направи хороскоп за съвместимост с мъжа си преди да се жените и да правите деца?  Joy

Общи условия

Активация на акаунт