Въпрос?

  • 1 065
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
Благодаря ви за отговорите,но не ми е ясно от къде да взема бележка за месеците в който съм била болничен-от декември до май месец    -от Ной ли или от работодателя.Работодателя ми е дал документ в който пише дохода ми докато съм работила,а месеците в който са почнали да ми изплащат болничните не е писал нищо.Колкото до срока за взимане на еднократната помощ ако не се лъжа е 3 години.
Април месец и аз подавах за детски надбавки.Бележката за доходите от работодателя ми е до месеца,в който излазох в болничен,като отдолу счетоводителката беше написала че от ... месец съм в болничен и от ......дата съм в майчинство.От социалната служба ми казаха,че това е достатъчно и те ще си направят справка в НОИ за доходите,които съм получавала по време на болничните.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 588
Щом си по майчинство, социалните сами си правят справка, като преди това сигурно ще ти дадат да попълниш документ, че си съгласна да го направят или нещо от сорта. Поне в нашата община е така, а и ходейки до НОИ преди време, някаква жена ми изръмжа същото : "Те, социалните сами си правят проверка".

п.п. Зачудих се защо ти искат доходите за еднократна помощ... Тя нали се изплаща на всички майки без нзачение от доходите им... На мен нищо не ми искаха.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 10:22 от passion

# 17
  • Мнения: 3 092
А счетоводител нямаш ли , защо ги пишеш ти  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт