Хайде покажете си спалните! 2

  • 55 159
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 641
А какво ще кажете за мебелите от ратан. Визирам спалните на мебелна къща Ралица и Арт Home>

# 16
  • Мнения: 301
Цитат
А какво ще кажете за мебелите от ратан. Визирам спалните на мебелна къща Ралица и Арт Home>
Eкзотични са ,но дали са стабилни и устойчиви?
Предстои ми обзавеждане на спалнята и ще подслушвам Simple Smile

# 17
  • York
  • Мнения: 826
Привет!

След като вече сме в чакане на монтажа на кухнята, започвам да се оглеждам за обзавеждане на спалнята... Grinning Така че ще се меся в темичката. Mr. Green Това което окончателно сме решили е да има по две чекмеджета под леглото, а вратите на гардероба да не са хармоника или плъзгащи. Кой знае колко неща ще излязат още. Whistling

По-удобно е леглото да се вдига. Ще използваш цялото пространство под матрака.

# 18
  • Мнения: 1 668
Да и аз съм на същото мнение,ние сме с вдигащ се механизъм,отдолу е разделено само с преграда на 2 части и се ползва цялото пространство на леглото.Но...ако е по-тежък матрака и механизмите не са мн стегнати,се разтягат лесно и после не държи леглото вдигнато само,а се налага да го държиш с една ръка и с другата да действаш!  Mr. Green Мисълта ми е избирайте стегнати и малко по-скъпи механизми,да не се налага да ги сменяте и тях на 2рия месец!Аама то ако са решили да ви лъжат..няма спасение!  Peace

# 19
  • York
  • Мнения: 826
Съгласна съм с yaya. Само да допълня, че тежестта зависи и от подматрачната рамка.

# 20
  • Мнения: 4 202
Каква трябва да е подматрачната рамка, когато се слагат повдигащи механизми?

# 21
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Каква трябва да е подматрачната рамка, когато се слагат повдигащи механизми?
Аз съм поръчала легло с повдигащ се механизъм и подматрачна рамка, за да ми диша матрака  Mr. Green Има такава опция ми беше мисълта, понеже моето изискване беше да се повдига целия матрак откъм краката, ако ме разбрахте  Thinking

# 22
  • Мнения: 4 202
Каква трябва да е подматрачната рамка, когато се слагат повдигащи механизми?
Аз съм поръчала легло с повдигащ се механизъм и подматрачна рамка, за да ми диша матрака  Mr. Green Има такава опция ми беше мисълта, понеже моето изискване беше да се повдига целия матрак откъм краката, ако ме разбрахте  Thinking

Да, ясно  и моята идея е такава, всъщност от къде другаде може да се повдига, аз само от към краката съм виждала  Crazy

# 23
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Има вариант да се повдига от двете страни леглото по цялата дължина, обаче тогава по средата на леглото има чупка, т.е. все едно са две съединени легла. Такова не искам  Naughty

# 24
  • Мнения: 2 641
Има вариант да се повдига от двете страни леглото по цялата дължина, обаче тогава по средата на леглото има чупка, т.е. все едно са две съединени легла. Такова не искам  Naughty

Камамбер, кажи какво легло поръча? Снимка имаш ли? Simple SmileО

# 25
  • Варна
  • Мнения: 306
Здравейте!
Някой правил ли се скоро гардероб с чупещи се врати? Какво ви е мнението за тях и как излизат като цена (за размер 210 на 220).Ако имате и снимки още по-добре Simple Smile

# 26
  • Мнения: 750
Аз няма си показвам спалнята,защото още не е готова!
Но,ще нахвърля едни идейки!
клик
клик
клик
клик
клик
клик
клик
клик
клик
клик

Познавам една особа тук във форума на която ще и харесат идеите! Whistling





# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ето я и нашата спалня: http://mar4ela5.multiply.com/photos/album/5/Apartament#1
http://mar4ela5.multiply.com/photos/album/5/Apartament#9
Има още малко за довършване - на стената зад таблата  на леглото ще има тапет, чието поставяне само сме започнали... защото по средата ще има флорални мотиви и не се престрашаваме да го замепим сами... но ано скоро не намерим професионалист май ще се пробваме:))) завесите още не сме ги купили... полилей...и някой други дребни неща...

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте,чудесна тема  bouquet
А има ли някой спалня в червено?
Моята сега е синя,но ужасно ме дразни...Още в началото не я харесвах,но не се осмелих да я направя така както си я представях.
Може ли да ми дадете идеи или снимки за цвета на стените,ако покривката на леглото и завесите са тъмно червени.А тънките пердета и разни там възглавнички в какъв цвят да са?Имам някакви идеи в главата,но не съм сигурна и ме е страх да не сгреша отново ooooh!
Ще съм много благодарна,ако някой се отзове на молбата ми!
Червено+черно+бяло - нашата е такава... червеното е малко странно червено - към розово Rolling Eyes, но се оказа чудесна комбинация! Hug а за стените мислила ли си за тапет - има много интересни, или латекс(може и бял) в съчетание с тапет или шаблон някакав на едната стена например. Ще се опитам да намеря линк... Ето за шаблоните:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219354.20

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 16:26 от mar4ela5

# 29
Здравейте!
Записвам се да попреглеждам.
Намерих една червена спалня:

http://www.istockphoto.com/file_closeup/image_color/specific_col … amp;refnum=532444

Като комбинация се съгласявам с mar4ela5, че е най добре червеното да е с бяло и черно. Червеното е доста интензивен цвят и не търпи май други съчетания.
Капризно е, но пък доста ефектно!

Общи условия

Активация на акаунт