Сваляте ли си тъмните очила когато говорите с хора?

  • 7 156
  • 159
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 710
Свалям ги, да. Струва ми се неуважително обратното. В помещение също ги свалям, странно ми е да  видя някоя да пазарува в супера, например, със слънчеви очила. Винаги си помислям, че нещо лошо й се е случило и вместо да се възхитя на красота и стил ми става мъчно.

# 61
  • Мнения: 118
Не ги свалям.Не са много хората ,които могат да издържат ,на живо, на този поглед.
Брях! Shocked
Видя ли ?Опули се ,а е само снимка.

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, свалям ги и очаквам същото от събеседника си.

# 63
  • Мнения: 3 423
Свалям си очилата единствено когато
държа другият да наблегне на очите ми,
а да не ми задава неприлични въпроси.

ПП. Имам прекрасни очи и много тайни.

# 64
  • Мнения: 118

Ставаме двама.

# 65
  • Мнения: 2 386
Не, сега станахме две.
Ти си аут, виждали сме те.  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 8 999
Аз тъмни очила не нося. Но оня ден щях да отскубна очилата на една госпожица, която, бидейки служебно лице и разговаряйки с мен, благоволи да ми покаже само част от тънките си устни. Всичко друго беше едно огромно очило.
Запомнете: когато разговаряте служебно с непознати, НИКОГА не носете тъмни цайси. Рискувате да получите /макар и наум/ неприятни квалификации от нормалните интелигентни хора. Ако обаче разговаряте с простак, нищо не ви пречи да задържите черните стъкла на носа си. Той също ще е с такива и няма да забележи вашите /освен ако не са по-маркови/.

# 67
  • Мнения: 139
Зависи от много неща. Но най-вече от времето Simple Smile

Не изисквам и не очаквам събеседника ми да си свали слънчевите очила. Така и не очаквам той да  иска същото от мен.

# 68
  • Мнения: 411
Зависи.Ако човека с когото разговарям ми е на сърце,ги свалям.Ако не,се правя на важна и хич не ги свалям...хайде де.... newsm08

# 69
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
винаги ги свалям.Ако не ги свалиш е признак на лошо възпитание и липса на уважение към събеседника ти. Друг е въпроса дали той ще си свали неговите. Peace

# 70
  • Мнения: 3 423
Не си сваляйте цаките, пък после отричайте, че
"Гледаме се в очите и се лъжем" се отнася за вас.
Аз поне си признах защо не ги свалям, честна съм.

# 71
  • Мнения: 2 792
 Не, не ме дразнят хората, които не си махат слънчевите очила като говорят с мен.Май това се питаше?

# 72
  • Мнения: 186
зависи от човека,от ситуацията,от темата и т.н.

# 73
  • Мнения: 3 611
Не нося тьмни оЧила. Не ми е комфортно и това е.
Не обиЧам да говоря с някой, който е с такива. Кофти е да не виждам оЧите му.
Та оЩе в наЧалото на раzговора тактиЧно го подканям да си ги свали.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 3 034
свалям ги. от другата страна очаквам същото.

Общи условия

Активация на акаунт