® Португалия - тема № 7

  • 13 926
  • 271
  •   1
Отговори
# 75
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
Внимание! Тоя момък го заплюхме за зет!newsm53 Мнооого сладък Дани!
Да ви се оплача-така ми е тъпо днес.... - то хората на разходка излезли, да хапнат , да се видят/пък и скарат по семейному/..., а наш тати работи и ние малко се разходихме ,ама бързо се прибрахме, че и много горещо,бе!

# 76
  • Мнения: 878
Деси уреди се моят син с две булки smile3533
Да ви кажа колко се радвам,4е открих,4е са построили нова площадка само на 5км от тук,в един парк,супер е и е със специални меки пло4ки,ако падне да не се нарани,жалко 4е нямах батерии във фотоапарата,ина4е щх да го снимам,ве4е няма да се 4удим какво да правим уикендите и басеин са отворили наблизо,тази седмица мисля да направя един плаж.Фризьора мина 4удесно,Дани се държа перфектно,не мръдна от стола,стоя през цялото време с отворена уста,добре му стана при4еската,след малко ще ка4а снимки и ще пусна.
 
 
 
 

# 77
  • Мнения: 878
Пак съм аз Joy
Ето малко снимки
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236026&photo=53

Тази нощ Дани се скъса да повръща,а на сутринта нищо му нямаше,пратих го на ясла,дано да е добре,какво беше това 4удо незнам,май му беше спряло храносмилането Rolling Eyes

# 78
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
Zoui - много готини снимките.Пу-пу ! newsm10

# 79
  • Мнения: 878
Деси мерси Hug
Обадиха ми се от яслата да ходя да вземам Дани,4е пак повръщал,сега си е вкъщи,за щастие досега не е връщал в настроение е,играе си, дано му се размине Praynig
Абе къде се губят вси4ки newsm78

# 80
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
Zoui това да не е грип? Чух едни майки да говорят нещо в градинката,където ходя newsm78Ама моите са мнооого ревливи и не успявам да се завъртя на едно място повече от 10минути,та не разбрах точно Rolling Eyes

# 81
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
Ейй, да ви се оплача- нападнали са ми едни паячета кухнята EmbarassedМилиони, милиарди  миниатюрни паячета! Като се завъртя там ме полазват и после се чеша като крастава, че и по децата ходят EmbarassedМъжът ми вика,че съм нервозна - нищо не усещал #2gunfire #2gunfireКак ще усети като е дебелокож!Ох, взела съм едно Biokil , да видим дали ще подейства Praynig

# 82
  • Мнения: 1 101
И аз да се опла4а #Cussing out Mr. Green Sick
ходихме пак да купим сирене от жумбо...и взехме за 30? и моми4ето на касата ме попита дали имам картао жумбо...аз казах 4е нямам...и тя ами до днес е срока (който си направи му дават 12?)и веднага 6те ви намалим от сумата...и ние си викаме...еми добре...какво е нужно и тя ..ами НИФ,Билет де едентидаде(ние сме с резиденции) и банкова карта....ами аз имах вси4ко в мен и отиваме на централна каса ...сядам и... #2gunfire оная малоумни4ка...аа ми трябва компровативо де морада(или ток ,вода,телефон)и аз поневе нямам ни6то на мое име..я питам и тя ...ами екстракт от банковата сметка може...
и се връ6тахме до в къ6ти #Cussing out на 10км...и понеже не полу4авам извле4ение от сметката  по по6тата си влезнах през интернет като си мисля 4е 6те може да се импримира не6то което да свър6и работа.....ДА ама Не....ама все пак импримирах..но само с номера на сметката..без име и адрес(нали на картата има името и ном. на сметката която е и на листа с извле4ението...и понеже бързахме за Слави...газ и пак там.....аааа и за всеки слу4ай взех сметката за тел. която е на Жоро на името и има и адреса.....
И сядам пак пред малоумната португалка(ни6то ли4но към нацията  Naughty) и по4вам да вадя листовете....и тя аааа не става....няма6 документ който да потвърди адрес...
Викам добре де ето на мъжа ми телефонна сметка....и тя ааа добре ама той има ли паспорт....офффф еми има ама не е в него(ходим с резиденции)..ааа не можело трябвало паспорт с визите #2gunfire #2gunfire по4вам да обяснявам 4е за да имаме резиденции зна4и визите са изтекли отдавна #Cussing out абе като на малоумна и обяснявах..еми не става ..вика тя...трябва паспорт.....и аз се ядосах и...викам умряла съм ви за картата 6те мина и без нея Naughty
а между другото 4антите с сиренето останаха при оная на касата за6тото 4ака6е да направим картата за да намали от цената 12?...абе ужас...и тя бе6е разо4арована от  колежките си 4е ни разкарваха....да бяха казали веднага 4е трябва паспорт ..6тяхме да го вземем...
После се сетих 4е паспортите ни са нови и нямаме нито една виза в нея Joy
Тогава сигурно пак няма6е да стане #2gunfire
направо о6те ми трепери вси4ко...сипах си ракийка за успокоение Joy
Теди утре иска да иде с паспорта и с вси4ки документи да видим какво 6те искат 6те....ама на мен не ми се иска...то далаверата бе6е за днес ...аз и без това не пазарувам там...само на малоумни промоции като тази 60% намаление
Изплаках си болката #Cussing out

Зоуи дано да не е не4то сериозно...може да е от храна...И жоро оня ден така се разтрои ве4ерта без при4ина ...пи хап4е за запи4ане...и на другия ден бе6е в ред..

Mamagemelar напръскай с не6то за  гадинки...дано да се махнат  Peace
Меди не6то се загуби newsm78

# 83
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
 lozeva - разбирам те напълно! Сипи си още една, че то не е лесно да свикне човек с тяхната глупост Laughing/ Peace пак да не се обиждат, ама.../Аз почти всеки ден имам подобни ситуации- не ги разбирам що за тъпири са- спокойствието им няма граници, а колкото по-подробно им обясняваш нещо , толкова по-не те разбират newsm78 Днес в аптеката му викам на онзи- нурофен сироп за децата искам.А той- нещо-си-фен?? Не , казвам, Нурофен сироп детски!Той пак... Така 3 пътиНакрая ми вади хапчета, аз му викам -сироп...В крайна сметка минава го на машинката и ме пита - рецепта нямаш ли? Какъв тапир!!!Ако имах рецепта до сега ли щяхме да си говорим и да не се разберем?!? #2gunfireВ такива случаи си викам- португалска му работа Laughing

# 84
  • Мнения: 1 101
 Joy да докажа 4е имат и хубави работи едно поздрав4е от мен http://www.youtube.com/watch?v=nzv9R5kFnLk&feature=related Peace

# 85
  • Португалия
  • Мнения: 4 551

# 86
  • Мнения: 878
Светле благодаря за поздрава,ама аз не си падам по португалска музика,много малко песни ми харесват,Руи Велозо не може да ме впе4атли,харесвам много тази
http://youtube.com/watch?v=MSIGWEcR5Dc
И някой от песните на фингър типс и май няма друго.А за картата наистина голямо разкарване е било,тегли им една майна Laughing,ние то4но затова нямаме карта Жумбо,щото нали се сещш,4е никога нямаме този документ в нас,а и нямаме наблизо Жумбо.Ама вие верно се скъсвате да ядете сирене,аз нали си купих една кутиика,още си я ям Mr. Green
Деси аз мисля,4е няма НУрофен тука в Португалия,тука се казва Бруфен,пак е сироп4е за деца,аз само него ползвам Peace,а грип при нас не е,понеже няма температура,нито други симтоми,само повръщане,за щастие не е връщал от в4ера наобяд и пак го пратих на ясла да видим,купих му оризова каша и изри4но ги предупредих да не му дават нищо друго.
Меди вярно из4езна,те нали сега са solteiros с мъжлето без Ини и сигурно са се отдали един на друг Laughing,може и на по4ивка да са отишли.

# 87
  • Португалия
  • Мнения: 4 551
zoui ние накрая стигнахме до съгласие с аптекаря LaughingТочно Нурофен сироп купих.Ако те интересува- на него пише  Nurofen Suspensão oral «« Suspensão Pediátrica;  Febre *Dores ligeiras a moderadas«« . Произведен е от Reckitt Benckiser Healthcare,Lda...Lisboa.Аз малко съм майка хипохондрик и обичам да съм подготвена, та досега не ми е било нужно, но четох за вредата от парацетамола/ а в масово изписвания Ben-u-Ron има точно парацетамол/ и затова си го купих нурофена Laughing

# 88
  • Мнения: 194
Здравейте момичета!
Деси,добре дошла при нас,имаш прекрасни момиченца,радвам се ,че има поне една толкова редовна посетителка   bouquet
Зои,Дани много е пораснал,много му отива новата прическа,а с очилата е чаровник абсолютен.
Светле,много е трудно да си извадиш карта на Жумбо и майка ми така я разкарваха аз се заинатих и ходих 100 пъти,но нямаше 5 визи в паспорта,защото е нов имаше само 3, и въпреки резиденцията не стана,много са глупави тези моичета,мисля,че това е основния проблем.
Тук съм чета понякога,но нямам време да пиша,но ме досрамя и ето ме...
За съжеление не сме се отдали един на друг,заедно сме само нощем,но по това време вече сме тотално безсили.Аз вчера върнах последното дежурство 12 часово и се надявам да поема малко въздух.От16.06 до днес бях всеки ден и по цял ден на работа,а пък за мой късмет имаше ужасно много работа.Мъжа ми също имат много хора ,защото повечето им колеги са в отпуск.
Тук на всяка крачка се препъваш в майстори-изолираха къщата  и вече боядисват,казаха,че на 10.07 си заминават,дано,че от 20.05 са тук и вече ми се гади от тях,цапат ужасно,зяпат ужасно,викат ужасно и въобще са ужасни,но работят добре,поне това хубаво.
До тук с оплакванията,а само остана да се оплача,че е много горещо,а климатиците са свалени заради изолацията и е ад.
Добрата новина е,че Ини е добре,много се радва,че е в Португалия,ходят на плаж на разходки,яде риби и млекца,поне има много видове,а не само Данонинио като тук,като й се обадя все бърза за някъде,почти не й се говори с мен.
Изглежда ми много пораснала,нали не е пред мен и така ми се вижда.
Сега този месец ще боядисваме отвътре,т.е. мъката продължава и нямам търпение да дойде 01.08 и да заминем и ние.
Снимките ще се забвят,но ще има....
Успешна седмица и много целувки.  bouquet

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Mamagemelar, здравей и от мен!

Да се оплача и аз - намерих 2 мравки в къщи Confused  Shocked .Как са стигнали до 9-тия етаж и не са умалели ooooh! Laughing

Какво точно е изневяра за вас?

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 21:13 от DSS (Данимира)

Общи условия

Активация на акаунт