® E-bay - тема 9

  • 36 354
  • 999
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 685
 PeaceАми аз му изчетох всичките условия Thinkingи само някъде беше споменато,че това може да стане "ако купувача има желание да се свърже с продавача и т.н."ама като не съм му писала Crazy

А необлагаемия минимум е 45евро или около 70 долара.

# 46
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
от Австралия за колко време пристигат пратките?
пише, че са изпратени на 15 май

# 47
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
   2008topway,това е моя продавач на сребро  Peace Писах му ,че пускам диспут и есто какво ми е отговорил,ако може някой на две на три да преведе,долу горе стана ми ясно че съжаляват,но....
Hello,

To be honest,I am not very professional on the material,But,we get items from a big silver factory,they have assured us they are made of silver,and we have test the snake chain and sure they are silver,i'm really sorry for the low quality,and we will refund to you if you are not satisfact with out items or service,are you agree?
Apologize for all inconvenience cause to you,hope you can forgive us.

Best wish for you.
Selina

# 48
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Как съм оплела нещата  Embarassed
Пуснах диспут,но там където се въвежда ID съм въвела номера на друго плащане през пей пал..... Някаква идея какво да правя  newsm78
Моля ви за помощ Praynig

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
илонитка, Selina е написала, че ще ти върне сумата, ако не си удоволетворена от качеството или обслужването и те пита дали си съгласна.


Уффф, много гадно така с това "сребро", и аз чакам от 2008topway... Май всички сребра от китайците всъщност не са никакви сребра.

Добре де, ако някой да е поръчвал истинско сребро от някой продавач, да го дава насам!  Grinning

# 50
  • Мнения: 706
дайте ,моля ви ,линк за тези виртуални карти Praynig

# 51
  • Мнения: 1 140
Аз имам и истинско сребро (проверено на 100%) от ибей, но не е от китайци и не е на тази цена. Излезе ми съвсем малко по-евтино, отколкото тук.
http://stores.ebay.com/Gilbert-and-Frech
http://stores.ebay.com/Annes-Market-Place

# 52
  • Мнения: 1 455
Благодаря за разясненията за 4-рицифрения код   bouquet Вече го имам и го въведох.  Hug

# 53
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Как съм оплела нещата  Embarassed
Пуснах диспут,но там където се въвежда ID съм въвела номера на друго плащане през пей пал..... Някаква идея какво да правя  newsm78
Моля ви за помощ Praynig

Някакви идеи?
Реално излиза,че съм пуснала плащане което няма нищо общо със сребро.Незнам какво да правя,ако затворя тоя диспут,мога ли да пусна нов за същата стока  ooooh!

Затворих този и отворих нов диспут ooooh!

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 11:36 от илонитка

# 54
  • Мнения: 346
Моето сребро го носих при златарка, тя го човърка с нещо , в смисъл направи дълбока резка, каза ми, че е сребро, поне до там, до където беше резката. Каза, че вероятно може в дълбочината да е мед, но отгоре сребърното покритие е доста дебело. Аз моя комплект го нося вече месец, не съм забелязала нещо очевадно, просто леко е потъмняло, като всяко сребро. От шарминглав ми е комплекта.
и моето от това шарминче,отиде за подарък,но нищо му няма,то беше тествано.Сега и аз чакам  от въпросния 2008нещо си,да видим

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 11:19 от tanchini2

# 55
  • Мнения: 285
Момичета,а от къде излиза по-евтина доставката от Англия или от Германия Rolling Eyes?

# 56
  • Мнения: 6 618
Момичета,а от къде излиза по-евтина доставката от Англия или от Германия Rolling Eyes?
Всеки продавач си я определя сам т.е. не е фиксирана.

# 57
  • Мнения: 5 255
Момичета,а от къде излиза по-евтина доставката от Англия или от Германия Rolling Eyes?
Различно е - в обявите пише - ако търсиш конкретно нещо - търси и в двете страни и ще стравниш  Wink

# 58
  • Мнения: 146
Здравейте Simple Smile
Малко не се вписвам в темата за среброто ама да си кажа и аз болката...  Laughing
Така вчера си получих първата пратка от САЩ от митницата. И какво се оказва... в митницата тя е пристигнала на 13.05, а от пощата ми пускат известие чак на 02.06... Съответно от митницата не пропуснаха да ми вземат такса за дните в които е престояла при тях, опитах се да удостоверя с бележката от пощата че съм била известена едва предния ден но уви.. въпросът не е в тия 2,40 които трябваше да платя, а принципен...  а аз дори междъвременно бях ходила до пощата да си диря следите на пратката.. но да оставя тази тема че ще стане безкраен пост...
Та на митницата се разминах само с 4лв такса + въпросните 2,40лв.. за цял месец чакания часовник... обаче..
часовника се оказа не съвсем това кеото съм поръчала, на снимките беше тъмно кафяв с тъмнокафеви тигели, а получавам ръждив с оранжеви тигели. Беше обявен с гаранция 11 години, а получавам такава за 2 години при това невалидна, защото е без касова бележка. Но за касовата бележка вината си е донякъде моя, защото не исках да обявяват реалната сума на пратката, но поне трабваше да ме предупредят, че в такъв случай ще има тези последствия... Писах на продавача за всичко това а той ми отговаря с нищо неказващи мейли... Последно разбрах че иска да му пратя часовника да го сравни с този който имат за да реши дали да ми го смени. Опитва се да ме убеждава че разликата се дължала на монитора или резолюцичта ми, което е просто смешно, защото аз със цветове които гледам на монитор си изкарвам хляба и часовниците така да се каже. Дори му дадох пример че в момента когато съм купувала часовника от него е имало същия модел в тези ръждиви цветове по-евтино предлаган от друг търговец, но съм предпочела неговия заради цвета и му пратих линкове за да види разликата, но уви... Моля споделете опит и ми дайте съвет как да постъпя в подобна ситуация...
Предварително ви благодаря!!!
  bouquet

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
илонитка, ти провери ли "среброто" от 2008topway по някакъв начин?

Общи условия

Активация на акаунт