Плажният сезон дойде и АВГУСТИНЧЕТО се стяга за море!

  • 11 206
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 053
Запис в новата темичка  Laughing
Адрианска,много е сладурско оформлението  smile3501
Кайли,браво и на теб за взетия изпит  Peace,не свършиха ли вече,та да си "цъкним" една срещичка  Laughing
Блу,дано да премине този период,че наистина е много гадно,знам какво е и ние с мъжа ми преди 3 години имахме такива моменти и е супер неприятно  Sad
Елфче,направо си за завиждане мила,ние ще сме привършили с паричките,а ти тепърва ще ги вземеш  hahaha
Вст,дано по-бързо да се оправят ожуленото носле и обелените коленца Hug Grinning,засега Даяна не е падала,но то нашето сигурно тепърва предстои  Joy Joy
Днес си платихме и резервацията за морето,та от 04.08. до 14.08. ще го раздаваме морски  Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ПУХ-МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО ЛЮБОВ,МНОГО ПАРИ И МНОГО ХУБАВИ МОМЕНТИ С НАЙ-БЛИЗКИТЕ ТИ ХОРА  bouquet  bouquet  bouquet

Спирам,че много се разприказвах,ставам да гладя и после може пак да пиша  Mr. Green

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
запис

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 745
ади,мерсаж мацка,за темата  Hug!
а,за заглавие се бях подготвила още миналата тема  Joy,защото ние от година сме си на вълна "да уморим мама"  Mr. Green,за каквато вие,чааааак сега се "хвалите"  Hug Laughing!
Лоши,лоши,АМА са си наши,АВГУСТовските апаши!
POUH,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 19:38 от dani777k

# 18
  • Мнения: 574
Пух, Честит Рожден Ден   bouquet Желая ти всичко най-хубаво   bouquet
Ади, много хубава темичка Hug
Болничките да оздравяват бързо Peace Hug
Засега хубава вечер на всички  Hug, ще пиша повече като се приберем у дома.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 757
а,за заглавие се бях подготвила още миналата тема  Joy,защото ние от година сме си на вълна "да уморим мама"  Mr. Green,за каквато вие,чааааак сега се "хвалите"  Hug Laughing!
Лоши,лоши,АМА са си наши,АВГУСТовските апаши!
Joy предлагам още едно - Августовските муцуни правят майките си на маймуни  Crazy Mr. Green

# 20
  • Мнения: 303
Здравейте и от нас...да се разпишем и ние! Пух, ЧРД с най-добри пожелания!   bouquet

Хм..Дани вече е добре, днес има невероятен апетит, чак ме е страх да се зарадвам. Няма такова ядене...бях потресена като го видях да тъпче в устата си банан, хляб, после кисело мляко и въобще каквото види. Гърления секрет показа - candida albicans, но в нормално количество.  Shocked Учудих се как така такова изродско нещо живее в устата, но ме успокоиха че е в нормата и ако е имало повишение, то е възстановено. Сефте чувам за такава бактерия да вирее нормално. мислех че всичко пред което има "кандида" е гъбично, вредно и трябва да се лекува.  newsm78

Ааа и да кажа за морето...емиии много ме е яд като видя да се хвърлят боклуци в пясъка, та чак да се заравят да не литнат. Днес седях на крайморско кръчме с една колежка през почивката и наблюдавах идиоти дето си оставиха и бутилките в пясъка. Гъз до гъз,..голи, облечени, с кучета и без кучета, ...въобще лудница. След тях - кочина. Вече мечтая за сомтно диво място където няма толкова плажуващи. Пък и е кофти да пиеш бира и около теб да се разхождя дядка по "висулка"...отврат. Айде за жените е друго ,но...днес се навъзмущавах.

# 21
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
ЧРД Пух!


Сърдечни пожелания за много здраве, много късмет и много щастливи мигове с твоите любими мъже!

Ние сме добре, на път сме да махнем и нощния памперс, но аз все още отлагам, защото има нощи когато се буди за пиш, но има и нощи, когато пуска по малко в памперса.
Иначе за пубертета с двата крака сме в него, опъва се като струнка, пищи, реве и да успокоя Елия, че и моето дете прави така. Един от пътите когато Шушел се беше проснала на асфалта и пищеше, една "мила" женица дойде при мен и ми каза, че с такова лигаво дете не ми било лесно  #Crazy Като започнат да ми дават акъл по улиците защо детето ми е с биберон, защо още кърмя, защо е леко облечена, просто подивявам  #Cussing out

Каримче, това е нормално, че детенце е прояло, организмът си знае работата, след отказа на храна, сега има нужда да си навакса и за това Дани папка. Иначе и аз ненавиждам мръсотията не само на плажа, а и по пясъчниците и детските площадки, ако не с фасове, то ще си играе с кучешки лайна или пък с всевъзможни обелки  Sick Tired

Радвам се, че болничките оздравяват, много е тъжно да боледуват децата, особено когато времето се затопли.

Стана ми мъчно и за Димана и Ивчо с този запек. Аз преживях този кошмар когато Шушел беше на месец и половина, не акаше със седмици и за това до към началото на петия месец давах Дуфалак, после изведнъж се оправи ей така от нищото.

Ние в неделя бяхме на басейн на гранд хотел Варна и открихме сезона с първите слънчеви бани в открития басейн. Имахме "щастието" а се засечем с Киро скалата и няколко фолк гърли около него, както и вече истинското щастие да видим националния отбол по волейбол. Ще кача и едно клипче на Шушата и ще го пусна да ви представя плувкинята ни.


# 22
  • Мнения: 718
Пухче,Честит Рожден ден!!!Много ,много щастие и любов ти желая!

Ади,страхотна темичка,мерси.


 
а,за заглавие се бях подготвила още миналата тема  Joy,защото ние от година сме си на вълна "да уморим мама"  Mr. Green,за каквато вие,чааааак сега се "хвалите"  Hug Laughing!
Лоши,лоши,АМА са си наши,АВГУСТовските апаши!
Joy предлагам още едно - Августовските муцуни правят майките си на маймуни  Crazy Mr. Green

Тези  заглавия  може и да си ги заковем до 3-тата годинка  hahaha Много ми харесват.

Блу- Hug

# 23
  • В ЛЮтеницата
  • Мнения: 328
Pouh, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet !!! Бъди здрава, щастлива и все така усмихната и спокойна мама!

Мойто пък дете, да чукам на дърво, ама много силно - нито веднъж не се е тръшнало и не е ударило никой - дори и мен. Затова пък е такъв инат - ако е решила, че няма да направи нещо (като например да се изпишка в гърнето) - за нищо не света не мога да я накарам  Twisted Evil

В духа на заглавието - и ние мислим да ходим на море от 19.06 до 28.06, че на 30.06 съм на работа  Sick. Направо не мога да си представя как ще изпусна контрола върху Лора  Blush

# 24
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Да си жива и здрава,Пух!! Пожелавам ти много любов,здраве и успехи!



 Ей,развеселих се,докато четох за сблъсъците ви с "общественото" мнение-т.е загрижени за децата ни непознати.

Карим,разбирам те за боклуците.Случва ми се да правя и забележки.Някой път ще отнеса боя.

 Браво на напредващите без памперс.  Ще се радвам,ако постигна и аз успех-най-вече,че на София винаги й е вир-вода потно Д-то-от топлото. Иначе не ми пречи-ако ще и до 1-ви клас да ги ползва.

 Блу, приеми зъбат поздрав Mr. Green и кураж от мен. Ще видиш,че всичко ще се оправи.Дано е по-скоро!

Адрианска-голямо мерси за новата тема и оформление   bouquet

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 23:19 от blanc

# 25
  • Мнения: 439
Adrianska, поздравления за оформлението, чудесно се справяш
Dany Elwing, тези заглавия са невероятни. Какъв нюх имате само...
Siren, не го насилвай детето, то само ще си покаже. Известно време ако не ходи там или ако му харесва на люлката и пищи, че не иска да си ходи...

Pouh, много щастливи мигове Hug

Блазя ви, че сте си с децата, Дани много, адски силно ми липсва. Вечерта, като го гледам по скайпа как  си играе и като си помисля, че може да си играе при нас...

 marulka_s , браво за памперса. Ние тепърва правим опити за махане през деня. Но днес разбрах, че в яслата не им дават да пият цял ден вода, за да не се напикаят, пък нашия с памперс. И няма ли да пробват да го махат... Утре баба му ще ходи при директорката, познават се, и ще говорят

Elwing , като се водим заварено положение, би трябвало да ти го изплати фирмата, а НОИ на тях да върне сумата, както досега

Karim , закривай на Дани очичките

Bluuuee, и аз бях в много, ама много лоша ситуация зимата, мислех, че ще се побъркам, правих недомислени неща, къташ парички и не стигат, събираш стотинки да вземеш нещо на детето да папка. не ядеш ти, за да има за детето. Майките се жертват винаги, за да има за детето, но не всички мъже могат да разберат. Дано ти мине бързо

# 26
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
а,за заглавие се бях подготвила още миналата тема  Joy,защото ние от година сме си на вълна "да уморим мама"  Mr. Green,за каквато вие,чааааак сега се "хвалите"  Hug Laughing!
Лоши,лоши,АМА са си наши,АВГУСТовските апаши!
Joy предлагам още едно - Августовските муцуни правят майките си на маймуни  Crazy Mr. Green

 Mr. Green   Joy Точно!

Пухче ,честит празник със закъснение, миличка! Бъди жива и здрава!  

Блу  Hug

И моя Вики постоянно се тръшка , като не стане на неговата, но аз не му обръщам внимание- да си реве, мрънка и т.н. Днес много гадно ме изнуди в един магазин обаче  Mr. Green, г;едах разни сандалки за него и като каза "Буу" (кола) и като почна да мрънка вътре, а магазинчето от малките , където всички те гледат и му взех най-смотаната кола за 2 лв  Mr. Green, ама той горкия доста й се радваше  Grinning Абе направо днеска беше върха на дивотията във всяко едно отношение, качи ми се на главата...

Пепър значи вие ще откриете сезона за морето, ние сме 2 дни след вас Simple Smile



Айде лека нощ!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 757
 ooooh! Блу, как пропуснах - дано при очния преглед всичко да е наред!  Praynig Hug Peace

# 28
  • Мнения: 1 602
Добро утро на всички!

Днес станах рано и  изпратих милото на работа, а сега съм заседнала пред компютъра с кафенце. Чакам хазяйката да дойде за наема и после съм предвидила маратон по учене.
Пускам и за вас по едно кафенце .   Последния да изключи машината,моля.  Wink

Вчера много се смях като ми разправха за изпълненията на Тони с гърнето.  Joy Сложила го майка на гърне, след малко той станал и почнал да обикаля по голо дупе, но се усетил по едно време и отишъл до гърнето като направил опит да пишка прав. В резултат половината било извън гърнето.  hahaha Отишла майка да измие гърнето в банята, а Тони се изакал на пода. След което отишъл, хванал баба си за ръка и я завел да види какво е направил, чак и се карал.  Joy
Сега ми е смешно, но ако ми беше спретнал този номер на мен, нямаше да се смея така. Но ми липсва детето.

Блу ще отминат и тези дни,но наистина си е подтискащо.  Hug за вас.
Pepper Лора на ясла ли тръгва или някоя баба ще я гледа. Да си изкарате хубаво на морето и най-вече времето да е слънчево.
Лек ден на всички! Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 723
Добрутро от мен.

Още веднъж много мерси за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дани и Елфче -  smile3501 - супер заглавия ( то малко тъжно, че отговарят на истината, ама....)

Елфче - да не почваш скоро работа ( аз не съм разбрала)

Пепър - вярно - кой ще гледа Лора -че се връщаш в сезона дето яслите почват да затварят за лятна почивка.

А това с боклуците - направо е отвратително. newsm61 Само жестоки глоби ще ни оправят - то не е само морето ( като погледнеш градинки, междублокови пространства....абе навсякъде).....само че няма кой да ги налага....

Онзи ден страшно се възмутих да споделя с вас, че повечето ни засяга. Но пък може да не съм правилно разбрала  Praynig . Та - влезнах в сайта на детските градини от интерес нали не сме кандидатствали, просто да видя. В секцията отговори и въпроси - на въпрос какво става ако не си класиран тази година, трябва ли да кандидатстваш отново за 2009 - отговорът беше НЕ, НЯМА НУЖДА, КЛАСИРАШ СЕ ЗА 2009  smile3516. Та питам аз - тези като нас, които не са кандидатствали по ред причини - автоматично догодина остават навън, защото няма значение вече бързината и еднаквия старт, просто тези от предходната година застават на първите места.....Надявам се да съм разбрала грешно. Аз пак ще се поровя скоро.
Някой знае ли нещо по въпроса?

ох, пак стана дълго - доскоро  Heart Eyes 

 

Общи условия

Активация на акаунт