Какво кафе пиете? Препоръчайте ми марка кафе или смеска кафе!

  • 279 846
  • 1 164
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 2 250
Здравейте,
Някой има ли мнение за Lavazza Qualita Oro? Ще се радвам ако сподели!
Ние я пробвахме,но не останахме очаровани ,но като се замисля беше на старата машина и може и проблема да не е бил в кафето  Rolling Eyes

# 901
  • Мнения: 19 057
Здравейте,
Някой има ли мнение за Lavazza Qualita Oro? Ще се радвам ако сподели!

за мене това е най-хубавата Lavazza
пробвайте я   Peace

# 902
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Благодаря за отговорите!   bouquet

Може и да се престраша да я пробвам.  Mr. Green
Всъщност вълнува ме дали има кисела жилка (аз не обичам) и става ли хубава пяна?  newsm78

# 903
  • Мнения: 2 250
Според мен пяната зависи от крема диска и самата машина  Peace
Наскоро пих кафе в една позната,имаше два пръста плътна пяна и дори след като си изпих кафето беше останала пяна по чашата .Попитах какво е кафето,казаха че е нова бразилия за джезве  Laughing
Вярно,че вкусът не беше кой знае какво,но пяната беше страхотна

# 904
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Според мен пяната зависи от крема диска и самата машина  Peace
Наскоро пих кафе в една позната,имаше два пръста плътна пяна и дори след като си изпих кафето беше останала пяна по чашата .Попитах какво е кафето,казаха че е нова бразилия за джезве  Laughing
Вярно,че вкусът не беше кой знае какво,но пяната беше страхотна
Да така е, съгласна съм. Но нашата машина на различно кафе различна пяна става.   Laughing
 Да споделя, че досега съм пробвала Или,  Лаваца червена опаковка, Давидоф рич арома, Лаваца черна опаковка-картонена и последно новата лимитирана с кутийките за 120 годишнина. Всичките кафета ми харесват, особено писледното и Или.  С невероятна пяна стават, плътност, аромат. Бях взела на промоция давидоф еспресо 52 , не ми хареса. И понеже съм решила да пробвам всички кафета и затова попитах.  Party

  bouquet

# 905
  • София
  • Мнения: 508
Аз имам две машини ДЕЛОНГИ, тук и в провинцията,
тукашната ми прави кафето с два пръста пяна и
разкошно на вкус, другата я купих на промоция от
КАУФЛАНД зимата, прави около 5-6 мм пяна, може би
още не се е разработила newsm78, ползвам я по-рядко.

# 906
  • Мнения: 412
Не е съвсем по темата, т.е. въпросът ми не е до самото кафе, но по-подходящо място за задаването му не откривам. Бихте ли ми препоръчали френска преса, едва ли ще взимам от тук, сигурно ще поръчвам. Bodum засега ми е на прицел, но понеже досега не съм използвала френска преса не съм категорична в избора си. Благодаря предварително за препоръките!  Blush

# 907
  • Мнения: 7 200
Bodum ползвам и аз и я препоръчвам, други не съм пробвала.

# 908
  • Мнения: 13 957
Аз имам на Бодум 1 литър и на старбак кафе веригата кана за преса за 1,5 литра .
И от двете съм много доволна.
Най-важното на такива кани е
1. Да няма пластмаса
2. да има крачета или нещо на което да стои стъклото.

преди година и половина сестра ми си купи от Кауфладн кафе преса за около 15 лева - 1 литър вместимост и е много доволна. Такава цена е доста добра на фона на другите две които споменах.

# 909
  • Мнения: 282
Вкъщи си правя инстантно 3в1, в офиса сме с капсулки Лаваца. Peace

# 910
  • Русе
  • Мнения: 8 803
Взех си Lavazza Qualita Oro, наистина е страхотно! Много ми хареса. Ароматно, силно, невероятен вкус, богата пяна!  Peace

# 911
  • Мнения: 5
В къщи пиеме Nespresso, направо сме луди по него. Simple Smile
Говориме с приятели и всички които са го опитвали казват същото.
Преди бяха проблем доставките, но сега вече се предлага и в България.
За сведение доставят ни го Kafemania.bg Simple Smile
Изключително коректни и бързи в доставките, предлагат и кафемашини.
Ние сме доволни!

# 912
  • Мнения: 1 011
Взех си Lavazza Qualita Oro, наистина е страхотно!

И на мен то ми е любимо от Лаваците  Heart Eyes
Допълнение: Има промоция до 18.05 Мляно Lavazza Qualita Oro 250 г. за 6.99 в Т-Маркет

В къщи пиеме Nespresso, направо сме луди по него. Simple Smile

Съжалявам, че Ви преследвам така из темите, в които пишете, но постовете Ви ми направиха странно впечатление. Мисля, че за потребителите е добре да имат възможно най-пълна информация. В България много отдавна се внасят капсули кафе неспресо от няколко фирми, има и оторизиран сервиз, който продава и сервизирани машини за тях. Машините на Кафе Верняно - TRE, също са съвместими. Има няколко други сайта, които предлагат машини.

Регистрирахте се за да похвалите капсулите кафе с марка неспресо, но не спряхте да натъртвате за сайта на кафемания.

Ще цитирам поста, за който казах в другите две теми, в които писахте, за да могат хората да видят и цените на тези капсули. В кафемания според мен цените са леко завишени, дано конкуренцията помогне.

...........
Основно влязох защото намерих в един сайт качени различните видове съвместими с цени тук. Връзка към самия сайт цък.
...........

В момента имам три машини - Неспресо, Долче густо и кафеавтомат. Мога да препоръчам всяка една от тях, заради различни причини. Всяка има и недостатъци.

Нека всеки си решава, но разполагайки с повече информация  Peace А и пишете в тема, която не е много свързана с кафе капсулите, а с мляното кафе или кафе на зърна - поне похвалете видовете кафе на неспресо. На мен ми е любимо светлосиньото (заради етиопската арабика) и карамела, но се продават сиропи с вкус на карамел за коктейли, които може да си накапеш във всяко кафе  Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 май 2015, 11:26 от hannya

# 913
# 914
  • Мнения: 573
От няколко месеца вкъщи пием Лу кафе,страхотно ,много ароматно.

Общи условия

Активация на акаунт