Любители на котки - тема 6

  • 23 756
  • 386
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 812
Тъй е Диди, и аз все се успокоявам, че на оня свят ще ми носят мишки и врабчета.   angel008

# 76
  • Мнения: 3 770
Тъй е Диди, и аз все се успокоявам, че на оня свят ще ми носят мишки и врабчета.   angel008


Еее , за втори път днес направо ме свали от коня !  Joy

# 77
  • Мнения: 416
Аз моята не съм я теглила,ама едва ли ще е над 3 кила,както неяде......
Купих чесало .... подуши го и толкоз #Cussing out по късно ще пусна снимки на глезаната как стои и се ближе до чесалото.... Crossing Arms
Питах за тия закрити тоалетни...тука са по 37 лв с филтър.  Flutter 


Диди хапни нещо ,че да не ти стане зле... и аз съм гладна ...умирам....сипвам на Джес и на себе си и ще ям...По късно ще се включа пак,но иначе ще чета кво си пишете  Whistling

iguanka наистин прилича на Арчибалд на Rorrr  Hug Малко сладурче-пискливо ... хиихих

.... на оня свят ще ми носят мишки и врабчета.   angel008
хахахаххаххха  hahaha hahaha hahaha

# 78
  • Мнения: 3 770
didi_hris , за драскалката хващаш лапите , както ти е писала Джиндж и я учиш!  Peace

Момичета , за съжаление ви напускам - дългът ме зове ! Оставям Рет на компа да ви следи , ако реши той ще излезе от прикритието и ще ви разкаже туй онуй за котешкия живот и какво си мислят те за нас!  Joy

Сиамка , надявам се , че си се прибрала жива и здрава ! И тъй като днес имам рожден ден и мога да си пожелая разни неща ,то едното от тях е Пусанка да те е дочакала и да бъде в прегръдките ти !

# 79
  • Мнения: 416
Така и направих....ама по късно пак ..повечко ще се занимавам....

Весело изкарване довечера!!!!!!!!!!!!

Тук още се чуди какво е това                             Обаче като сложих нейното топче
И това продължи малко..в момента е над монитора и  Sleeping

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 20:17 от didi_hris

# 80
# 81
  • Мнения: 1 540
didi_hris, поздравления за лъскавата козина! Страшна е мацифони!

Tasha, трудно е да се каже, че Рижко се оправя. Крепят го антибиотиците, а все още докторите не знаят точно какво му е. Последната диагноза беше разширен хранопровод по рождение, но това за мен е абсурд, защото котето не издържа повече от една седмица без антибиотици - така се възпалява, че спира да яде, почва да драйфа по много и просто угасва! Не е възможно една година да е живял Рижито така! При това като бебе и в зимни условия! Утре ще звъня на друг (препоръчан ми) доктор, да видим какво ще стане... Луда работа, горкия Рижи вече ни лежи на сърцата, спи при нас (когато е стабилен, защото иначе търкам подове и килими) и адски много искаме да успеем да намерим лечение. Само първо да поставят правилната диагноза...  Confused
Иначе да, в момента е постабилизиран, очаквам до ден два пак да прояде. И той ни обичка, мърка ни, търкаля ни се и се мазни  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 1 218
Tasha много сладинка таз пухличка Шара  Hug
И как нунка само, моя никога не съм го виждала така спрострян с лапките ... едните напред , другите назад  Joy Joy
Това високото плетенкото не съм го мяркала из магазините, какво е ???

Ох, сега като гледам Шара и ме хваща яд , че офъкахме Гугумунгито, така с козинка са много сладинки  Thinking

didi_hris айде честита ви чесалка, покажи на детето как да си я ползва и ще свикне там да си точи ноктенцата  Peace
Ма много слабичка ми се видя твоята маца  newsm78 , яде ли това дете , да не го държиш на диета  Thinking

Дидито я изпуснах вече ....  дано да има много изненади и да прекара един страхотен ден-ден  Peace

За Пусанка  Praynig Praynig Praynig    За Рижко  Praynig Praynig Praynig

# 83
  • Мнения: 3 622
Tasha много сладинка таз пухличка Шара  Hug
И как нунка само, моя никога не съм го виждала така спрострян с лапките ... едните напред , другите назад  Joy Joy
Това високото плетенкото не съм го мяркала из магазините, какво е ???

Djindjari благодаря ти  Hug
А това претеното нещо го купихме преди две седмици от IKEA. Спинка си отгоре, отдолу има една дупка там се крие и едновременно да си чеше ноктите на него.
Ето от къде го купихме http://ikeaeu.ecweb.is/08/MRO/
Има го на 274 страница

# 84
  • Мнения: 416
Djindjari  докато и показвах ..аз си наострих ноктите, а тя ме гледа умно..какво ли си вика...  newsm78 Сложих и топчето дето играе с него...да видим....  А за ядененто си имаме проблеми малко...таз вечер квото и сложих го изяде,сега още малко и сожих ако иска още... Тя е такава откакто я взехме... дълга и скоклеста.... не се дава да я угоя, пази се за подиума  Laughing Joy

Tasha сега видях,че имаш морски свинчета...много са хубави.Моите бяха от тези с по къс косъм - розетки. Пу пу да са ти живички и здравички..... Praynig

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 21:31 от didi_hris

# 85
  • Мнения: 812
Tasha голяма красавица е Шара. Очетата и различни ли са на цвят? Така ми се видя. Сладуранка.  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 5 754
И нашия заема такива чудновати пози Laughing.Само, че в 90% от случаите задните крака са събрани един до друг ,но опънати назад.

# 87
  • Мнения: 3 770
Аз пак съм тук ! Не мога без вас !  Hug С тази разлика , че съм издута като цалапишки бабек / регионален деликатес с формата на футболна топка !  Laughing /. Тази вечер тържеството беше само в тесен семеен кръг , в събота ще е купона. Рет  току що докладва , че не съм изпуснала нищо съществено по канала.  Simple Smile

Tasha , този рошав килим , ще ти го отмъкна някоя вечер ! Да не се изненадаш като станеш сутринта и не я намериш ! Аз се чудех що монитора е мокър , а то Рет близал , близал снимките на  Шара !  Joy

 didi_hris , твойта маца е достойна да носи титлата Мис Спортна фигура ! На този фон нашият изглежда , като малка лоена топка с увиснало шкембенце !  Joy И той спортува - в момента играе шах с гранулите по пода , на мат изяжда следващата !  Joy Ние сме по интелектуалните спортове ! Мозъкът ни е право пропорционален на шкембето - с мноооого гънки !  Joy


                                                     

# 88
  • DE
  • Мнения: 521
Добро утро!

Дидида си жива и здрава и все такава чаровница, най-добрият ми и стар приятел е роден на твоя ден, големи омайници сте  Hug

Аз се донесох, след като дъждът на цяла Европа се изля върху ми, но слава Богу всичко е ок. Вчера изживях огромен шок, мъжът ми и той, просто не очаквах, че това проскубано мишле, което я тежи кило и половина, я не, е моята Пусана. Ударих му един велик рев, докато тя ми лежеше в скута, но сега  съм по-добре и ще обмисля трезво ситуацията. А тя е следната-котката няма сили, вече е започнала и да се нааква, кашля кръв, не може да се държи на краката си, трепери цялата, не може да лежи настрана, явно я боли много, не мяука, просто е една сянка. Утре ще я заведа на лекар, да обсъдим състоянието й...

После може да я снимам, да я видите, милата бабинка.

# 89
  • Мнения: 5 317
ох милата Пусанка. Sad Sad Sad

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 09:31 от Бри*

Общи условия

Активация на акаунт