Любители на котки - тема 6

  • 23 813
  • 386
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 416
Добро утро!!!  kaffeetrmker_2

Симка ,радвам се,че си я видяла Пусана... сега като си до нея ще решиш какво да правиш.... Сигурна съм ,че ще вземеш правилното решение за нея... Прегрътки и целувки от мен за нея!!!  Heart Eyes Hug Милата,сега вече е по спокойна като стопанката й е до нея.

Тази сутрин имахме малък напредък на чесалото  Flutter

# 91
  • Мнения: 3 050
Tasha , този рошав килим , ще ти го отмъкна някоя вечер ! Да не се изненадаш като станеш сутринта и не я намериш ! Аз се чудех що монитора е мокър , а то Рет близал , близал снимките на  Шара !  Joy
hahaha Таша наистина котето е бонбонче  Heart Eyes

Сиамка радвам се че си успяла да видиш своето мило котенце Hug Явно наистина няма сили милото Cry Дано всичко мине по най-лекият възможен начин  Hug  Praynig Praynig

Нашият дребус сега спи след като му дадохме хапче за глисти. Вчера доста послушно спа вечерта в едно легенче заедно с плюшки  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 3 770
СиамкаHug ! Радвам се ,че все пак Пусанка те е дочакала. Не искам да влизам с никой в спорове относно евтаназията , но никой не заслужава такива мъки.Знам ,че решението е изключително трудно , но ......Не ми се сърдете за това мнение , аз винаги се поставям на мястото на потърпевшия и се старая да изпитам доколкото мога реално неговото състояние.Бях с единия крак в гроба и знам ,че ако бях на мястото на Пусанка и можех да говоря , нямаше да искам да преживея последните си мигове в толкова болка и мъка.

Винаги в такива моменти се сещам за "Ако можеха да говорят" на Йовков и две реплики от тези разкази -  на чичо Митуш - „Ако добитъците знаяха да говорят, те щяха да бъдат като нас“ и  „- Човек всякак може - каза Петър овчарят. - И ще се оплаче, и свой ще намери. А добитъка, а добитъка ... На него какво му е, никой не знае ... Като няма език да каже...“.

Не ме съдете строго за това ми мнение!На теб  , Сиамка , желая сила при взимането на толкова трудно решение
!

# 93
  • Мнения: 1 540
Сиамка, много е хубаво, че Пусанка те е дочакала. Надявам се каквото и да стане, да се случи по най-неболезнения начин и за Пусанка, и за вас!  Sad

# 94
  • София
  • Мнения: 5 775
Чакаме новини от теб Сиамка.Важното е, че успя да я видиш Hug

# 95
  • DE
  • Мнения: 521
СиамкаHug ! Радвам се ,че все пак Пусанка те е дочакала. Не искам да влизам с никой в спорове относно евтаназията , но никой не заслужава такива мъки.Знам ,че решението е изключително трудно , но ......Не ми се сърдете за това мнение , аз винаги се поставям на мястото на потърпевшия и се старая да изпитам доколкото мога реално неговото състояние.Бях с единия крак в гроба и знам ,че ако бях на мястото на Пусанка и можех да говоря , нямаше да искам да преживея последните си мигове в толкова болка и мъка.

Винаги в такива моменти се сещам за "Ако можеха да говорят" на Йовков и две реплики от тези разкази -  на чичо Митуш - „Ако добитъците знаяха да говорят, те щяха да бъдат като нас“ и  „- Човек всякак може - каза Петър овчарят. - И ще се оплаче, и свой ще намери. А добитъка, а добитъка ... На него какво му е, никой не знае ... Като няма език да каже...“.

Не ме съдете строго за това ми мнение!На теб  , Сиамка , желая сила при взимането на толкова трудно решение
!

Диди, повярвай ми, повтаряш моите мисли в момента, наистина точно това ме терзае, но искам да чуя и от лекаря, че това наистина е най-доброто решение в нейния случай и най-вероятно ще я приспим, колкото  и да ме боли...

# 96
  • Мнения: 416
Сиамка, аз мисля като Диди... Никой няма да те упреква ако решиш евтаназия...трябва да мислиш за котето и кое е добро за нея.... Муцунка сладка...  smile3518 smile3518  и на мен ми е много мъчно.... smile3518

# 97
  • Мнения: 3 622
Сиамка съжалявам за котето ти  Sad
Миналата година се наложи да преспим котето на майка ми. Беше на 16 години и получи много тежък перитонит. Мъчи се миличката 2 - 3 дни, но гледката беше ужасна и двамата с брат ми ходихме при доктора да е преспят Cry

Момичета радвам се че харесахте нашата Шара  Hug
Много е игрива и закачлива и все иска внимание. Много обича някой като се изкъпе и да влезе в мократа баня и да се простре по корем - а уж котките бягали от вода

Диди96 може да ги запознаем да се близкат на живо Laughing

# 98
  • Мнения: 5 173
Здрасти от мен, минавам набързо само с няколко въпроса. Шели има бълхи и малките и те са бъХлясали Tired и сега се чудя с какво да ги третирам newsm78. Фронтлайн става ли за новородени Thinking.

ииииииии, това живо ли е Shocked

Сега се върнах назад и прочетох за Пусана. Милото коте, мн не матъжи. Сиамка, разкажи после как е минала срещата с ветеринаря

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 12:06 от Шушулче

# 99
  • Мнения: 3 622

Това е Шара и в момента спи изпъната на пода Grinning

# 100
  • Мнения: 854
Здрасти от мен, минавам набързо само с няколко въпроса. Шели има бълхи и малките и те са бъХлясали Tired и сега се чудя с какво да ги третирам newsm78. Фронтлайн става ли за новородени Thinking.
Само Фронтлайн спрей е за бебета над 2 седмици. Иначе - пудра.

А относно жабешката поза - ето и тука един, пред време ми беше за малко на гости:  hahaha

# 101
  • Мнения: 1 540
Невероятна поза!  Joy Joy Joy

# 102
  • София
  • Мнения: 5 775
 hahaha Страшен е .Като барон.

# 103
  • Мнения: 3 622
bushkata страхотен е  Grinning

# 104
  • Мнения: 5 173
Здрасти от мен, минавам набързо само с няколко въпроса. Шели има бълхи и малките и те са бъХлясали Tired и сега се чудя с какво да ги третирам newsm78. Фронтлайн става ли за новородени Thinking.
Само Фронтлайн спрей е за бебета над 2 седмици. Иначе - пудра.
ама какво да кажа 1 пудра против бълхи ли? А на майката мога ли да сложа каишка вече? На описанието пишеше, че не се слага на бременни, но за кърмачки нищо не пише Tired

Общи условия

Активация на акаунт