Любители на котки - тема 6

  • 23 750
  • 386
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 752
Е нека си стоят тук, какво им е? Ние сами си спамим темата и всички са доволни smile3521

# 286
  • Мнения: 3 050
bushkata много хубава маца и хубава рамка  Heart Eyes и мен ми допада тук да си ги постваме, хем ще обсъждаме и за маците, хем и за рамките  Hug

# 287
  • Мнения: 854
bushkata много хубава маца и хубава рамка  Heart Eyes
Благодаря. Твоята също е прекрасна - ти си от доста напредналите  Hug

# 288
  • Мнения: 3 770
bushkata , iguanka вие къде публикувате ?

# 289
  • Мнения: 5 317
Пухчо на Радина е много сладък,като моите Тропалдаци.

Страшни рамки момичета.Аз не мога да си направя.Ако някоя има време може да ми направи.

# 290
  • Мнения: 3 050
диди ако те разбирам, питаш къде съм слагала преди рамките си( показвала) - писала съм още преди две години в темата за фотошопа и постепенно събрах много инфо и елементи и успях горе долу да схвана всички идеи в програмата (но не се мисля за най-добра, защото спрях в един момент да се развивам в тази насока и останах на едно ниво).
Скоро не съм правила рамки или по-скоро не ги публикувах в темата, защото рядко там някой ги обсъжда... повечето пъти ставаха караници и темата ми стана не така приятна. Започнах да си пазя рамките за себе си...

бри с много удоволствие ще ти направя  Hug  Hug  Heart Eyes

# 291
  • Мнения: 3 770
iguanka , не ми трябваше много време да разбера , че там е гнездо.......Но за другата тема - уж начинаещи - разбрах , че била по-приятна! Ще трябва да спретна една рамка на Ретката.  Simple Smile

# 292
  • Мнения: 854
И аз пишех в темата за начинаещи, но после спрях да правя рамки и други за много време. И те сега никак не са начинаещи - много са напреднали и на мен все не ми остава време да ги догоня. За това само ги чета и им се радвам на постиженията.

# 293
  • Мнения: 5 317
бри с много удоволствие ще ти направя  Hug  Hug  Heart Eyes
пак ще съм ти задължена.ще ти пратя снимчици.

# 294
  • Мнения: 416
Тук е най приятно да се пише..... Hug Темата хубава...хората хубави...котките и те ... абе нямам думи... Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 295
  • Мнения: 3 770
Тук е най приятно да се пише..... Hug Темата хубава...хората хубави...котките и те ... абе нямам думи... Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

До момента , в който някоя стане накриво , разхвърчат се зъби , нокти , коси , котките излетят през прозорците със светлинна скорост , огласяйки квартала с дрезгав вой!   Joy Joy Joy

Майтап!   Peace

# 296
  • София
  • Мнения: 5 752
После ще се подушим и пак с начале hahaha.Те и наще "говедца" полудяват от време на време,та ние ли няма Hug

# 297
  • Мнения: 8
Здравейте, мацки!  Peace

Уау! Страхотни рамки правите на Фотошоп  bouquet Party То и аз съм се закрастила по Фотошоп-чето, ама рамки не съм правила никога досега... само колажчета такива и анимацийки. Но вашите са мммуцка, невероятни!  bouquet
А Пухчо е такъв мушморог сладък, че искам да го нагушкааам Joy

Поздрави!

# 298
  • Мнения: 416
Моето говедо явно е на диета..... капризничи и неиска да яде.... а пак аз как се трогвам  Naughty като огладнее как ще почне да яде всичко. Долу котките ги нахраних с нейната храна.... #Cussing out , а тя муцуни ми придава..амаха

# 299
  • Мнения: 3 770
Къде ще се подушим , mausbeni ?  Joy Одеве Рет се снишил ниско към земята , а мъжа го хванал в основата на опашката и го пощи нещо.Нашият си навирил задника и чака ли чака ..............Не знам какво чака !  newsm78

Капчице , а ти котак , котка имаш ли или просто ти харесват животините?  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт