пренебрегната?????

  • 5 877
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 080
Пренебрегната, в смисъл, че го е грижа за бебето повече отколкото за теб или...................?!?
нещо не мога да я схвана тая тема       newsm78 newsm78 newsm78
Това ли е наистина думата, която си търсила..........

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 17:04 от stefinka

# 16
  • Мнения: 1 671
Хич не съм се чувствала пренебрегната. И двамата ни беше грижа да износя и родя здраво дете, не му се разсърдих дори когато ми забрани да карам ски. Даже ми беше мило от всичкото това внимание. Споко, ще родиш и вече никой няма да те забелязва, тогава ще са загрижени само за бебето  Joy.

# 17
  • Мнения: 1 674
Е, това ако е пренебрегната... Ти какво очакваш да чуеш, след като си бременна?
  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 978
чувствате ли се пренебрегнати след изказвания,направени от мъжа ви от рода на.......
"

Пренебрегната? Не разбирам.
Той мисли за теб и бебето.....

Пфууу що и моя не ми говореше така Laughing

п.п. Разкарай тия мисли сега, че после като се роди детето и той го гушне, пак ли ще ревнуваш?  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 131
Ама и на теб ти е простено, с тия хормони където сега бушуват в теб, може и пренебрегната да се чувстваш. Hug
И аз това мислех да напиша  Peace. Леко бременеене   bouquet

# 20
  • Мнения: 116
Хи ХИ А на мен не ми дава да карам кола и следи дали си пия витамините, а не  дай си боже да пропусна фолиевата киселина  ooooh! мъка
 трябваше лично докторът ми да му каже да си ги пие той тия витамини, щото на мен ми става безумно зле от тях...

# 21
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Това по-скоро ми прилича на загриженост отколкото на пренебрегнатост.

# 22
  • Мнения: 1 477
Това далеч не е пренебрежение.А ако не се интересуваше от теб и бебето какво ли щеше да е newsm78Трябва да си трогната от вниманието на съпруга си.Радвай се на бременността си и не се вълнувай от такива *проблеми* Hug

# 23
  • Мнения: 728
Аз не виждам къде е пренебрежението тук?
Но предполага че се чувстваш така по скоро от хормоните.
Успокой се и се наслаждавай на бремеността, иначе ако на това се връзваш до към 30-та седмица ще побелееш

# 24
  • Мнения: 19 302
И аз не разбирам защо мислиш, че това е израз на пренебрежение. Аз бих се радвала, ако мъжът ми ми напомняше да ям повече зеленчуци или да пия повече вода по време на бременността.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това по-скоро ми прилича на загриженост отколкото на пренебрегнатост.

и на мен така  Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ми не поскоро бих се чувствала поласкана от такава загриженост. Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 17 592
Ха-ха-ха...

Ами нормално е да се притеснява за бебето. То е в теб, а той се чувства напълно изолиран и ... лишен от контрол.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят не е толкоз компетентен, за да знае какво му трябва на бебчо... Никога не ми е казвал какво да правя или какво да не правя...  Peace
Peace

# 29
  • Мнения: 11 004
За мен това е загриженост и жест на внимание, нищо пренабрежително няма. Peace

Общи условия

Активация на акаунт