Как протича живота ви след загубата?

  • 21 515
  • 180
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 10
              Да, днес ще запаля свещичка за всички ангелчета - дано тя да ги сгрее и да освети пътя им. Praynig Praynig Praynig  bouquet  bouquet  bouquet

# 106
  • Мнения: 493
zdraweite ,nai posle se prestrashix i az da napisha za mojta zagyba zagybix moeto malko momi4enze na 19septemwri wtorata sedmiza ot 9mesez mnogo me boli

# 107
  • Мнения: 825
frej, съжалявам за загубата ти. Много боли мила  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose за твоето момиченце

# 108
# 109
  • Мнения: 3 166
frei , Sad съжалявам, майче.
 Flowers Rose Flowers Rose за мъничката ти рожбичка

Понякога олеква мъничко, когато има с кого да споделиш и поговориш.  Пиши ни, когато имаш нужда.  Hug

# 110
  • Мнения: 604
Frej съжалявам за рожбата ти Hug·
Добре е да споделяш по някога болката си -на мен лично това ми помогна много·

# 111
Здравеите момичета!Доскоро четях друг форум...сега пиша тук!Чакахме дете през март,докато на 14.11. не ни казаха лошата вест...мъртъв плод!А само 10 дни по-рано всичко беше добре!Чух само,че бебенцето е мърво,след това бях като в транс!Не ме интересуваше нищо...то си беше отишло!Не ме интересуваше дори факта,че има опастност за мен!Чувствах БОЛКА!Крещях без глас!Вече нищо нямаше смисъл!То доиде без да го планираме...и си тръгна без да го очакваме!Живота ни беше дарил с нещо вълнуващо.....а ни го отне...Бях дни в транс...не ме интересуваше какво става с мен,какво правят или не правят лекарите с мен...чувствах болката и друго не ме интересуваше!...Докъто няколко дни по късно не прогледнах,че човека до мен страда...дори по-вече от мен!Тои чувстваше освен болката от загубата ни,страх да не загуби и мен!Това ме върна в реалността!Осъзнах,4е не съм сама,че в болката сме заедно,както бяхме заедно и в радостта!Тя празнотата,болката,подигравката от живота си остава в нас,но аз реших да продължа напред заради мен,заради НЕГО(човека до мен)заради нас,защото живота,колкото и гадничък да е наистина продължава и поредния шамар от него(живота) ни прави по силни!Болката...тя винаги ще бъде в нас!

# 112
  • Мнения: 493
роши  Hugзнам как се чувстваш всички тук знаем

# 113
Благодаря frej!Пожелавам си  Нека да съм последната писала за такова изпитание!Нека няма нови теми изпълнени с болка,тъга,безсилие Praynig

# 114
  • Мнения: 1 163
Мила сродна майче Hug Hug Hug
Знам колко боли,винаги ще боли,докато сме живи все ще боли.
За всички малки ангелчета Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 115
  • Мнения: 493
 Praynig Praynig Praynigдано и несе предаваи аз загубих моето бебе в9 месец когато ти е мъчно пиши newsm53

# 116
  • Мнения: 2 270
роши Hug Cry
много мъчно ми стана - това което си описала ми е толкова болезнено познато Cry Cry Cry

# 117
  • Мнения: 604
Роши Hugсъжалявам за загубата ти·За съжаление болката наистина остава завинаги в нас........

# 118
  • Мнения: 3 016
Роши, тук не си сама  Hug.

# 119
  • Мнения: 2
Aз загубих милата си, най-обичана дъщеря на 21 г. за 10 дни от неоткрита и неправилно лекувана пневмония.Една мисъл е непрекъснато в ума ми, че дъщеря ми се чуди :"Майко, как може да си жива, мен като ме няма?"Ужаса,че няма да я видя ме обзема когато съм сама,за да не натоварвам съпруга си и сина си.Чета профилите и търся отговори......

Общи условия

Активация на акаунт