Слънчо весело припече и зарадва СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 10 362
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 141
 55

Довечера ще се постарая да изчеа поне последните 2стр. Blush,че много съм пропуснала

# 241
  • София
  • Мнения: 771
Добро утро!

Честито на днешните месечинки и добре дошла на Ния, дано се чувстваш добре при нас.

Илиянка, дано с брат ти всичко мине успешно.

Ескарина, каквото и да кажа за Десито, ще е малко. Направо ще проговори от снимката тая хубавица.

И сега за нашите проблеми, с които сигурно ставам досадна. Вчера пуснахме кръвна картина. АМи оказа се, че и тя е наред. Само дето вчера сутринта се бях наплашила след поредната нощ с температура и започнах антибиотика, в резултат на което Пепи е с адски обрив по цялото лице, в косата, врата, гръбчето и корема. Жал ми става да го гледам така, защотое страшна картинка. Това стана след 2 приема на АБ и аз го спрях. Цяла нощ милия се чеша и плачеше, защото го дразни. Сега нямаме температура, но ме е страх така както сме без диагноза и съм спряла АБ-то (което и без това не знам за какво го давам)да не ми я вдигне пак. Също се плаша от факта, че пие втори път АБ и втори по вид и прави алергична реакция.

# 242
  • Мнения: 690
Кали, няма ли вариант да се тества за АБ-то  newsm78 при инжекционните разтвори ги тестват децата преди приема, а при хаповете няма ли възможност  newsm78 ако са от една и съща група - явно на Пепчо не му понася цялата група  Rolling Eyes
Снежи, мерси за кайвето, че аз чак сега го пия  Hug
айде аз да бягам да се стягам, че още 2 дена ще ям супа, манджа и десерт от кухнята  Laughing - хубаво готвят хорицата  Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 771
Веси, не са от една и съща група. Всъщност по последни данни (сега говорих с педиатърката), май сме с шарка. Тази висока температура с неизяснен произход няколко дни и след като спадна изби обрива. Обривът съвпадна с приема на АБ и за това стана пълна каша.

# 244
Специалността е художествен текстил, предмета е естетика ( ама са го учили 1 семестър ) а аз тогава прехвърлих от София във Варна и дефакто не съм го учила и сега по обяснения какво трябва да подготвя си пиша темичката. А иначе трябва да пиша за кича, обаче в таз книжка всичко са го обърнали на политика и античалга кампания, някви лозунги луди се въртят и така хванах се аз да си отсявам какво мога да ползвам без да засегна нечии професорски интереси  Laughing...

Ескарина много е сладка Деси на снимките пък за Русе... аз съм си казвала... много се радвам на твойте снимки навън Hug...
На Адриян му взехме очила слънчеви не че ще му пазят нещо, ама ей така за веселба ама той не искаше да си ги носи, само да ги усети на главата си и почва да ги бута и да си играе с тях. Преди няколко дена пак го пробвах задържаха се около 2 минутки.

Таз нощ дребния станал в 3 и половина ама аз изобщо не съм го чула ( а мъжо по тва време става да работи ) и са се гледали. Към 8 ме събуди и до сега сме се занимавали. Ужас е станал пак умира си за сън а не ще да заспи, мрънка, реве, не ще прав, не ще седнал, не ще да си играе, нито да ходи, не иска да яде, не е жаден... ама то ви е ясно за какво говоря предполагам.
Мисля си че са зъби пак съдейки по венците... пък предишните лесно ги извади...
Мъжо ми сега мие подовете  Joy, май неудобно трябва да ми стане ще бягам да помагам  Rolling Eyes...

Да добавя kali  Hug

# 245
  • Мнения: 78
Беринка, а и другите които се готвят за море: ние нали вече бяхме, та да споделя за памперсите за плуване. Те са направени така, че не пропускат от вътре навън, но от вън на вътре да. Така че, всеки път след като излезе от водата детето памперсът трябва да се смени, защото е пълен с вода.... На практика се получава, че един такъв памперс се ползва окло 15 мин. мах. Аз се опитвах да ги суша и да ги ползвам отново, ама бая зор - все пак са доста подплатени и съхнат трудно.
Сега видях това http://www.bambinomio.com/v06/prd/swp.cgi и ми се струва доста по-добра алтернатива.
Хубаво море на всички запътили се!  Hug

# 246
  • Мнения: 98
Привет и от нас!

Има ли смисъл да казвам, че и аз /като Бебето и други мами/ бяла нощ не видях.
Настъпи ли 3 часът, моят вампирясва. Започват едни нечовешки звуци от кошарата, едно хвърляне, риене, чекнене, маймуносване и други дейности, които направо ме вадят от релси, понеже са нестихващи и шумни. Защо ли изобщо лягам? Иде ми да се изнеса на хотел и срещу 30 лв да се наспя една нощ някъде.

Кали, много мъчно ми стана за вас. Как може такова крехко бебенце да кара шарка?! Тази гадост не е ли по-нататък? Направо да се гръмнеш. От друга страна, дано минава по реда си и отшуми по-бързо Hug

Веси, с т'ва предаване "Бразди" напрау ме застреля. Представям си как с интерес си поглъщала информацията от екрана за разни редосеялки, комбайни и изкупни цени на говедата  Mr. Green

Бебе, много ти е модерна специалността. Хайде - успех! Да впечатлиш професорите и другите умни глави!

Ния, добре дошла!

Мирта, хелоу! Тошето направо ме спечели от аватара ти. И за пореден път установявам как прилича на ВАско.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 11:37 от emuk

# 247
  • Мнения: 228
Ескаринче,ще я изям тази малка прелест чаровна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesи тези големи очии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes-пу-пу-пу.
Кали,Емук,дано бързо отминават неприятностите.кали,ама то и симптомите ви са катои за шарка.Дано бързо се разкара.Рубеола ли ви казват?

# 248
  • Мнения: 498
kali  Hug бързо да се оправяте! Диагнозата е крачка напред, бързо да се оправяте. Аз съм карала някаква шарка на 2-месечна възраст. Според майка ми бързо е минала, та май колкото по-малко е детето, толкова по-леко. Но къде я пипнахте? Как е баткото, той дали е боледувал?

# 249
  • Мнения: 229
А някой знае ли къде се продават тези бански на Бамбино Мио, че по нета няма как да преценя размера?  newsm78

# 250
  • Мнения: 78
Хекси, ето тук http://www.bambinomio.com/v06/prd/cov.cgi , тва е за пелените, ама и за банските сигурно е същото...

# 251
  • Мнения: 295
Добро утро!!!!

Веси-Чикото е 9,5кг,а и е по-обемна,а Прегото е 6-6,5 и се сгъва на чадър.А за млякото ще пробвам сигурно с Елена.Макар,че на мен любимото ми е Боженци и Чех,които май са си местни марки.

Честити месечинки днес!!!!

Добре дошла на Ния-много сте щастливи на снимките,много сладък Марти Hug

Ескарина-ама голяма коса има момата Mr. Green

Косето снощи към 23 заспа,преди това го водихме в мола на шопинг и тъкмо да си тръгнем с новата количка,10 торби +Косе в количка и заваля.Как сме се товарили в таксито не помня,само се сещам,че майка ми по едно време държеше торбите и Косето,който почваше да се хлъзга надолу и се държеше в ризата и,а аз в една ръка държа сгънатото Прего,в другата сгъвам Чикото. ooooh! ooooh!Да се смееш ли да плачеш ли #Crazy

# 252
  • Мнения: 38
Благодаря ви за милите думи на всички  Hug

Аз се заех да посвършвам нещичко от работа с идеята, че може да си докарвам някой лев към майчинстовото, пък и да съм в час какво става. Ама ми идва нанагорно засега Sad

Кали, колкото по-рано се карала шарката, толкова по-добре. Въпреки че откъдето и да го погледнеш си е гадно, но дано да ви мине бързо и без проблеми.  Praynig Откъде я намерихте пък тази шарка се чудя... newsm78

бебе, специалността ти верно е супер нова и актуална предполагам. А тия книги, от които четеш, най-вероятно са писани през първата половина на 90-те и малко след това. Това са актуалните неща, които вълнуват хората и обществото по онова време, защото са абсолютно нови, различни и говорят за някакъв упадък. Няма как да не ги забележи човек, че и да пише за тях Wink Но всяко нещо с времето си. Сега на никой не му правят впечатление тези неща и книгите от днешно време ще са съвсем различни  Wink

Банските ми харесаха и на мен много - и едните и другите Simple Smile

Емук
, няма ли кой друг да се занимава с бебо поне за една-две ноши, за да се наспиш?  Thinking

В Русе и вчера беще супер времето за разходки, само дето към 7 заваля, та се прибрахме набързо в една кръчма по пътя. Тя Деси и без това беше заспала, та си поспа цели 30 минути. После се опитах да я изправя в количката и замалко да й счупя ръката Sad Милото така жално изплака, направо съм за убиване. Ама пустата му количка има дупки от двете страни, когато е в легнало положение и тя се научи да си пъха ръчичките в тях. И вчера не съм я видяла и напъвам ли напъвам да се изправи тъй чудо, а то милото реве и аз се чудя какво става и й обяснявам, че нали ето вдигам те сега, защо плачеш и т.н. После като видях неестествено извитата й ръчичка назад направо нещо ме прободе в сърцето. За убиване съм, ей  Cry После за всеки случай я сложиш на едно от онези чудовища, дето им се пъхат монетки и те се клатушкат. Умря от страх и там, въпреки, че през цялото време стоях до нея и я бах гушнала. После като си седнахме на масата продължи да се обръща към нещото и да му реше по малко, за да го плаши Simple Smile

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет
Честити месечинки!
Ескаринче, Десито е бонбон!
Кали, сори че Пепи е болен, по-бързо да оздравява!
Аз нямам време да пиша, така че до скоро

# 254
  • Мнения: 690
аз правилно ли разбрах, че от т.нар. непромокаеми памперси солената вода пак влиза и гъзето е мокро??? ако е така, къв е тогава смисъла от тях  newsm78 детенце може да си ходи с обикновени бански и да си пикае във водата - както и възрастните   Peace

Общи условия

Активация на акаунт