Слънчо весело припече и зарадва СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 10 357
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 731
Пебс, Ваня, Весе, Мунка  Hug Hug Hug Hug
Pebs, дано утре всичко мине добре и да е успешно - да не се налагат повече манипулации там  Praynig Praynig Praynig
Ани, много е кофти това с плаването  Tired Сигурно и на таткото ще му е криво, че изпуска 1вия рожден ден  Rolling Eyes Празнувайте 2 пъти - не е същото ама все пак е нещо. А пък това с ключовете май на доста хора се е случвало - нямам предвид само днес. Нали нищо лошо не е станало, значи всичко е наред  Peace Дано спиш спокойно  fingerscrossed
Кали Мей, благодаря за линкчето и препоръката  Hug Аз се пообърках с толкова мазила. Задължително ще мажа против изгаряне и се чудех като как ще пазя от комари и изгаряне в едно и също време. Това устройство май решава проблема Simple Smile

# 286
  • София
  • Мнения: 4 903

Sladka_mama !!!
Да си жива и здрава и много щастлива и обичана жена!


Честити месечинки  Hug !

Пебс, стискам палци днес всичко да мине бързо и неусетно  Praynig !

Ани, много е гадно това за Рождения ден на Влади  Sad ! Но пък ще празнувате два пъти, то се е видяло  Wink !

Ескаринка, дано се е успокоила Десито и да не плачка повече от забките, а да избиват безболезнено.

Мунка, и вие вадите манекенски мерки  Hug ! Да го нагушкаш Валито от мен!

Чао засега, отивам да правя закуска!

# 287
  • Мнения: 229
Ани-Бани, това с ключовете и на мен ми се е случвало. И си ги намерих отвън на врата.  Embarassed Имам и друг случай, в който се прибрах и ги забравих отвън на вратата и са си седели така цяла нощ! Мъжът ми като видя на сутринта, направо полудя. Имаме късмет, че сме на последен етаж и при нас не минават кой знае колко хора - само съседите, които са общо 4 души.  Peace

 newsm59 Сладка_мама!  Hug

Аз отивам да бачкам, че нещо изненадващо ми дадоха краен срок за днес.  Rolling Eyes

# 288
  • София
  • Мнения: 771
Добро утро! Честит рожден ден Сладка мама, много щастие и любов ти желая   bouquet

Обривът на Пепи е поизбледнял днес, но за сметка на това цяла нощ спа неспокойно, сигурно го сърби, а гледката от обрива е потресаваща. Шарката най-вероятно е розеола, поне по описание на симптомите и снимки от нета. Днес ще го види и педиатърката и ще знаем окончателно. Тази шарка е характерна за бебета и деца до 3 години. До утре, трети ден, трябва да е минала.

Пебс, успех с манипулацията!

# 289
  • Мнения: 319
Здрасти и от нас.
От 3 дни и малката е страшен кисельоч. Нито иска на ръце, нито в проходилката, нито никъде ooooh! По цяла нощ се върти и мрънка... Тея зъби още ги няма обаче Twisted Evil

Ани-бани, онзи ден на мен ми се случи същото - прибирам се и имах бележка на вратата. Обади се като се прибереш - Комшията и една стрелка към тяхната врата. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Звъня му и той - емиии ключовете ти бяха на вратата, ама не съм влизал де hahaha

Пебс, всичко ще е наред мила Hug
Илиянка, бързо оправяне на братчето Praynig

ЧРД Сладка_мама!    bouquet

Дано не съм забравила някой newsm78

# 290
Честит рожден ден на Сладка_мама. Честито и на месечинките ни   bouquet.
Днес деня почна добре, аз таман ставах и мъжо приспиваше Ади. Пиинах кафенце ще си довърша нещата за изпитите и ще стягам багаж. Сега ще пооправя малко ще излапам нещо че ми къркори коремчето и така.
Всички болнички и с неразположения дано днес да вървят добре нещата и дечицата да са по спокойни.
Хубав ден на всички  Hug...

# 291
  • Мнения: 1 745
Привет!

Доктора го нямаше. Sad На вратата имаше бележка,че ще отсъства до 13.5  Rolling Eyes  Явно бяха объркали месеца.

Благодаря за подкрепата!  Hug Hug Hug

# 292

Общи условия

Активация на акаунт