Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за витамините и трябва ли да се приемат по лекарско предписание?
Какво е мнението за коланите по време на бременност?
Какви са мненията за витамините Materna и дали са полезни?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за витамините и трябва ли да се приемат по лекарско предписание?
-
Какво е мнението за коланите по време на бременност?
Законът позволява на бременните жени да не използват предпазни колани, но много от тях предпочитат да ги използват, тъй като смятат, че е по-безопасно. Важно е коланът да минава под корема, а не през средата. Най-добре е да шофирате внимателно и да изберете опцията, която ви кара да се чувствате по-спокойни.
-
Какви са мненията за витамините Materna и дали са полезни?
-
Какви са мненията за кремовете против стрии на Lierac и Galenic?
-
Какво е мнението за шофиране без колан по време на бременност?



уж било нормално
Никакви прегледи не ми правят за да открият причината.

недейте се вкарва излишно в приключения милички
а и браво за изследванията 
Хем смених вече документите.
За 4 месеца мисля, че това е втори път
Имам бодежи, спазми, пулсира ми корема и изобщо каквото се сетиш. Ако седя ме боли по един начин, ако лежа по друг, ако ходя по трети. Общо взето си избирам как да ме боли. 


Пийвай поне но шпата