Отговори
# 15
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731

Пате, благодарности за темата и страхотното заглавие. мога ли да те помоля да сложиш линковете със снимките от Априлци на първата страница?

Добра идея, че сега тъкмо почвам да ровя назад. Peace
Заповядайте! Извинявам се отново за качеството на някои от снимките, не съм преценила скоростта и са лекичко размазани. Embarassed Embarassed

http://radomira.multiply.com/photos/album/35#1
При мен ги отваря нормално и снимките са супер. Мерси  bouquet

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Супер сте си изкарали на Софийската среща

# 17
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
запис
много ми харесаха снимките от софийската ви среща Hug Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 141
ей момичета софийската среща също е била голям купон за бебоците Laughing
позволих си да кача няколко снимки на Ачко в албумчето ни,не са толкова хубави но с това разполагам за сега,ако искате ги вижте :oops [/i]

# 20
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте. Нашето априлче ще го водим на планина тази година  Joy .
Пате  Hug
Свекъра, който гледа за няколко дни Оги, го е натъпкал с фъстъци вчера  Confused. Видях ги вечерта почти необработени в памперса  ooooh! . Искало детето. Страшна работа. Ма какмо да се прави. Нямаеш кой да го гледа тази и следващата седмица. Ще се изтърпим някак.

# 21
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 166
Здравейте ,момичета! Laughing
Днес нашият батко Сашко става на 8 години! Боже колко е голям вече, а имам чувството , че скоро е бил мишка като Ели! Утре ще му празнуваме РД в рейса на Макдоналдс / извади ми душата да е там/ с 12 негови приятелчета!  #Crazy Подаръка му ще е колело , което утре ще купим с таткото.

Стайли, не са толкова малко снимките - определено ми харесаха - добре са си поиграли децата , а и майките им както се вижда! Wink

megiAN, как е малчо след това падане, уплашен ли е ? Вие в къща ли живеете , как стана това претълкулване, в смисъл нямате ли някаква предпазна решетка да няма той достъп до стълбите сам , че това си е много страшничко.

Много болнички априлчета, направо гадост. Айде на всички бързо възстановяване! Дано ви се разминат антибиотиците!

Ние с таткото заминаваме живот и здраве baby_neutral в сряда сутринта за 5 дена на Албена
на спартакиада- аз ще плувам , а той е футболист! Дано се представим добре и дано е хубаво времето да можем пълноценно да си починем . Ще ми е мъчно за дечковците , ама ще го преживея  Wink, просто имам нужда малко време да си почина от дечица и да правя това , което на мен ми се прави в даденият момент. Състезанието ще е тежко , защото ще участват 20-ина държави. Crazy

Неци , имплант е най-добрият вариант за твоя случай- по скъпо и по-бавно става , но е все едно ти посаждат зъб. На колегата ми го правиха /месеци наред ходи/ , но е идеалният вариант . Много е продължително , защото първо се реже венеца и се внедрява импланта, чака се известно време да се види дали организма ще го приеме или изхвърли и след това за импланта се завива новият зъб. Peace Сдобиваш се с нов зъб , вместо да загубиш два здрави/ както е при мост/ . Случая на Линофрина се казва коронка.

# 22
  • Мнения: 50
Здравейте и в новата тема  Sunglasses ,

снимките на всички са супер  Peace

Аз ли съм го проспала или не сме посветили заглавие на коремчето на Пепена  newsm78  Пате мерси отново за темата  Hug

На мен ми отсават още "само" 19 дена с гипс  Cry но ще мине.

За море ние сме запазили от 9 до 18 Август в Сл. Бряг така че ако има Бургаска или някоя друга среща наблизо ще можем да се включим  Simple Smile

Поздрави   bouquet

ЧРД на бати Сашко. Да расте много здраво, умно и щастливо детенце.

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 12:12 от pepa_k

# 23
  • Мнения: 1 925
 newsm59 Честит рожден на батко Сашко ! Нека расте здрав, умен, голям късметлия и все толкова чаровен ! Да са много близки с Ели-дебели-къдравели и винаги да се обичат!  newsm59

# 24
  • Мнения: 228
МАРТА, честити прекрасния празник на бати Сашко от нас  Hug! Желаем му да не бърза много да пораства, защото по - щастливи и безгрижни мигове от детството не съществуват. Да е здравичък и ученолюбив.  Да бъде един истински грижовен батко за малката красавица!

Ако Ви остане малко време, обадете се да се видим (0897/888852 Светла).

Искам да честитя рождения ден на мама Виви_Ан, която е от варненската ни дружинка, но изчезна и много отдавна не е писала и не се е обаждала:

Мила Виви, желая ти много здраве, прекрасни мигове с чаровника Ники и неговия татко и сбъдване на всичките ти мечти!

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 12:35 от Sve_dim

# 25
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Марта, да ти е жив и здрав баткото. Много радост да ти носи и да помага с малката адашка

pepa_k , за съжаление по това време за момента ще сме само ние в Бургас. Имам телефона и на Evve, но не знам тя как е с програмата. Има време до тогава.....ще се организираме bowuu

zazu1 опасни са тези дядовци.. Confused

# 26
  • Мнения: 872
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШКО, ДА Е ГОРДОСТ ЗА МАМА И ТАТЕ И СИЛНА ОПОРА ЗА  МАЛКАТА ЕЛИ   bouquet  newsm59

# 27
  • Мнения: 635
честит Рожден ден на празнуващите днес!

Ние сме още болни и няма време за писане и като влязох какво да видя, не сме саи за жалост !

Оказа се че Даная е заразила и бабите, и днес майка ми с бронхит , какво е това чудо незнам, още немога да се оправя ! Тя започна да се храни вече, но е голяма мъка с това лекарство, стана много нервна и плаче като нещо ни е по воля ! Иска повече да яде солетки, пръчици, а на мен таво не ми харесва много , но ... поне нещо да хапва , сега поне обядва добре! Това е като моето Дани !

Май сме от първите болнички, и ние така първо само температура нищо друго видимо, добре че веднага я заведох на доктор за да види че е гърло , иначе можеше да стане по зле без лекарства, дано се оправяте бързо , че е много тъжно с тия болести !

Целувки на всички !

# 28
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА БАТЕ САШКО    bouquet

# 29
  • Мнения: 1 983
МАРТА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ПОРАСНАЛИЯ МЛАДЕЖ! ДА РАСТЕ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ И ДА ВИ НОСИ МНОГО РАДОСТ!
ЧЕСТИТО И НА МАМА ВИВИ АН!  bouquet
zazu, дядото ви е проявил творчество. Май досега бабите се бяха изявявали само с шоколадови изделия! Wink
pepa_k, успяваш ли да си починеш поне?  Hug
kler, бързо да оздравявате цялата фамилия!
neci, стискам палци пробите в понеделник да са чисти! Praynig Успех и при твоето зъбопоставяне!
Style, на мен също много ми харесаха софийските снимки и никак не са малко. Веселба голяма...
МАРТА, желая ти успех на състезанието и да се върнеш с медал. Успех и на таткото. Но най-важното е да си починете и да се откъснете за малко от ежедневието.
Как са болните мъници днес?

Общи условия

Активация на акаунт