На балкан или на море в Карлово и Сопот си е най-добре.

  • 12 684
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 236
Оле хора много съм притеснена.Вчера след банята чистех на малката ушите (с тези бебешките клечки),но ограничителят се изместил и самата клечка влезе по-навътре,млката рева около минуте,личеше си,че я боли.После се залиса и се заигра,заспа съвсем кротко,нетипично за нея.Вчера ни изби и тертия зъб и преди инцидента беше много кисела.Така се притесних да не съм и спукала тъпанчето,но нищо не изтече.Днес не дава признаци да я боли нещо,но е доста поспалива,нетипично за нея...Дали това не е някакъв симптом...пак ме обхванаха притеснения.Тъмо сутринта като видях,че видимо е добре се поуспокоих...

# 76
  • Мнения: 143
I_N, несе притеснявай, едва ли е от клечката за уши. И на мен ми се е случвало с малкия. А от спукано тъпанче няма какво да изтече. На големия ми син като беше на 9 месеца наистина му пукаха тъпанчетата с една огромна игла, заради една глупачка, която реши, че набира гной в ушите, а нямаше нищо такова. До вечерта започна да чува отново.

# 77
  • Мнения: 236
Маги,мерси за успокоението HugЗначи при спукване на тъпанчето резултата е временна загуба на слуха-не съм запозната ,за това се шашкам.Малакат си чува добре,пробвах я.
Забравих...Тути,страхотни снимки-направо да си призная ви завиждам CryПриятно прекарване и дано времето се задържи все така хубаво Peace

# 78
  • Мнения: 3 360
Привеееет ,Карловооооооооооо  bouquet

Пращам  ви оттук и моренце към слънцето Laughing

# 79
  • Мнения: 165
tutti къде си на море?

# 80
  • Мнения: 1 232
Ехееееееееееее ее и замирисва на море,айде Елииииииии стегна ли багажа?
доди отговарям ти вместо тутти,че тя от захлас по плажовете незнам кога ще се появи  bouquet в синеморец са

# 81
  • на пистата
  • Мнения: 5 849
хайде дами чао Laughing

# 82
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Чао! Приятно изкарване!

# 83
  • Мнения: 3 360
Чао-приятно изкарване! familyНа нас още не ни се тръгва Grinning

# 84
  • Мнения: 133
4ao, i se pope4ete i kapete zaradi nas Sunglasses.

# 85
  • Мнения: 165
Тази година мислим да ходим на Доспат,ако някой е ходил там да разкаже как е...?Ще оставим Лина на баба й в Карлово и ще бъдем малко мома и ерген с баща й... Mr. Green

# 86
  • Мнения: 236
ееееей че жеги...само за плажове SadВчера ходихме на плаж....на терасата Joyно приключи много бързо.Малката я е страх от надуваемия дюшек,само като го види изпада в истерия,и в легена с вода не щя да седи ooooh!А аз се надявах да си попека малко кълките,че и миналата година като не се пекох съм една бялаа....ама тва е положението.
Къде сте бе хора?

# 87
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
на плаж  Mr. Green
сега сериозно, аз мислех да изваждам басейна, но то пак се заоблачи  Tired

# 88
  • Мнения: 1 232
на плаж  Mr. Green
сега сериозно, аз мислех да изваждам басейна, но то пак се заоблачи  Tired
абе екстра е бе вади го ,ние не сме купили още,малеееееее  като се замисля с къв багаж ще се макнем към плажа и направооооо hahaha Joy

# 89
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ама той е малък, голям още не сме купили и ние, утре ще е евентуолно

Общи условия

Активация на акаунт