Отговори
# 255
  • Мнения: 79
Здравейте и от мен!
Смини,напоследък Калоян доста често плаче безпричинно и започна така да плаче и вечер докато спи.Събужда се през няколко часа и плаче жално,като не дава да го гушкам или да го нося.Понеже не мога да направя друго и аз плача с него,но последнито две вечери, не снощи, а предните две спа много спокойно без плач и събуждане, и се надявам това да е бил период и да е отминал.В началото го отдавах на запушен нос и настинката,но тя си продължава , а той се успокои,така че явно този плач не е бил от това.Пиша,че е без причина,защото ние с баща му не можем да открием такава,но съм сигурна че има. А снощи беше пълнолуние,така че плачовете ако нямат друго обяснение, би могло да се обясни с влиянието на луната. За пълнолунието и новолунието поне за моите деца мога със сигурност да кажа,че им влияят и стават по-неспокойни и двамата,защото напоследък гладувам по фазите на луната и в тази връзка ги следя,иначе не бих обърнала толкова внимание.
А, варицела имаше и в групата на Кало,но той не се разболя,така че не е задължително заразяването,дано да ви подмине.
Честита племенница на Петето, да е здраво, весело и спокойно бебче!
Аги,радвам се за добрите резултати,дано всичко е наред вече,че не трябва да се притесняваш докато си бременна,а да се радваш и наслаждаваш на бебчо.
Скарлет,наистина всичко е много индивидуално при децата.Мисля,че ти е време за второ! Peace Бебка е съвсем различна от брат си и развитието й протича съвсем различно,а ги гледаме по един и същи начин, едни и същи хора.Тя започна да се изправя и да ходи много по-рано от него,но пък изобщо не бърбори пак за разлика от Кало,който много рано започна и със звуците и сричките и думите,а тя милата до скоро почти не издаваше звуци,а гукането изобщо го пропусна. От разказа ти мисля,че нямаш основание за притеснение по отношение на Тони.

# 256
  • Мнения: 2 149
Смин, надявам се да не е нещо сериозно и да е било временно неразположение! Може да го е боляло коремче, ако е ял череши или нещо по-трудносмилаемо.

Еййй, само за шарки да не говорим, че ми настръхва косата! Shocked
Днес поигра в един клуб с приятелско дете за половин час, колкото да се видим с приятелката и да пийнем по един сок. Влезнах като ХЕИ и я питам каката - Има ли други деца, Да имало едно. Болно ли е?! А тя:доколкото знам вече не. Какво означава вече не? Ами от два дни я водят, нищо й няма. Ок.
"Имало гаден вирус". Ааа, с вируси да не се оправдаваме, ако е болно заразява, ако е здраво няма да заразява. Ужасна съм!
Пак не ми беше спокойно да ви кажа, чукам на дърво, плюя си в пазвата дет се казва и да го насерат кокошките!

Слънцето пече, аз отивам да спя, че едва кретам вечер ако не съм спала следобед и не съм адекватна изобщо.

# 257
  • София
  • Мнения: 3 390
Привет и от мен! bowuu
Смин, как е малкия, сега спокоен ли е?Какво се оказа, колики? Rolling Eyes Sad
За работещите и неработещите-мисля, че доста добре сте обсъдили всички страни на въпроса.Например аз смятам, че, ако аз не се чувствам добре, няма как и хората около мен да се чувстват добре/включително и детето/.Аз пък няма как да се чувствам добре, стоейки вкъщи толкова много време. Честно казано, едва издрапах първата година Embarassed Нещата много зависят от нагласата на всяка жена, но и от възможностите, разбира се.

# 258
  • Мнения: 2 631
Благодаря ви на всички, момичета!  Hug

Бюти  Hug На ясла е дребчо, добре е  Praynig Heart Eyes Явно са били колики, но се замислих, че вчера беше единствения ден без да е ял боклуци след яслата  Rolling Eyes Обикновено все срещаме познати с пуканки, или той обожава царевица и яде всеки ден, а вчера точно не е ял нищо след яслата  Rolling Eyes Надявам се да не се повтаря скоро, че  Confused

# 259
# 260
  • Мнения: 3 478
Аги, страхотна новина  Hug, много се радвам, че всичко е наред.

Смин,  Hugза Али!

Леси, аз нещо не можах да открия снимките, начална страница ми дава.
Иначе моите са в нашенския албум на априлкидве.

# 261
  • София
  • Мнения: 272
Миличкия ни Али! Браво, че вече е добре!

Леси и аз не можах да разгледам снимките!

Скарлет, съгласна съм с Ренката, че една почивка ще ти се отрази добре!

Реа е с 16 зъбчета. В момента е с температъра. Заспа слава богу! Цял ден мрънка! Точно й смъкна температурата и след 1 час пак. Каквото и да и дам за смъкване чрез устата до 10 мин е повърнато. Добре, че има свещички. Спря и да се храни, надявам се да е от зъбки, не от вирус.
Аз съм си вкъщи и я гледкам. Работа почти нямам, затова и не ходя.

Лека вечер!

# 262
  • София
  • Мнения: 408
Цял ден нямаме нет в работата и чак сега успявам да се включа.

Смин, много мъчно ми стана за детенце, дано повече не се повтаря.

Рамама, дано да е от зъб, че при Тони ангината беше точно със същите симптоми.

За почивката, наистина имам голяма нужда, цялото ми тяло плаче за нея, ама за съжаление ще е чак след месец и половина.

Мам, за второ хем ми се иска, хем не ми стиска, но все пак е някакъв напредък, тъй като да преди половин година твърдо отсичах никога пак. Като се сетя за разказите ми за раждането и кошмарите, които сънувах дълго време и как ми казваха, че всичко се забравя, аз не вярвах,да ама е точно така.

Лека нощ и дано утре да имаме нет!

# 263
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Скарлет, мила, недей се притеснява! И моя общо взето мучи само. За имитиране на животни хич не може и дума да става. Повтаря ама само за 1-2 минути, после нищо не му влиза в речника. Борави с около 15-20 думички (ако може да се нарекат така). Май в ДЯ  говори повече, но при нас си продължава с китайския.  Толкова е бесен, че направо ми се реве, на една разходка не можем да излезем, вечер само ни разкарава, дай това, дай онова, все седи пред хладилника и в крайна сметка не яде кой знае кво. Карана кисело мляко и пастет. Направо завидях на Бубка за Дани, нашия не кусва плодове и зеленчици !!
Смини, недей така, че кой ще го гледа, брррр..варицела!! Баща му да му мисли, че той е човека с болничните
Пожелавам приятно море на всички, ние не сме стъпвали на плажа. Сега ми идва много, а като почна и в събота да ходя на работа ( то само един път седмично, ама все пак) ще бъде съсвсем мъка. Иначе горе-долу се понаучих да си върша работата. Лошото е, че нещо няма какво да правим в моментаи днес не знам как да си уплътня времето, все пак ако има шефове не върви да чета у форума, макар че нямам нищо против Simple Smile
Да знаете НОИ колко време бавят болничните, все още си чакам парите от началото на май. Направо съм бясна вече!!!

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 1 367
Здравейте и от мен. Изчетох ви, имам и няколко минути да пиша.
Честити нови возила на мамите!
Скарлет, ние майките имаме една склонност да се вглеждаме прекалено в децата си, т.е. поне аз го правя, ако ти кажа колко пъти съм си помисляла, че нещо му има, защото не прави нещата като другите деца, Simple Smile малко ме е срам от себе си, понякога се вманиачавам, знам, че децата са различни, но уви, аз също търся под вола теле. Ивайло също ползва няколко думички, не иска да се занимава с книжки, не дава да му чета, аз не ходя на работа, постоянно сме си двамата, пее си някакви песни на неговия си език, не се притеснявай толкова, всичко ще бъде наред, аз постоянно пък го сравнявам с другите дечица и все ми се струва, че изостава и с речник и с разбиране на някои неща, той е по-палав, интересуват го различни неща, все някога ще проговорят, поне до 3г. надявам се.
Сега да се похваля, Ивайло вече 2ра седмица е без биба, мамите които бяха на Усоето, може би помнят, че вечер само един младеж още си смучеше бибата. Simple Smile Махнах я от раз, понеже той много обича бебенца, та срещнахме едно по пътя и го попитах да му дадем ли бибата, след кратко мълчание каза - да, после първите 4 дни пита за нея, но вече не се сеща, много се радвам за това.
И нас ни мъчат кътници, все още нито един не е избил, но има дни в които постоянно мрънка.
Аги, радвам се, че при вас вече всичко е наред!
Ренката, пусни малко снимчици да видим и ние моренцето, че тази година ще пропуснем!

# 265
  • Мнения: 1 027
Добро утро, мили момичета  Hug
Роси, браво за бибата  Wink
Рали, напълно те разбирам  Confused от снощи и Стенли и с температура и ту я свали и айде пак нагоре  ooooh! А днес трябва да заминем на море, багажа и всичко е в колата. Не знам какво да правя, но май ще заминем. След малко ще го водя до доктора и ще говоря с него.
Леси, на мен също снимките не ми се отварят, излиза ми началната страница  newsm78
Честит рожден ден на Дани-Тод   bouquet Да е жива и здрава и да се сеща повече за нас  Grinning
Рени, лек път към морето и дано си починете хубаво и да се забавлявате  Hug
Смини, при нас скоро имаше такъв случай, защото в градината бяха яли прясно зеле, а то издува и аз поне така си го обясних, после едно приятелче пак така, но от череши, които са яли за десерт. Дано не се повтаря повече  Peace
За шарките аз съм малко раздвоена, защото хем искам да я изкара сега, докато е малък, но не ми се мисли, докато му мине какво ще е  ooooh!
Лек ден на всички и ако не се включа значи сме заминали и живот и здраве на 30 сме на линия  Hug

# 266
  • София
  • Мнения: 958
Честит рожден ден на Дани-Тод!  newsm67

Роси, браво за лекото разделяне с бибата!

Наде, и Вальо беше малко болен преди да отидем на морето, но на втория ден там всичко изчезна. Заминавайте и въобще не се притеснявай за Стенли, ще оздравее бързо, само гледай за пътуването да му смъкнеш Т, че иначе сигурно ще е голям кошмар.

А както си и очаквах, и нас не ни подминава гадния вирус, който е плъзнал. От снощи Валката се разсополиви, а сега се опитва да вдига Т, тази сутрин и аз станах със запушен нос. Абе, реве ми се направо, какви сополиви кумуве ще сме утре...  Sick

# 267
  • София
  • Мнения: 272
Честит рожден ден на Дани-Тод!

Роси, браво за бибата и от нас!

Рени, лек път към морето, хубаво време и весело настроение!

Наденце, дано да заминете! Лек път и на вас, хубаво време и весело настроение!

Приятен ден!

# 268
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Честит рожден ден на Дани-тод! Да е жива и здрава и по-често да наминава насам!  bouquet Hug

На заминаващите към морето - лек път, приятно изкарване там и после да се хвалят само с добри преживявания!

Смин, гушкам Али и дано е било инцидентно от нещо, което е ял в яслата! Hug

Роси, поздравления за махнатата биба!  bouquet

Рали, дано е от зъбки Т и бързо да избият! Hug

Аз наминавам набързо, разписах се и да питам 2 неща:

1. С какво да заредя свекитата за морето, ако Маги получи разстройство или ако повръща, че знам че от смяната може да се получат такива екстри. Другите лекарства са ми ясни, но за това не се сещам какво да им взема от аптеката newsm78
2. Някой да е чувал нещо за Бялата лагуна - някъде близо да Балчик било? Свекитата там щели да водят Маги на море, но ми се иска да знам повече за мястото, ако някой го знае newsm78

Бягам засега.
Лек ден, момичета.

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 11:18 от Бабъл

# 269
  • Мнения: 2 149
Бабъл, според мен ентерол и един сироп против повръщане има. Даже аз бих казала ако ще яде неща, които се готвят там, да й дават по някаква мъничка доза ентерол за всеки случай или на 2 дни по една/е, все пак ти прецени дали е уместно де/.
Аз яхвам метлата.

Общи условия

Активация на акаунт