Отговори
# 270
  • Мнения: 404


1. С какво да заредя свекитата за морето, ако Маги получи разстройство или ако повръща, че знам че от смяната може да се получат такива екстри. Другите лекарства са ми ясни, но за това не се сещам какво да им взема от аптеката newsm78
2. Някой да е чувал нещо за Бялата лагуна - някъде близо да Балчик било? Свекитата там щели да водят Маги на море, но ми се иска да знам повече за мястото, ако някой го знае newsm78

Ели,
"зареди" ги с ампулка ДЕГАН/против повръщане/,Ентерол- както е казал Аги и има един сироп Натриев Цитрат, пак против повръщане/мисля че ампулка Деган е достатъчна, ама питай в аптеката колко трябва да се дава при нужда, ча съм забравила Outta Joint
Естествено пожелавам тези запаси никога да не ги ползват и Какиното Laughing да изкрара едно прекрасно моренце с баба и дядо, а мама и тати да си починат.Апропо, какво правиш с кърменето, да разбираме ли че приключва с оглед на дългото ви отсъствие една от друга?
За Балата ЛАгуна не съм чувала, а познава северното черноморие уж.... newsm78
Иначе в Балчик е прекрасно и спокойно/преди години беше де, ама пясъка е мн.черен Crazy

# 271
  • Мнения: 7 605
Добро утро,

ние по раzбираеми при4ини сме в добро настроение от сноЩи  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Бабъл, zаповядай http://www.whitelagoon-bg.com/  Хубаво иzглежда  Peace Само не раzбрах къв е тоя лук път  hahaha

Наде, дано не е неЩо сериоzно. Приятно иzкарване на морето, къде Ще ходите?

Роси, браво zа бибата   bouquet

Поzдравявам ви с един бисер на Милена от таzи сутрин. Докато я оправих, по4на да си раzглежда оная работа. Питам я, "какво има там бе Милена?" и тя ми отговори "Това е малкото дупе"  Joy

# 272
  • Мнения: 2 631
Татянка, за вас виках! Mr. Green
Сладурка е Миленка! Heart Eyes

Смини, разкажи, как е сега Алекс. Hug

Наде, приятна почивка! Party

Ванче, ами включвай се по-често, деее! Crossing Arms

Като отворихте дума - понеже се оказва, че на Велина й става доста лошо на път - давате ли нещо против повръщане преди път, като за всеки случай!?
Thinking

# 273
  • Мнения: 2 631
Мерси отново на всички  Hug Добре е, няма никакви признаци от това, което изживяхме  Praynig Явно, че е било стомахчето  Rolling Eyes Вчера след ясла толкова много си го гушках, и по пътя само се спирахме да се цункаме  Blush Няма нищо по-хубаво оттова да ти е здраво детенцето ей  Hug

Ето го албума на Леси  Wink
Рамама, дано не е нищо сериозно и да се оправи бързо малката принцеска  Praynig
Скарлет, дано отново да се брешите за второ и всикчо да мине без проблеми  Hug ( В тази връзка - днес една приятелка не я виждам по чатовете, а тези дни й е термина, вчера се видяхме и всичко беше ОК, та може да се е запътила да ражда, ам аоще няма да звънкам  Crazy)
Роси, браво за бибата на Иво  Hug




Татянка, за вас виках! Mr. Green

Аз не го гледах, ех ама, а не бях за вас де  Laughing

Поzдравявам ви с един бисер на Милена от таzи сутрин. Докато я оправих, по4на да си раzглежда оная работа. Питам я, "какво има там бе Милена?" и тя ми отговори "Това е малкото дупе"  Joy


 hahaha Joy

# 274
  • Мнения: 2 631
А то и аз не ги гледам мачовете, къде време за това Confused, но винаги си имам фаворит от двата играещи отбора. Wink

Ха, сега де - коя е Леси и коя е сестра й!? newsm78

# 275
  • Мнения: 2 631

Ха, сега де - коя е Леси и коя е сестра й!? newsm78


hahaha Joy и аз се чудих същото...залагам на черната коса  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 1 027
Стенли е с ангина  Confused Доктора ни изписа антибиотик Цефзил и нещо за температурата. Каза да си ходим на море, че нямало значение къде ще го лекувам, даже за сливиците му било по-добре, че му били възпалени  Rolling Eyes Ще отидем, но първите дни няма да го мешам с други деца. Затова ви казвам чао и много  Hug и до скоро!
Аз също съм се заредила с Натриев цитрат ампула за повръщане, ентерол и деган. Дано никой няма нужда да ги ползва и приятни дни, мили момичета   bouquet

# 277
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМЧЕТО! Heart Eyes
С НАЙ-СЪРДЕЧНИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ С ПРЕКРАСНОТО СЕМЕЙСТВО И УСПЕХИ ПО ВСИЧКИ ФРОНТОВЕ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК ДНЕС!
Party
 Hug Heart Eyes Hug

# 278
  • Мнения: 357
Честит рожден ден на Мum и от мен   bouquet. Весел празник и всичко най  Hug


Ема отново не е сред приетите, шеста резерва и в двете градини  Crossing Arms. Бабъл, Скарлет, Вени, как се развиха при вас нещата?

# 279
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Честит рожден ден на Мам!!! ДА е здрава, обичана, щастлива и натрупаните години да й носят само радост и приятни емоции!!!

И Маги не е сред приетите - вече напълно се отчаях, че есента ще тръгне Confused

А и още не е легнала да спи и ми пили по нервите. Tired

# 280
  • Мнения: 2 631
Забелязвам, че Вили преоткрива плодовете - явно няма спомен за тях от миналата година и сега се впечатлява на вида и вкуса на всеки нов плод - череша, кайсия, праскова, диня.
Следобед ще се забавлявам, наблюдавайки я с пъпеш.
Малината и ягодата я заинтригуваха, но категорично ги отказа, което май е по-добре.
Бананът и ябълката са целогодишни и безинтересни.

Забавно е! Grinning

# 281
  • Мнения: 2 149
Вени отново не са класирани, появило се е дете, което преди го нямаше в списъците. Явно това му е второ или не знам кое желание и сега е класирано, тъй като не се е записало по първото. Според мен това не е честно, защото идеята с желанията е този, който е с първо да има предимство. Сега какво се оказа, ако ще и десето да ти е, щом часът на рег. е по-раншен - влизаш Crossing Arms Вени е на вилата, аз влизах да проверявам дали са се класирали.

# 282
  • София
  • Мнения: 1 802
Да не би да има нова тема?
Само се разписвам накратко, защото ми е криво на душата, а и тук много неща се дискутираха /всичко четох/ и ще се въздържа от коментар, за да не пропусна нещо.

Станимир тази седмица само ни разкарва по доктори, първо и на 2те уши имаше подутинки, вчера се събуди с огромна незнайно откъде дошла цицина на челото, тази сутрин - цицината му се премести в основата на носа, между очите, и за "разкош" подутина с мехур на ръката. Все различни доктори го гледаха - ухапано било, алергична реакция. Нямам против да е така и се моля да са прави.

Бързо оздравяване на всички гепили новите модели вируси!

# 283
  • Мнения: 2 149
Данче, да не го е боднал комар?
Тони се подува много яко при ухапване, мажи с Псилобалсам, пробвай! Hug

# 284
  • София
  • Мнения: 1 802
Аги, не го сърби, от това правя извода, че не е комар или друга гняс.
Напоследък го хваща запек, той е с такова право черво, а сега от веднъж на 180 градуса. Веднага направих връзка между оттоците и факта, че ака през ден напоследък и лепнах страшна диагноза.
Днес го мажа с Фенистил гел, даваме капки Фенистил и противоалергичен сироп.
Защо все заболяванията му са трудно диагностицирани, все го лекуваме, но без да се знае точно от какво?! Това ме побърква.

Общи условия

Активация на акаунт