Отговори
# 285
  • Мнения: 2 149
фенистил капки са много хубав препарат според мен.
Тони като го ухапят комарите и на места се подува като поничка.
Тези дни зачести акането, като вчера удари рекорд от 5 пъти и по малко накрая, затова му дадох ентерол едно саше за всеки случай. Но се надявам да е от жегите. Днес е акал веднъж.
Нормално е шефчо да ака по-често - стопли се времето и това може само да те радва.
Виж как ще се повлияят подутините, а и все пак може да го е налазила някаква гад и пак да е алергия.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 802
Аги, като мехлем за душата си ми  Hug Станимир е наопаки - бие на запек, ще видя какво ще правя сега пък с това чудо. Цунки на Тони и малко бебче!

# 287
  • София
  • Мнения: 3 648
Привет!
Бяхме на вилата! Беше много приятно и спокойно с изключение на съботата заради пустото класиране! Оказва се, че едно дете, което е прието по първо желание в градина в Красна поляна, е активирало преместване в нашата градина и единственото свободно място е заето от него! Изумена съм, че е възможно да заявиш преместване в по-долно желание! Това обезмисля всичко! Не че ние бяхме наред, но все пак..очквах да се преместим по-напред пре това класиране.., но не би!

Надявам се, че всички сте добре!
Утре ще ви пусна снимки!

# 288
  • София
  • Мнения: 1 802
Добро утро и хубава седмица на всички!   bouquet

Вени, съжалявам за градината, какво ще правите сега?

# 289
  • Мнения: 766
Добро утро!
Мам, честит рожден ден на петерица. Многоо здраве, много радости!
Данче, как е Стаско? Изчезнаха ли подутините?

# 290
  • София
  • Мнения: 1 802
Стаско е добре, подутините спаднаха, на тази на ръчичката освен мехурче се показа и пъпчица, явно баш ухапката. И все пак, може ли да те ухапе нещо и да не те сърби?  newsm78 Още ми е притеснено..

Иначе имам голяма похвалка! Миналия понеделник една скумрия /замразена/ "изпапа" бибата! Поради това нещастие вече се заспива без биба Mr. Green  Първия ден, заспиването му отне около 3 часа - кротко и мирно играене, след това всичко си беше по старому, но без биба  Heart Eyes

# 291
  • София
  • Мнения: 3 648
Данче, какво ви е било? За комари ли става въпрос! Мен на вилата ме нахапаха ужасно, а по принцип хич не ме хапят! добре, че децата не ги хапаха!
Данче, браво за бибата!

За градината - ще го запиша по второто желание и ще чакам преместване - това е което мога да направя, пък и новите правила ми го позволяват и няма да загубя реда си в тази по първа/ освен, ако пак нещо не променят!/

# 292
  • София
  • Мнения: 1 252
Здравейте и от мен,
макар и рядко гледам да се разписвам тук Simple Smile

Честит празник на порасналите ни майчета: Mum и Дани_Тод.   bouquet Бъдете здрави и обичани Simple Smile
С класирането за ясла не бера ядове, защото нямаме никакъв шанс, а си и платих таксата за частната ясла.

Сега правя списък на всичко необходимо за лятната морска ваканция на Емо. В петък ще го заведа при майка ми, където ще остане до края на август. Предполагам, че ще правя редовни тигели до Варнеско и обратно, отсега ми липсва малкия щурчо. Напоследък е станал голям мазньо  Mr. Green Както си играе сам идва да се гушка, а понякога ме дарява с целувки и на бегом се връща при играчките си. Много ми е миличък. А вечер заспива като гушне две от плюшените си кучета и тихичко си мърмори: 'нани, нани". Досега не се заиграваше с плюшки, а от няколко дни си търси кучетата и заспива с тях Simple Smile

Да ви питам: Какъв препарат ползвате за комари? Косе е взел Аутан, но се чудя дали да не търся и друг, че при майка ми е развъдник на тези гадини. Купихме инсектицидна лампа, но гадините макар да мрат на поточна линия всяка вечер са на ята в двора. Оправия с тях няма, та се налага да мажат с нещо Емо. Миналата година от комар се беше подул много и сега не ми се мисли какъв ще стане от тези проклетии.

Данче, Роси - поздравления за лекото махане на бибите Simple Smile

# 293
  • Мнения: 7 605
Добро утро и от нас,

на куц крак, 4естит рожден ден на Мам4ето, с най добри пожелания   bouquet

Браво на Стасик zа бибата   bouquet

Ра4е, миналото лято полzах Zanzarin но не zнам дали го има в БГ  Embarassed  Ина4е беШе добре  Peace Имам оЩе останало, което Ще влиzа в употреба таzи година, но тук оЩе нямаме комари  Grinning

От таzи сутрин Милена е беz памперс, реШих да я оту4а по юлиния метод, и сега дебна преz цялото време  ooooh! Само по тениска, гаЩи и джапанки е милото.
И един бисер от сноЩи, питаме я какво иска да ве4еря и тя каzа "Мамица"  newsm78  newsm78  newsm78 ...имала предвид Баница  Mr. Green

Лек ден  Hug

# 294
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 386
Добро утро!
А Митко от снощи кара колело, с помощни колелета!  Hug

# 295
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Я да побутнем темата, че от топлата време съвсем е замряла Mr. Green

Данче, честито отказване от бибата - дано с всичко така с лекота да се справяте! Hug За цицините хич не бери грижи - Маги е цялата така насинена, че чак ме е срам да я пусна по пола и ли къси панталонки Blush А за ухапаното от комари - съм забелязала, че Маги не се чеше - но пък и тя се надува доста.

jd, браво на юнака за карането на колелото! Peace

Татянка, стискам палци бързо и безпроблемно да откажете памперса и вие! Hug

За комарите - и аз Zanzarin ползвах миналата година - първо бях взела Аутан, но аз се обринах зверски от него и добре, че не го пробвах и на Маги.

Утре съм записала мойта мома на зъболекар, да видим какво ще каже за тия допълнителни зъби, които излизат, че съвсем съм се пошашкала от това. Tired

Почвам да й приготвям полека багажа за морето, че нали в събота отлитат натам баба, дядо и внуче Mr. Green Последно се оказа, че няма да са на Бялага лагуна, а някъде във вилната зона на Албена, при Златната рибка - някой ако има впечатления за района, ще съм благодарна да сподели Hug

Благодаря на всички за съветите за лекарствата, тия дни ще подготвя аптечката, пък дано не се налага да я ползват.

Отлитам пак по задачки Hug
Лека седмица на всички  bouquet

# 296
  • Мнения: 3 478
Пак наминавам на бързо. Честито на празнувалите  bouquet
Гледам от миналата седмица само 2 странички изписани. Бием рекордите по неписане вече.
Аз се опитвам да събера кураж и да кажа на шефката ми че напускам. Искам да и дам прилично предупреждение от 1месец. След ваканцията във Вегас ми е едно приповдигнато и не толкова мъчно да се разделя с работата си. Тези, които ме знаят по лично, знаят за каква жертва го смятам, ноооо настана време. Искам малко свободно време, че да почна да се подготвям, има толкова много за оправяне, че чак не ми се мисли. Направих си графика миналата седмица, така че да не работя повече от 3 дни на седмица (много съм спешъл Mr. Green), имам много насъбрано време дето ми се полага та затова. Но сега искам направо да приключвам и дето се вика поне на края да отдъхна. Та днес ще умувам кога да ми е последния ден и как да го сервирам на шефката, въпреки че според мен сигурно се досеща, че нещо се мъти.

Завиждам за морето, на тези които отиват. Сестра ми пусна снимки от едни пусти плажове миналата седмица, красота, и нямаше жива душа. Незнам къде беше, ходиха по излети май към южното черноморие, но ми се прииска да съм там. Даже още сега ако може. Ако можехме да се организираме толкова бързо тръгвам още другия месец.

# 297
  • Мнения: 3 205
Здравейте! Ние се върнахме от Пловдив - за малко, другата седмица щев ходим на Сандански, а по-другата, ако свеки не си вземе отпуска или не отидем пак в Пловдив, аз си отивам на 4-ти километър  Crossing Arms

Данче, забелязах само твоето питане за ухапване без да сърби - да, възможно е - комарите са различни видове, аз съм нахапана от два различни, единият ми направи 2 пъпки с огромни подутини, сърбя само малко след ухапването. Вторият ми направи малки яркочервени пъпки, които сърбят ужасяващо и непрестанно вече 2 денонощия.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Честит Рожден ден на Мамчето  bouquet
Данче, браво за бибата
Тантянка, дано имаш повече успех от мен с махането на памперса. Аз го оставям по гащи вечер след като се върнем. Напикава се и звук не издава даже. Като го хвана мокър даже ми показва къде е локвата ooooh! Не знам какво да правя вече, обринал се е от пустия памперс, нали не си дават зор в ДЯ!!!
И аз мажа с занзарин, ама как миреше Sick Миналото лято го мажехме и в къщи, че се  навираше по някой друг комар и все него хапеше.
Ние местим офиса тази седмица. Едно такова приповдигнато е, а аз се чудя как ще се оправям с транспорта. Наближава и да получа пърава заплата, че вече почнах да се съмнявам дали ще си получа обещаните пари. Ако даде по-малко дали да му напомня?!! Моля ви за съвет, щото не знам как да постъпя...
Забелязах, че Николай се лигави повече откакто смених работата, едвам го издържам вече. Реве постоянно, иска само аз да му давам сок, сменям памперс и всякви други обслужващи дейности. Снощи така ме ухапа, че да не разправям какво му се случи Twisted Evil
С какво са обути децата ви в ДЯ? Моя още хляпа по пантофи, та се чудя дали не завира?!!! Мъжа ми пак нищо не разбрал, май ще купя едни сандали или гуменки. Дайте малко акъл Tired

# 299
  • Мнения: 2 631
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ЯНЧЕТО-ПИСАНЧЕ   Heart Eyes И НА ЯНЧЕТО-ЧЕРЕПАХЧЕ Heart Eyes!
В ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И БЕЗГРИЖИЕ НОСЕТЕ НЕЖНИТЕ СИ ИМЕНА!
МНОГО ВЕСЕЛ ДЕН!
ЦЕЛУВКИ!!!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт